folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder PDF Dergi Kitap Vs Okumak İçin Tablet Veya Kindle Tarzı Ürün Tavsiyesi

PDF Dergi Kitap Vs Okumak İçin Tablet Veya Kindle Tarzı Ürün Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    tahta bunu yazdı

https://www.trendyol.com/samsung/samsung-galaxy-tab-a-8-sm-t290-32gb-tablet-siyah-p-31683560

https://www.trendyol.com/huawei/huawei-mediapad-t3-16gb-7-ips-tablet-gri-p-4831340

şu iki ürüne bakmaya başladım hem fiyatı düşürmeye çalışıyorum hemde ekstra çok özellik olmasına gerel yok diye düşünüyorum

Samsıng A8 güzelmiş. Ram 2 GB, depolama 32 GB. Huawei önermem. Zira ram 1 GB. Üstelik ekranıda cam değil sert plastik.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

ya beyler, şu "tablet gözü yorar" muhabbetini geçin artık. gidip sik gibi parlak tn panel alırsan tabiki bozar gözünü. git adam akıllı bir ips *mat ekran al bak bozuyo mu. uyanık vaktimin çoğunu pc başında geçiriyorum. ekranım ips ve mat. gözümü yormuyor. 

...

bana göre Kindle falan 100 lira olsa alınacak ürünler ,ama şu anki fiyat ve işlevleriyle, o paraları etmezler, kesinlikle.

*Ekran değil ama; AntiRefle(çukur) ya da Mat(çıkıntı) ,İnce ekran kaplaması var mıdır? istediğimiz boyutta keselim ,kaplayalım.

ne ? neden ? 

Ekranın Yüzeyindeki yansımalar, gözümü yoruyor.

Arkadaki ışığı geçirsin ama.

Bu Yoga'nın kalemi ince uçlu mu?

evet, bide baskı hassasiyeti var falan.

Bu gayet iyiymiş. Buna bi bakayım. 

'~@~

bi'de senin gözün ışıktan rahatsız olmuyor diye, bir başkasının gözünün rahatsız olmayacağını düşünmen, ilginç. 

senin gözünü kindle yormuyo diye bir başkasının gözünü yormayacağını nerden biliyon ? 

Bu da var(^^D`) tabî. {koyma nuna, niye k'oyuyon ^^D`}

Belki de kişinin retina'sındaki reseptör hücreleri, sayısı, kimyasalları (yada pigment'leri), ışığa duyarlıdır. (burası çok önemli değil, belki retina katmanı çok ince. veya görme hücrelerinin yoğunlaştığı alanın Çapı küçük.)

..

Ekranın Yüzeyindeki yansımalar, gözümü yoruyor.

mat ekranlı alet alacaksın.

Hazır bu kadar yazışmışız.

Var olanı nasıl mat hâle getirebiliriz? Ekranın, Cam veya Sert plastik kaplanmış olması Mat'lığının derecesini olumlu/-suz etkiler mi?

Bu Tn Panel nasıl birşey?

ips,led,tft bunlar aynı şeyler mi?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Param olsa net şundan alırdım:

https://remarkable.com/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı
    tahta bunu yazdı

https://www.trendyol.com/samsung/samsung-galaxy-tab-a-8-sm-t290-32gb-tablet-siyah-p-31683560

https://www.trendyol.com/huawei/huawei-mediapad-t3-16gb-7-ips-tablet-gri-p-4831340

şu iki ürüne bakmaya başladım hem fiyatı düşürmeye çalışıyorum hemde ekstra çok özellik olmasına gerel yok diye düşünüyorum

Samsıng A8 güzelmiş. Ram 2 GB, depolama 32 GB. Huawei önermem. Zira ram 1 GB. Üstelik ekranıda cam değil sert plastik.

ama ikincinin ekran ips . ilkinin tn galiba :/ 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 3092 Toplam Mesaj: 35
pdf okuyucu kal kindle evde