folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Paypal Kapanıyor! Kalan Paralar Löseve Tbt Ailesi Olarak Bizimde Yardımımız Dokunsun

Paypal Kapanıyor! Kalan Paralar Löseve Tbt Ailesi Olarak Bizimde Yardımımız Dokunsun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Büyük bir yardım toplanmış arkadaşlar belki görmeyen arkadaşlarımız olabilir bu yardımlaşma platformunu yardım etmek isteyenlerin paypaldaki kalan ve çekemeyen paralarını löseve göndermeleri ne de güzel olurdu o minik kalplere birazda olsa tahribat ailesi olarak bizimde yardımımız dokunsun.

international@losev.org.tr göndererek bağış yapabilirler.

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hesabımda 3 dolar kadar bi şey kalmıştı ne yapayım falan dedim bi vakfa bağışlayayım dedim internette aradım bi Lösev'in bağış hesabını bulabildim ekşi sözlüğede yazdım devamı geldi. İnternetin bu süper gücünü seviyorum.

Az çok demeyin boş geçmeyin beyler. Sadaka kazadan korur.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

benim anlamadığım sadece türkiyede mi alışveriş için vs kullanamıyoruz. yoksa komple paypal.com.tr mi kapanıyor?

hesaplarımız da kapanacak o zaman öyl mi?

çünkü yeni hesap açma bağlantısı hala aktif?

yabancı lokalli paypal kullanırsak yasadışı mı olur?

eyyarlamam bu gadar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

benim anlamadığım sadece türkiyede mi alışveriş için vs kullanamıyoruz. yoksa komple paypal.com.tr mi kapanıyor?

hesaplarımız da kapanacak o zaman öyl mi?

çünkü yeni hesap açma bağlantısı hala aktif?

yabancı lokalli paypal kullanırsak yasadışı mı olur?

eyyarlamam bu gadar

Evet hiç bir şekilde kullanamayacaksın.

Yabancı vpn ile hesap açarsan büyük ihtimal ban yersinde orası şuan belirsiz. Kaldı ki vpn ile uğraşmayada gerek yok kredi kartı numarasını girince direk senin TR vatandaşı olduğunu anlar sistem izin vermez.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@mkyb hocam  39 bin dolar  bağış  toplandığı doğrumu  ? ekşide bunu yazan eleman sen misin

Edit : pardon  3429 dalır mış 

Nvidia tarafından 31/May/16 22:23 tarihinde düzenlenmiştir

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

https://twitter.com/losev1998/status/737651250339053569 göre

Kampanyaya şuana kadar gelen bağış miktarları;

15.484,28 TL
    384,72 €
    6.343,59 $ kabaca 35 bin TL toplanmış 6 saat öncesi verilere göre çok güzel :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Allah razı olsun bu kampanyaya destek olanlara.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek

PayPal in kapanması belki uzun vadede ilerisi için pek kârımıza olmasa da bunun böyle güzel bir iș için kullanılması gerçekten çok iyi oldu. Kim akıl ettiyse helal olsun, kim ne bağıșladıysa Allah ondan razı olsun. Az çok demeyelim yardım edelim..

Se...a...se...deneme..deneme..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Dedim benim paypal da para yoktur yinede bi gireyim kart dogrulamasinda 1 dolar varmış ☺

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

0.03 tl varmış boşalsın diye yolladım ama sanırım yakında bana ödül falan gönderirler lösev tarihinin en efsanevi bağışını yaptığım için :)

enjoy i'm vaccinated
Toplam Hit: 3908 Toplam Mesaj: 29
lösev