folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pen Spinning - Kalem Çevirme

Pen Spinning - Kalem Çevirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    Sen nasıl yaptın bunu ortadan kırdın mı ??? merak ettim biligimz olsun :D

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    normal kalemin kafasın çıkarttım ve cekete vs asma yeri varya onuda penseyle söktüm dışa doğru çıkıntı vardı penseyle kırdım orayı tuttum söktüm sonra grip taktım ve bantladım diper taraf içinde başka bi kalemin ön kısmını bunun kıçına taktım aynı şekilde onada grip ve bant ancak kalemin içinde mekanizmayı söküp düzgün bi demir yay bbişey koymalısın ağırlık yapsın diye ve uzunluk 20 cm olmalı kalemin çevresiede 3 olmalıymıi en ideali buymuş işte böyle :D

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Madcrazy bunu yazdı:
    -----------------------------
    normal kalemin kafasın çıkarttım ve cekete vs asma yeri varya onuda penseyle söktüm dışa doğru çıkıntı vardı penseyle kırdım orayı tuttum söktüm sonra grip taktım ve bantladım diper taraf içinde başka bi kalemin ön kısmını bunun kıçına taktım aynı şekilde onada grip ve bant ancak kalemin içinde mekanizmayı söküp düzgün bi demir yay bbişey koymalısın ağırlık yapsın diye ve uzunluk 20 cm olmalı kalemin çevresiede 3 olmalıymıi en ideali buymuş işte böyle :D

Benim çevirdiğim kalem sürekli elimden fırlıyor.

Bide sence uçlu kalemle mi daha iyi olur tahta kalemle mi 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Tahta kalem hafif olur :o)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    aynen swool tahta kalem hafif kaçıyo ayrıca bu kalem çevirme konuunda aşmış bazı arkadaşlar toplanıp yenilere ders felan veriyo bunlara beni çağırdılarda sonra dedim tbt olarak gidebiliriz :B

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

Madcrazy bunu yazdı:
    aynen swool tahta kalem hafif kaçıyo ayrıca bu kalem çevirme konuunda aşmış bazı arkadaşlar toplanıp yenilere ders felan veriyo bunlara beni çağırdılarda sonra dedim tbt olarak gidebiliriz :B

bende acayip heveslendim kafaya koydum bu toplantılar ne zaman olur bide kalem modifiyesi için grip dediğiniz şey kalemi tutma yerine takılan yumuşak şey midir? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Madcrazy bunu yazdı:

elbette düşüncene saygı gösteririm ancak boş iş demenin ban cezası oldugunuda biliyosun dimi hacım

ajan1111 :D

boş iş demek ban değil. ajan1111 gibi istisnasız her konuya boş iş demek ban;) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Nurky bunu yazdı:
    Swool bunu yazdı:
    Strese bire bir, özellikle sıkıcı derslerde (Genelde sıkıcı olan öğretmenlerdir aslında, dersi sıkıcı hale getirenlerde) farklı akrobasi hareketleri deniyorum :)  Şimdilik amatör olarak ilgileniyorum :|
    swool'a tamamen katılıyorum..

sıkıcı derslerde rotringi çevirmek gibisi yok.

bende rotring çeviriyom:D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

ste1n bunu yazdı:

Madcrazy bunu yazdı:

bende acayip heveslendim kafaya koydum bu toplantılar ne zaman olur bide kalem modifiyesi için grip dediğiniz şey kalemi tutma yerine takılan yumuşak şey midir?

haftanın belirli günleri toplanıyolarmış işin özü şuymuşki pratik pratik pratik:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    yahu bunun hazırlanuış video su var mı bulabilrsen daha ii anlıcam :D

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
Toplam Hit: 10513 Toplam Mesaj: 59