folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Paypal'ın Kapanmasından Sonra Yandex Money

Paypal'ın Kapanmasından Sonra Yandex Money

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek

Uzun zamandır yandex money kullanıcıyım ve çok memnunum. Öncesinde de bir kaç defa Türkiyeden ödeme alamıyorum diye mail atmıştım ve Türkiyede hizmete açılacaklarını söylemişlerdi. PayPal durumundan sonra yine yazdım ve yakın zamanda hizmete başlayabileceklerini söylediler.

Dün itibariyle yandex money Türkçeleşmeye başlayarak yandex para şeklini almaya başladı bile.

Şuan için yandex moneyde sadece RUB (Rus rublesi) var. USD ve TRY de eklenirse çok iyi olurdu.

Western Union ile transfer edebilme, sanal kart, debet kart, ATM den para çekme, telefon numarasıyla ödeme, mail ile ödeme, cüzdan numarası ile ödeme, form ile para kabul etme (0.5 % komisyon izle) gibi bir çok üstünlükleri vardır.

Umarım Türkiyede hizmete başlar!  - yazı  alıntıdır

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yandex Money'in kart hizmetide var ancak Yandex'in Türkiye için böyle bir servis başlatacağını pek sanmıyorum. Rus devlet baskısı yüzünden İstanbul ofislerindeki çoğu çalışan çıkartılmış. Şuan Türkiye'de göstermelik bir ofisleri var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yandex Money'in kart hizmetide var ancak Yandex'in Türkiye için böyle bir servis başlatacağını pek sanmıyorum. Rus devlet baskısı yüzünden İstanbul ofislerindeki çoğu çalışan çıkartılmış. Şuan Türkiye'de göstermelik bir ofisleri var.

hocam, denizbank rusların. finansbankın enparası gibi denizbank üzerinden ilişkiler biraz düzelince ilerliyen zamanlarda böyle bir şey yapabilirler belki

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Denizbank iflas erteleme talebinde bulundu diye biliyorum. Paranız varsa çekin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

ben yandex money kart aldım, en son yoldaydı gelir birkaç zamana. 

imza.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hocam bende Mayıs ayı sonlarına doğru başvurmuştum ama daha kart elime ulaşmadı nasıl takip edebilirim?

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

google ın şu para işine bir el atması lazım , üst şirket alphabet altına girdikleri için artık istediklerini yaparlar diye tahmin ediyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

iki haftadır "order a card"a tıklayınca şu hatayı alan bir tek ben mi varım: "Error This page is currently unavailable for technical reasons. Try refreshing it in a few minutes."

şu linkte plastic yandex money card için order yapmaya çalışıyorum ama yemiyor: https://money.yandex.ru/cards?_openstat=template%3Bimenu%3Bbankcards

sizde de aynı durum söz konusu mu?

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Yandex ürünlerinden uzak durunuz.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

sebep?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

böyle mesajlara cevaben askerlik zamanımdan gelen bir alışkanlık ile: "emredersin komutanım" yazasım geliyor.

ya da "haydi söyle, lütfen söyle, meraktan çatlarız, öğrenmemiz lazım bunu" gibisinden peşinden mi koşmamız gerekiyor?

2003 üyesine böyle çıkışmak istemezdim ama yazdığınız metin bir işe yarasın arkadaş..

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 3542 Toplam Mesaj: 20
paypal yandexmoney