Person Of İnterest İzleyenler (İzlemeyene Spoiler)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

SPOILER

baba ile oğulun konuşma sahnesi çok iyiydi yaa...

Seçtikleri parça da o sahneye cuk oturmuş valla.

coLin tarafından 06/May/15 19:58 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Amk son 10 dakika çok iyiydi ya şarkı makinayla konuşmaları ulan amk ya güzel yapmışlar :/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

bölüm bitti sağlam sövdüm. hızlı bitti abi ya böyle eksik kaldım gibi 4-5 ay beklenmez ki artık :/

son saniye sahnesinde arabayla shaw gelecek diye bekledim ama gelmedi. ama güzel oldu artık harold machine için hırs yapar ona destek çıkar gibi. o kutuları filan görünce bir plan var sandım savaşması için ama kurtulmak içinmiş. samaritan çok oç kısacası :W

finch tekrar machine'i sahalara sürebilecek mi acaba, samaritana yakalanmadan nerede kalacaklar desteksiz, shaw ne oldu nasıl bi giriş yapacak. bu samaritan nasıl yenilecek, dünyanın bütün yetkisini topladı pezevenk artık yenilmez oldu gibi. kısaca kafamda deli sorular ama bakalım 5. sezon her bölüm güzel olacak gibi.

not: bu alagoritmasını aldıkları çocuk evde kodları kağıda yazıp okulda pc'ye geçen kişiydi demi ?

https://www.youtube.com/watch?v=NCfVFxRsKQc dinleyin güzel gidiyor bölümden sonra :F

Sırf bu şarkı değil wish you were here albümünün tamamı böyle dinlenesi. Zaten şarkılar birbiri ardına bütünlük arz ediyor albümde.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Sameen hain mi çıktı ? yokartık daha neler nerden çıkarttın onu :D

Rezervedir gençler :D

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

SPOILER

baba ile oğulun konuşma sahnesi çok iyiydi yaa...

Seçtikleri parça da o sahneye cuk oturmuş valla.

Oğul değil kız..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

5. Seson için anlaşma sağlanmış. 13 bölüm olacakmış. Fakat final sezonu olabilir diyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Hizli ve ofkeliyi dun izledim. Bildigin bizim machine'i alip koymuslar filme.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

5. Seson için anlaşma sağlanmış. 13 bölüm olacakmış. Fakat final sezonu olabilir diyorlar. 

Kanal diziyi iptal etti bu sezon son. Muhtemelen adamlar final sezonu değil diye konuyu tam bağlayamadılar saçma sapan bir finalle bitecek dizi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Kanal diziyi iptal etti bu sezon son. Muhtemelen adamlar final sezonu değil diye konuyu tam bağlayamadılar saçma sapan bir finalle bitecek dizi.

bu sezon dizi devam etmeyecek mi hocam

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet bu sezon son. Buda son sezon tanıtımı Türkçe altyazı :

https://www.youtube.com/watch?v=bMQi1gxTZ7M

Toplam Hit: 4056 Toplam Mesaj: 43