folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pen Spinning - Kalem Çevirme

Pen Spinning - Kalem Çevirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

Öncelikle merhaba arkadaşlar şimdi sizlere yeni edinmiş oldugum bi hobiden kalem çevirmeden bahsedicem

Ilk olarak tarihinden başlayalım

bu okuyacağınız yazı

http://www.penspinning-tr.com dan alıntı yapılmıştır

Pen-spinning yaklaşık 10 yıl kadar önce Kore'de spor olarak yapılmaya başlanmış..şu an Kore'de 300 binden fazla penspinner var.. Bunun arkasından japonya,fransa,almanya gibi ülkeler başı çekiyor ve yavaş yavaş dünya'ya yayılıyor..

Bu hobi için ülkeler kendi takımlarını kuruyolar, takımlar içinde oluşturulan videolar internette yayınlanıyor. Amaç eğlenmek..

Pen-spinning ilk bakışta boş bir uğraş gibi görünsede içine girince kolay kolay elinizden düşüremiceğiniz bir hobi ve öğrenebiliceğiniz o kadar çok hareket var ki hiç bir zaman tepeye varamıyorsunuz. Size sağladığı bazı yararlarda var tabi parmak kaslarını geliştirmenin dışında sahip olduğunuz elinizi kontrol etmeyi, ona hükmetmeyi öğreniyorsunuz, herbir harekette dahada fazlasını.. (!)

Pen-spinning için özel kalemler var. Bu kalemler dışında tabi ki sizde modifiyenizi yapabilirsiniz ama var olan kalemlerin en az birini kullanmanızı tavsiye ederim emin olun farkı yaşıyıcaksınız 

by "venton"

Pen spinnigde belirli bazı hareketler vardır önce bunları öğrenmek gerek gerçekten çok hoş bir hobi ilerdelikçe kendi modifiye kaleminizi yapabilirsiniz aşağıda benim modifiye kalemimi görebilirsiniz ilk kalemim bu amatör bişey

http://img397.imageshack.us/my.php?image=kalmmhs7.jpg

Derslere gelince venton adlı aşmış bi arkadaşımız videolu dersler hazırlamış aşağıdaki linkten ulaşabiliyoruz

http://www.penspinning-tr.com

gerçekten hoş bir hobi bir süre sonra elinizden bırakamicaksınız :D

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek
    kırılma ama senin belki hoşuna gitmiştir fakat çok gereksiz bir hobi olmakla birlikte çok gereksiz bir yetenek. bence çooook boş bir iş...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

elbette düşüncene saygı gösteririm ancak boş iş demenin ban cezası oldugunuda biliyosun dimi hacım

ajan1111 :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Strese bire bir, özellikle sıkıcı derslerde (Genelde sıkıcı olan öğretmenlerdir aslında, dersi sıkıcı hale getirenlerde) farklı akrobasi hareketleri deniyorum :)  Şimdilik amatör olarak ilgileniyorum :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Valla ben üç hareket biliyorum :|

Birincisi işaret parmağımla baş parmağım arasında dönderiyorum. İkincisi ters takla attırıyorum.

Üçüncüsü en sevdiğim orta parmakla işaret parmağım arasında sallıyorum :D Ama stres atmak babında güzel oluyor yani.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    ben fingerpass ve thumdareond yapabiliyorum bu kendi yaptığım kalemle ağırlığı çok iyi dengeledim ağırlıklar tamamen eşit o yüzden gerçekten çok güzel yapılıyo bu kalemle

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    güzel paylaşım hacım severim böyle garip şeyleri :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Swool bunu yazdı:
    -----------------------------
    Strese bire bir, özellikle sıkıcı derslerde (Genelde sıkıcı olan öğretmenlerdir aslında, dersi sıkıcı hale getirenlerde) farklı akrobasi hareketleri deniyorum :)  Şimdilik amatör olarak ilgileniyorum :|
    swool'a tamamen katılıyorum..

sıkıcı derslerde rotringi çevirmek gibisi yok.

[22817//kaanabak]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    Böle modifiyeye gerek yok rotring in çizim kalemlerinden ediniyosun bi tane inanılmaz dengeli

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

Alpn bunu yazdı:
    Böle modifiyeye gerek yok rotring in çizim kalemlerinden ediniyosun bi tane inanılmaz dengeli

diğerlerine göre dengeli olabilir ama modifiyeli yaptıktan sonra inanılmaz bi fark oluyo arada hacım hele şu anda thumdaround u tam kaptım çok güzel :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risperdal
    risperdal's avatar
    Erkek
    bu fingerpass olayı çakmakla çok daha bi güzel oluyor :D

Özgür iradeydi şeytanım.
Toplam Hit: 10514 Toplam Mesaj: 59