Paylaşımlı Ofis

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Kollektif house iyidir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı
    Lich bunu yazdı
    JOE bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Burada sakın paylaşmayın ki kimse öğrenmesin..

Adam neden günaha girsinki?

orada özelden ulaşırsan sorularını cevaplarım dedim. burada soru cevap twitter a donmesin diye öyle bir davranışta bulundum. kimseden saklı bişey değil ki bu

csabanci tarafından 05/Mar/18 08:29 tarihinde düzenlenmiştir

Evrim içi mürit..laugh is live..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Burada sakın paylaşmayın ki kimse öğrenmesin..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

Merhaba müridler hayırlısıyla internet cafe'mi kapatıyorum satışı çıkartım bir alıcı var anlaştık gibi işlerim iyiydi çok şükür ama çok fazla yoruldum 8 yıl olmuş bu yüzden kapatmanın zamanı geldi daha fazla sosyal vakit ayırabiliceğim işe giriştim biliyorsunuz zaten.

Kollektif house diye bir ofis sistemi var bilenleriniz vardır bir ofis tutmayı düşünüyorum burada daha önce ofis tutmuş olan varmı yada böyle paylaşımlı ofisler nasıl oluyor.

Paylaşımlı, Sanal ofisler son dönemde epey tercih ediliyor.

Bu tür hizmet veren yerlerin detaylı paketleri var: Yasal adres gösterme, Kargo ve Çağrı karşılama, Ofis kullanımı...

Ofis kullanımı da şu şekilde: Dilersen sana veya ekibine göre özel bir oda kiralayabiliyorsun, açık alandan masa kiralayabiliyorsun veya açık alandan rahatça takılabiliyorsun.

Şirketsen böyle bir yerde çalışmanın avantajları:

1) Hizmet faturası kesildiği için kiranı vergiden düşebiliyorsun

2) Normal bir iş yerin varsa 3 ayda bir kiran kadar vergi ödüyorsun, bunda öyle bir şey yok..

3) Çay, kahve, su gibi ikramlar, temizlik  ve internet ücretsiz. Kendi ofisin olsa dünya masraf..

4) Diğer şirket çalışanları veya freelancer ile networking imkanı.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar..

Varsa kafanda bir soru(lar) yazarsan cevaplarım

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Ek olarak; Bir çok sanal ofis işi yapan firmanın istanbul içi ve türkiye genelinde onlarca şubesi var. Tüm bu imkanlardan tüm şubelerde yararlanabiliyorsun..

Örneğin İstanbul'da ikamet eden firma/kişisin, İzmir'de bir toplantı yapman gerekti. İzmir'deki şubede gidip dilediğince çalışıp, toplantı odasını kullanabilirsin.

bu tarz global pazarda iş yapan firmaların avrupa ve amerika genelinde de ofisleri mevcut. Yurtdışına çıktığında tüm bu ülkelerdeki ofislerden de yararlanabiliyorsun.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    JerusaLem bunu yazdı

Ek olarak; Bir çok sanal ofis işi yapan firmanın istanbul içi ve türkiye genelinde onlarca şubesi var. Tüm bu imkanlardan tüm şubelerde yararlanabiliyorsun..

Örneğin İstanbul'da ikamet eden firma/kişisin, İzmir'de bir toplantı yapman gerekti. İzmir'deki şubede gidip dilediğince çalışıp, toplantı odasını kullanabilirsin.

bu tarz global pazarda iş yapan firmaların avrupa ve amerika genelinde de ofisleri mevcut. Yurtdışına çıktığında tüm bu ülkelerdeki ofislerden de yararlanabiliyorsun.

Çok kıymetli bilgiler teşekkür ederim hocam bide kafama takılan bu tür ofislerle çalışan arkadaşlardan hikayelerini dinlemek şikayetleri varmı filan gibi

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Erkek

Tek sıkıntısı ortamların çok ciddi ve sessiz olması. Ev gibi, kendi ofisin gibi rahat bir ortam yok. Bunu avantaja çevirip daha verimli çalışabilirsin :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    JerusaLem bunu yazdı

Tek sıkıntısı ortamların çok ciddi ve sessiz olması. Ev gibi, kendi ofisin gibi rahat bir ortam yok. Bunu avantaja çevirip daha verimli çalışabilirsin :)

Mesela ben telefon görüşmesi yapıyorum atıyorum müşterim ile tartışıyoruz diyelim ozman nasıl oluyor yada özel görüşme yapıyorum v.s 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı
    JerusaLem bunu yazdı

Mesela ben telefon görüşmesi yapıyorum atıyorum müşterim ile tartışıyoruz diyelim ozman nasıl oluyor yada özel görüşme yapıyorum v.s 

Kendi ofisinde yaparsan sorun yok ama tabii bağırtıların koridorda yankılanmamalı. Bir kaç kere olursa insanlar şikayet eder.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sandman bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı
    JerusaLem bunu yazdı

Kendi ofisinde yaparsan sorun yok ama tabii bağırtıların koridorda yankılanmamalı. Bir kaç kere olursa insanlar şikayet eder.

Anladım hocam :) %80 özgürlük bu duruma göre. 

Toplam Hit: 2441 Toplam Mesaj: 23
sanal ofis paylaşımlı ofis