folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder PDF Dergi Kitap Vs Okumak İçin Tablet Veya Kindle Tarzı Ürün Tavsiyesi

PDF Dergi Kitap Vs Okumak İçin Tablet Veya Kindle Tarzı Ürün Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

kindle ppw2 kullanıyorum memnumum kindle ıyıdır ama pdf olayı cok saglıklı degıl 

convert olayında dırekt amazonu kullanıyorum kendıme maıl atıyorum convert baslıklı pdf ocr olarak okunabılırsekıldeyse skntı yok 

fakat foto ıse dırekt gorsel olarak atıyor yıne okunuyor bır sorun yok font tıpı buyutme vs yok tavsıye ederım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    tahta bunu yazdı

hocam bütçe biraz değişken 1000 tl ye de çıkabilirim ama mesela kindle ı ele alırsak siyah beyaz ve imajlarda sorun oluyor gibi ben mesela dergi de okumak bol renkli imajlı şeyler de okumak istiyorum

sadece kitap değil amacım o yüzden biraz tablete yönelmeye başladım.Ne kadar iki teknoloji aynı olmasa da birbirinden çok  farklı olsa da benim ihtiyacımı görecek şey tabletmiş gibi geliyor.

Açıkcası kafam biraz karışık o yüzden

Geçen nerede gördüm,okudum bilmiyorum. Tablet miydi Telefon muydu bunu da hatırlamıyorum. Ama ekran, bu internet sayfalarındaki Foto'ları siyah-beyaz renklerin arasındaki tonları da gri ile vurgulayarak harika şekilde gösterebiliyordu.

bunu da batarya kullanımını düşürmek için yapıyormuş.

sanki, sayfa içindeki oynayan Videolarda da benzer bi gösterim vardı. 

şimdi hatırladım. bu adında "tekno" ibaresi geçen bir sitenin ürün tanıtan elemanlarından biriydi. (hatta video'sunu indirmiştim ama kim bilir nerelerde.)

WebTekno olabilir, bak. 

Hatta, Rus'ların geliştirdiği bi ekran teknolojisiydi diye hatırlıyorum.

bahsettiğiniz şey android cihazların geliştirici seçeneklerinde var olması lazım ben bir ara kullanmıştım siyah beyaz olarak, tabi ara tonları gri yapıyor.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    eyuperol bunu yazdı
    tahta bunu yazdı

hocam bütçe biraz değişken 1000 tl ye de çıkabilirim ama mesela kindle ı ele alırsak siyah beyaz ve imajlarda sorun oluyor gibi ben mesela dergi de okumak bol renkli imajlı şeyler de okumak istiyorum

sadece kitap değil amacım o yüzden biraz tablete yönelmeye başladım.Ne kadar iki teknoloji aynı olmasa da birbirinden çok  farklı olsa da benim ihtiyacımı görecek şey tabletmiş gibi geliyor.

Geçen nerede gördüm,okudum bilmiyorum. Tablet miydi Telefon muydu bunu da hatırlamıyorum. Ama ekran, bu internet sayfalarındaki Foto'ları siyah-beyaz renklerin arasındaki tonları da gri ile vurgulayarak harika şekilde gösterebiliyordu.

şimdi hatırladım. bu adında "tekno" ibaresi geçen bir sitenin ürün tanıtan elemanlarından biriydi. (hatta video'sunu indirmiştim ama kim bilir nerelerde.)

WebTekno olabilir, bak. 

bahsettiğiniz şey android cihazların geliştirici seçeneklerinde var olması lazım ben bir ara kullanmıştım siyah beyaz olarak, tabi ara tonları gri yapıyor.

Yok.

şimdi hatırladım. bu ekran telefon ekranıydı. çift ekranlıydı hatta. 

YotaPhone olması gerekiyordu sanırım. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    eyuperol bunu yazdı
    tahta bunu yazdı

WebTekno olabilir, bak. 

Yok.

şimdi hatırladım. bu ekran telefon ekranıydı. çift ekranlıydı hatta. 

battı onlar galiba

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    eyuperol bunu yazdı
    ...

Yok.

şimdi hatırladım. bu ekran .telefon ekranıydı. çift ekranlı'ydı hattâ. 

battı onlar galiba

Mümkündür. 

Belki, tekniğini satın alıp, tablet ve/veya benzeri ürünlerde kullanan olmuştur.

RitmFarbRacourci tarafından 29/Mar/20 22:11 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Pdf okuyacaksan genellikle Kindle uygun değil PDF icin özellikle bahsettiğin dergiler için hiç uygun değil. İpad al bir tane en iyisi o olur. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek

ipad baktım da pahalı ya bi dergi okumak için de o kadar para ne bileyim veremem gibi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    tahta bunu yazdı

ipad baktım da pahalı ya bi dergi okumak için de o kadar para ne bileyim veremem gibi

android tablet al geç bitane ya,

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

dergi için degil ama e kitap için kobo alabilirsin...kitabin birebir ayni rengini sunuyor

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

kindle ppw2 var bende de. pdf olanları okuyamıyorum diyebilirim ya. Sik gibi küçük gösteriyor boyut büyümüyor. Sayfaları düzgün ayarlayamıyor ekrana sığmıyor bazen falan. image olarak atılmış pdfleri hiç okuyamıyorum zaten.  

Onun haricinde tek şarjla haftalarca dayanıyor. ben az okuyan biriyim 3 ay gidiyor amk şarjı neredeyse :D

şuan bazen diyorum ekran çözünürlüğü iyi olan bir tablet alsaydım keşke diye.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 3053 Toplam Mesaj: 35
pdf okuyucu kal kindle evde