folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Peer2mail Paylaşımının Anlatımı...

Peer2mail Paylaşımının Anlatımı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Arkadaşlar gmail ve diğer mail adreslerinin kapasitesi artınca yeni bir paylaşım ortaya çıktı peer2mail şimdi ben burda bu paylaşımın nasıl yapıldığını anlatacağım...

Öncelikler peer2mail programının olması lazım...
    Peer2Mail programının 4.6 sürümü...
    Türkçe Crack 4.6.. Programı indirip kurduktan sonra bunu indiriyorsunuz ve kurulmuş programın üstüne yapıştırıyorsunuz...

Download Yapmak;

Programı açtıktan sonra browse bölümünden adres bölümüne sitenin adresini yazıyoruz...

Sonra paylaşımı yapılan mail adresinin üyeliği ile giriş yapıyoruz...
    Mail adresi: mitnickkevin1@gmail.com
    Şifre: ((n7+yz/7lwt3S))  Bu şifreyi normal internet explorer'dan girerseniz kabul etmez...

Sonra download butonuna bastıktan sonra karşımaza bir pencere açılıyor ve o pencereden download yapacağımız dosyaları seçtikten sonra download tuşuna basıyoruza, bize nereye kaydedeceğimizi soruyor...

Download bittikten sonra dosyaları indirdiğimiz yere gidip inen dosyaların içinden .p2m uzantılı dosyayı peer2mail programı ile açıyoruz ve merge tuşuna basıyoruz... Eğer dosya şifrelenmişse password bölümüne şifreyi yazıyoruz...

Upload Yapmak;

Split/Send File bölümüne girdikten sonra upload dümesine basıyoruz ve karşımıza file split penceres açlıyor, file name kısmından bilgisayarımızdaki yükleyeceğimiz dosyayı seçiyoruz, mail to bölümünden yükleyeceğimiz gmail adresimizi yazıyoruz, password bölümü ise dosyaya şifre vermek istiyorsak şifreyi yazıyoruz, segment size bölümünden dosyanın parçalanacağı kapasiteyi seçiyoruz, from mail adres bölümü ise gönderen mail adresi yerine geçiyor burda önemli olan birşey var herhangi bir mail adresi yazarsanız spam bölümüne gidiyor dosyalar ve 30 gün sonra siliniyor inboxa gitmesi için geçerli bir mail adresi yazım...

Burdanda paylaşımda dağıtacağınız şifreyi öğreniyorsunuz yani gerçek şifrenizi yazıp peer2mail şifresini öğreniyorsunuz...

Benim anlatacaklarım bu kadar hoja benim gmail adresim yok diyorsanız, http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=10979 buraya bir bakın derim, amaç paylaşım olduktan sonra gmail adresinden çok ne var...

Bir sorun ile karşılaşırsanız mitnickkevin@hotmail.com adresinden bana ulaşın...

Kaynak: Tahribat.Com
    Yazar: MitNickKevin

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Bu olay harbiden cok kral

ne türlüsü olursa olsun 2 saate filmler finish....En Doruk noktasi ile cekiyo...

Laaaaaan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek
    Süper Bir sistem bu şuana kadar p2m den tam 54Tane Film Çektim

Bırak Şimdi imzayı :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Arkadaşlar hep milletin yayınladıklarını çekiyoruz birazda kendimiz yayınlayalımda millet faydalansın, mesela ben seri gmail adresleri aldım elimdeki full albümleri oraya yüklüyorum yakında burda yayınlayacam...

Sizede tafsiye ederim...

Hadi hosta para veriyoruz bu gmail'edemi para veriyoruz...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

beyler dikkat..

p2mail işi gerçekten mükemmel. ilk olarak gmail gibi banwithi sınırsız olan bir yerden cektiğiniz için internet hızınızı tam anlamıyla köklüyorsunuz.

fakat. p2mail programının bir önceki versiyonunda olan bir acıktan dolayı programın encryptlediği şifre ile gmail yada benzeri maillere login olduğunuzda aradaki bir acıkdan dolayı şifreler elden girebiliyordu.

bu acık p2mailin son versiyonunda giderildi.. ondan dolayı p2m programının son versiyonunu kulladığınızdan mutlaka emin olun.

p2maili kurup helpinden sitesini öğrenebilirsiniz.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Verdiğim link programın en son sürümü...

İleride yeni sürümü çıkarsa güncellerim hiç merak etmeyin...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Buda benden ilk film paylasimi olsun ..dewami gelir ins.

HELLBOY 2004 (DiVX-ENGLISH)

Account :  gencfenerli1907

Mail :gmail
    Pass 1:   <(/+iHg5n+5w==)>         1.4 için
    Pass 2:   |\8+Kfgvv8hw==|/           Eski Versiyonlar için

filmi bilmeyip merak edenler www.beyazperde.com a girip okurlar..

Laaaaaan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Hoja yukarıda açıklamıştım eğer filmi p2mail ile yüklerken gönderenin mail adresini düzgün bir mail adresi olarak belirtmesseniz gönderdiğiniz dosyalar spam bölümüne gider ve 30 gün sonra otomatik olarak silinir...

Eğer kalıcı birşey istiyorsanız inbox'a atarsınız ve bizden sonraki nesillerde faydananır :)...

Birde bu .avi azantılı dosyaları bende ne media player açıyor nede winamp açıyor, bileşenleri nerden ve nasıl yükleyebilirim...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Asagidaki Codec paketini indir kur..

K-Lite Mega Codec Pack 1.18

http://digilander.libero.it/kazaaita/mirror/klmcodec118.exe

Bu paketin icinde zaten bsplayer geliyo onunla izlersin...

