Pazar.[ORG] 1 TL'den Acik Artirmada (Alan Adi Satis)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

neyse ki param kalmadı çok şükür :) 

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Ey degerli mumin kardeslerim, ey e-ticarete hevesi olan girisimciler, ey Rize Pazar'li yoldaslarim,

R10 kurallari geregi burada farkli bir acik artirma baslatamiyorum. O yuzden affiniza siginarak konunun r10 linkini paylasacagim, almak isteyen murid r10 uzerinden teklif verebilir.

https://www.r10.net/acik-arttirma-ile-satilan-domainler/2370912-11088-pazar-org-11088-16-yasinda-premium-jenerik-1-tl-den-gidiyor-11088-a.html

anılarım canlandı :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

r10 uyeliginiz varsa sisirin fiyati, teklif verip. ucuza gitmesin

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı

bize kalırsa ne olacak hacı :D

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

hocam bence satma, ver 60-70 uzat sonra satarsın.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

neyse ki param kalmadı çok şükür :) 

hocam bence satma, ver 60-70 uzat sonra satarsın.

Uzata uzata kullanmadan elimde eskidi - eskiyor. Bir fikrim vardi, ben gerceklestirdim. Simdi kimin isine yarayacaksa o kullansin isterim.

DevilKingtr bunu yazdı
    neverland bunu yazdı

+ Ucuza gidecek gibi ama bazen de kismet, kendi dogalinda birakmak isin dogrusu. Yine de sag ol.

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    neverland bunu yazdı

mürid ucuza gitmesine razı değilse şikayet etmez olur biter , maksat müridin işi görülsün. tabi ahlak ve etik açısından yanlış bir şey kendisi de istemiyor :D

blackseaboy28 tarafından 28/May/20 15:16 tarihinde düzenlenmiştir

Mobil uygulama geliştirilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    blackseaboy28 bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    neverland bunu yazdı

mürid ucuza gitmesine razı değilse şikayet etmez olur biter , maksat müridin işi görülsün. tabi ahlak ve etik açısından yanlış bir şey kendisi de istemiyor :D

Eğer biri şikayet ederse ve kontrol ettiklerinde domain sahipliği değişmemişse 2 side banlanır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı
    blackseaboy28 bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    neverland bunu yazdı

Eğer biri şikayet ederse ve kontrol ettiklerinde domain sahipliği değişmemişse 2 side banlanır.

Hocam öyle bir olasılık varsa konuda yazmıs zaten -trade verir, banlanmaya kadar ilerlemez diye düşünüyorum ki tavsiye değildir (forumda r10 modu var :D )

Mobil uygulama geliştirilir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Katakulli cevirmeden almak isteyeni uzmeyen duzgun bir ihale olsun.

(Bu da benim son up'um olsun)

Son olarak siteyle ugrastigim zamanlardan eski bir konu: https://www.tahribat.com/forum/sitem-nasil-olmus-183369

:)

Duzenleme: Alanadi satisinda gereksiz olsada bu da son +1 olarak bir kismi yazilmis gelistirme kayitlarindan bazilari: https://web.archive.org/web/20130602081502/http://pazar.org/forum/discussion/27/olan-biten

(Arada kac kullanicinin diger sitelere yonlendirildigi kac kullanicinin ziyaretci oldugu gibi yazilar da vardi ama web.archive.org onlari kayit etmemis :/ )

telekom tarafından 29/May/20 11:37 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 5000 Toplam Mesaj: 21
alsaniza olm para lazim :(