Person Of İnterest İzleyenler (İzlemeyene Spoiler)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Kizilgun bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı

shaw'ı nasıl hain yaptınız ??! bilinci yerinde degil ki onun.

ayrıca makine'nin dominic'in yerini isaret edecegini sanmıyorum. bölüm fotograflarında root - harold bir odada saldırıya ugruyor ki orası muhtemelen makinenin ya asıl lokasyonu ya da baglantılı oldugu baska bir yer.

bu yaşlı bşr herif var isimleri bilmiyorum da shawı aldığında evine hoşgeldin demişti. 

greer o hareketi yaptı

ayrıca sameen hain çıktı demedim bu öfke bu baskı nedir :/ ama sanmıyorum beyin yıkama yada çip taktık beynine gibi bir olay ile bağlamazlar sonuçta sameen ve john özel insanlar yıllarca eğitim almış kişiler. farklı bi yere bağlayacaklar bu gece yada yarın öğle öğrenmiş oluruz artık.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Hadi gazamız mübarek olsun 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

bismillah , türkçe altyazı çıktı diziboxda 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

---SPOILER---

fena degildi.

besinci sezon büyük olasılıkla final sezonu olur, isler biraz daha zor olacak gibi ekip icin.

finch ile makine'nin arasında bir diyalog bekliyordum uzun zamandır, sükür o da oldu. makine biraz arabeske bagladı son dakikada :v kendini kapatınca reese'in vurulacagını düsünmedim degil, o kadar adamı indirirken makine'den yardım almasını vurguladılar, dedim heralde son anda makine kapanınca sap gibi kalacak, kaldı da ama bir sey olmadı, muhtemelen ekibin isini daha da zorlastırmak istemedi senaristler.

birde elias ve dominic'i artık aradan cıkarmak istemis olabilirler besinci sezonun son sezon olacagını düsünerekten. dominic kesin gitti gibi de elias icin aynı seyi söyleyemeyiz.

---SPOILER---

Andrei tarafından 06/May/15 15:33 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

O son sahneden sonra on dakika konuşamadım abi, o nasıl bir finaldir ya.

SPOILER SPOILER SPOILER

Father, I am sorry. I failed you.

I thought you would want me to stay alive.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    pcdoktor636 bunu yazdı

O son sahneden sonra on dakika konuşamadım abi, o nasıl bir finaldir ya.

SPOILER SPOILER SPOILER

Father, I am sorry. I failed you.

I thought you would want me to stay alive.

spoiler

milletin hüngür hüngür ağladığı şeylere aman banane derim hep , kolay kolay duygulanmam gözlerim yaşardı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

http://dizilab.com/person-of-interest/sezon-4/bolum-22

yardırın gençler bu yüzden dersi bıraktım la bugün :W

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Dizi biteli 10dk oldu hala tüylerim diken diken. Gözlerim doldu son sahnelerde. Kontrolün gidişi, Elias ve Dominic in vuruluşu, diğer iki ajanın öldürülmesi, makinenin acı çekmeyeceğim diyerek gidişi... Harbiden de epik bir finaldi.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bölüm bitti sağlam sövdüm. hızlı bitti abi ya böyle eksik kaldım gibi 4-5 ay beklenmez ki artık :/

son saniye sahnesinde arabayla shaw gelecek diye bekledim ama gelmedi. ama güzel oldu artık harold machine için hırs yapar ona destek çıkar gibi. o kutuları filan görünce bir plan var sandım savaşması için ama kurtulmak içinmiş. samaritan çok oç kısacası :W

finch tekrar machine'i sahalara sürebilecek mi acaba, samaritana yakalanmadan nerede kalacaklar desteksiz, shaw ne oldu nasıl bi giriş yapacak. bu samaritan nasıl yenilecek, dünyanın bütün yetkisini topladı pezevenk artık yenilmez oldu gibi. kısaca kafamda deli sorular ama bakalım 5. sezon her bölüm güzel olacak gibi.

not: bu alagoritmasını aldıkları çocuk evde kodları kağıda yazıp okulda pc'ye geçen kişiydi demi ?

https://www.youtube.com/watch?v=NCfVFxRsKQc dinleyin güzel gidiyor bölümden sonra :F

Kreyzi tarafından 06/May/15 17:59 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

not: bu alagoritmasını aldıkları çocuk evde kodları kağıda yazıp okulda pc'ye geçen kişiydi demi ?

evet.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
Toplam Hit: 4057 Toplam Mesaj: 43