Laaaaaan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Arkadaşlar geçengün gora filminin p2m adresini buldum belki sorun çıkar diye kendim indirip indirmeden önce yayınlamadım dün başladım indirmeye bugün bitti sizinlede paylaşmak istedim kalite süper herkeze tafsiye ederim...

Öncelikler şunu söyleyeyim fazla rağbet olduğundan dolayı bazen adresler 24 saatliğini blocklanıyor o yüzden her cd farklı farklı 15 adrese yüklenmiş istediğiniz adresten indirebilirsiniz...

CD1: 155 parça herbiri 6.5 mb kapasitesinde kaldığınız parçadan devam edebilirsiniz...
    Mail Adresi : gora_cd1_depo1@walla.com        Şifre : &|y7+wjKugyYfKifvxptfFvu/H2Io=|&
    Mail Adresi : gora_cd1_depo2@walla.com        Şifre : &|l6uwjKi7l4Lfivat9tPRvO7F1oM=|&
    Mail Adresi : gora_cd1_depo3@walla.com        Şifre : &|yKrjyKvnyYbc1ajws9bR7+2A2t0=|&
    Mail Adresi : gora_cd1_depo4@walla.com        Şifre : &|yKrjjau1yITR1anyuZfRvLHH2Ig=|&
    Mail Adresi : gora_cd1_depo5@walla.com        Şifre : &|mqTi3Knmx4ff2va2oZGOvu6A2I8=|&
    Mail Adresi : gora_cd1_depo6@walla.com        Şifre : &|yfmljfi024vLiv3w9IbQvb+Xidw=|&
    Mail Adresi : gora_cd1_depo7@walla.com        Şifre : &|mqiwj/qyy4eNhbq39ZuCsr6V1o4=|&
    Mail Adresi : gora_cd1_depo8@walla.com        Şifre : &|naTiiPunysGN2ai289PSvOzAzd8=|&
    Mail Adresi : gora_cd1_depo9@walla.com        Şifre : &|yb/jyKihxNqM2aau9I7e7bWb0o4=|&
    Mail Adresi : gora_cd1_depo10@walla.com      Şifre : &|yfmyj/y1msCMi/r9pdXQ7b7HzYg=|&
    Mail Adresi : gora_cd1_depo11@walla.com      Şifre : &|3KvjiPiq1sbAmPv29JeFserBj9E=|&
    Mail Adresi : gora_cd1_depo12@walla.com      Şifre : &|x6bj0Pu7l8bQ3vbxq4rcseqb1I8=|&
    Mail Adresi : gora_cd1_depo13@walla.com      Şifre : &|xPm+0fi4l9uOh/n2+ImBsrPAi9A=|&
    Mail Adresi : gora_cd1_depo14@walla.com      Şifre : &|xPni06W4mIvdi6/2pJGBsb6bitQ=|&
    Mail Adresi : gora_cd1_depo15@walla.com      Şifre : &|xfmx0/q5mNTR1fmv84XesO2U0Iw=|&

CD2 : 112 parça herbiri 6.5 mb istediğiniz parçadan devam edebilirsiniz...
    Mail Adresi : gora_cd2_depo1@walla.com        Şifre : &|y6ql36ugzofKjKrx8tHXqeiXzdo=|&
    Mail Adresi : gora_cd2_depo2@walla.com        Şifre : &|y/nija7mm8Hf2Kqjp4bQ7r6V2oM=|&
    Mail Adresi : gora_cd2_depo3@walla.com        Şifre : &|yr6ig723mIfe2Kqj9NCFu+iA2to=|&
    Mail Adresi : gora_cd2_depo4@walla.com        Şifre : &|l/iig6u1m9SM3qqj8YWE6eiXhsk=|&
    Mail Adresi : gora_cd2_depo5@walla.com        Şifre : &|3fXhyL2nmdSM2f+js9CF67iA2o4=|&
    Mail Adresi : gora_cd2_depo6@walla.com        Şifre : &|3fSzzPvrmcGNi6+28YTXqerB2to=|&
    Mail Adresi : gora_cd2_depo7@walla.com        Şifre : &|2PTu3r3k3ceM2b2hptfF672Vjcg=|&
    Mail Adresi : gora_cd2_depo8@walla.com        Şifre : &|yvSkjPegmNWM3Pz2oZXF7rzFydo=|&
    Mail Adresi : gora_cd2_depo9@walla.com        Şifre : &|zvmyj/yynoGKla/9pdXXqb3C38g=|&
    Mail Adresi : gora_cd2_depo10@walla.com      Şifre : &|yPnh3/vrx4bfh/qi94qCvK2Kitw=|&
    Mail Adresi : gora_cd2_depo11@walla.com      Şifre : &|x6axjv60x4bT2aOnrtCFtO3LyNk=|&
    Mail Adresi : gora_cd2_depo12@walla.com      Şifre : &|2a/j2fulzNGIjv2z8oCOsu7Gj98=|&
    Mail Adresi : gora_cd2_depo13@walla.com      Şifre : &|2fiujvmxm8Xa3P2984aD7r+A2t0=|&
    Mail Adresi : gora_cd2_depo14@walla.com      Şifre : &|yKjh3ajnzICLm6z0o9qBveGV2og=|&
    Mail Adresi : gora_cd2_depo15@walla.com      Şifre : &|yKju3ajkm4eM3q2z8YCFua/E1tU=|&

Merge Şifresi : we-share.net

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Su an Gmail mail servisleri tüm p2m accountlarýný kapatmýþ (engellemiþ) durumda,daha dogrusu iceride bi hareketlenme sezdimi kesiyo ...

download yapabiliyordan bile, yaparken yarida kesiliyo ,bi cözümü yok  su anda Gmail uyandi....

Laaaaaan.
Toplam Hit: 3531 Toplam Mesaj: 16