folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Philadelpia Deneyi Yeniden Gerceklestirilebilirmi?

Philadelpia Deneyi Yeniden Gerceklestirilebilirmi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaslar, Philadelpia Deneyinde kullanilan araclar gunumuzde bulunabilen seylerdir, Universitedeki bircok hocam bunun uzerinde durursak deneyi daha kucuk birsy uzerinde gerceklestirebilecegimizi soylediler. Einstein in deklemleri de gayet mantikli...

http://www.zamandayolculuk.com/cetinbal/PROJECTRAINBOW.HTM 

bu sitede Deney hakkinda ayrintili bilgiler var.... 

goruslerinizi bekliyorum...

Shaban Interactive Pro.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    http://www.zamandayolculuk.com/cetinbal/ugurphiexp.htm  bu sitede de nasil yapilacagina dair bazi bilgiler var...

Shaban Interactive Pro.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    olmuyo hajım ben çok uğraştım;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    bizim hocalar, yapicaz diyolar :) bakalim ne olucak.... 

Shaban Interactive Pro.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Senin hocalar labaratuardaki alkol kokusundan çok etkilenmiş olacaklar e tabi bide o kadar senenin verdiği bilgi birikimi adama hafiften kafayı sıyırtıyor şaka maka ben bunu okumuştum araştırmıştımda ama şimdiye kadar yapabileni görmedim mantıken inanmıyorum...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Abi o deneyde 70 Tesla lık bir manyetik kuvvetten bahsediyor ya. Bunu nasıl yapacaksınız?

Anlat abi biraz , biz de bilelim. Hatta ciddi birşeyse bana da eposta ile ya da msn ile fln ulaşırsan sevinirim. rockzonestage@hotmail.com

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek

bi kere yapıldıysa neden olsmasın ben ilk defa duyuyorum araştırmadığımdan ama yazılanlara göre kötü sonuç doğurmuş

"Bazıları yok oldu ve bir daha geri dönmediler.Bu olayın en korkunç bölümü ise beş tane denizcinin geminin eriyen ve sonra yine katılaşan metal levhalarının içinde kalmalarıydı.Bu çok feci bir durumdu. Denizcilerin birisi kurtuldu fakat bir daha eski haline dönemedi.Aklını tamamen yitirmişti ama yapacak hiçbir şey yoktu.Bazılarının psişik yetenekleri gelişmişti, sokakta yürürken kaybolan ve yine ortaya çıkan insanlar vardı. Manyetik alanın içinde kalan mürettebattan kaybolanlar ancak birisinin yüzüne ve eline dokunulmasıyla görünür hale geliyorlardı, yani dokunmanın giysinin olmadığı bir yere yapılması gerekiyordu. "Donma" adı verilen bu olay saatlerce, günlerce sürebiliyordu, hatta bir tayfa tam altı ay donmustu ve altı ay sonra kurtarılabilindi. Elektronik kamuflaj başladıktan sonra geminin ve mürettebatının bütünüyle kaybolup,çok uzak bir yerde ortaya çıkıp ve sonra yeniden geri dönmesine neden olan neydi? diyor olayın tanığı."

tabi yapılabilirmi 1 kez yapıldıysa yapılabilir.Ama çok zor bişey gibi gözüküyor

Agrasif miyim neyim?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

baylar, hocalar, bu deneyi yapabileceklerini soyluyolar. Deney icin en dusuk 50 TESLALIK elektromanyetik alan isteniyor. hocalar, ciddiye alirsak bu alani olusturabiliriz diyorlar...

hem once kucuk birsey uzerinde denenicek....  kucuk bir madde icin bukadar yuksek elektromanyetik alan cok fazla oluyor. once dusuk TESLALI bir manyetik alanda denenicek.....

bakicaz artik.....

Shaban Interactive Pro.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    Gençler bedavaya parmaklarınızı yormayın onumuzde 1 asır boyunca olacak şeyler değil konuştuklarınız siz gidin cep telefonun bluetoot araştırın. :) şimdiki teknoloji bunu beceremez.

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

BlueShadow, denyein projesine iyice baktinmi kardes, sadece 50 teslalik manyetik alani olusturmak zor.

o da imkansiz diyil.......

Shaban Interactive Pro.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu donma sırasında 6 ay 1 hafta bu insanlar ne yiyip ne içtiler biyolojik olarak vucut su ve yemek ihtiyacını nasıl karşıladı boyutsal olarak vucut çalıştımı eğer çalıştı ise hareket ettimi vucut eğer etmediyse nasıl kan dolaşımı gerçekleştir...

Eğer bu oralarda bi yerlerde boyutsal olarak değişen bi şeyler warsa bu insanlar ne oldu?öldülermi?
    Ne biliyim kader nedir?kaderlerinde warmıydı bu bu insanlar öleceklermi?yoksa öldülermi?

Orada bu 2. boyutta internet wartmı?_Tahribat.Com a girilebilirmi?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 9874 Toplam Mesaj: 43