folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Php, Css, Mysql, Java Script Bilen Eleman Alınacak.

Php, Css, Mysql, Java Script Bilen Eleman Alınacak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı

Aylık 10,300 dolar maaş + Seçeceğim araba imkanlarını sunuyorsnaız ;

İş yerinde senin ve müdürünün götü başı oynamayacaksa

adetli karılar gibi dırdır etmeyecekseniz

insan rolü yapabilecekseniz

adresi ver hemen sabah başlayayım.

Hoca 10 Bin doları anladımda o küsürat noluyo. Neye göre bu rakamı çıkardın :D 

Adam şimdi sana sen bize o paranıın üçte birini ver patron dükkanı kapatıp senin yanına işe başlasın derse hiç şaşırma :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

CEO yazmakla ceo olunmuyor...

html ve css bilmek bu işin standardıdır, javascript bilmeden de tarayıcı tarafında iş yapamazsın, yani php bilsen de bir işe yaramaz, ortaya ürün çıkaramazsın.

Java scripti bilecek derken kalkıp da senden java programının java script versiyonunu istemiyorum, yapacağı şey nedir orta düzeyde düzenlemelerdir.

php bir scriptdir! dil değildir, biz kalkıp da guru php ci aramıyoruz, guru modundaki arkadaşlar zaten ya perl tabanlıdır ya c tabanlıdır, onlar için php çocuk oyuncağıdır. Ben şuraya zend kütüphanesini kullanmayı bilen diye bir ibare yazsaydım olay değişirdi.

1100 lira olayına gelince; yol parası aylık ortalama 250 tl dir, yemek parası günde 10 tl den ayda 260 tl kadar eder, sigortayı devlet ödemiyor aldığın maaş üzerinden ödeniyor, giriş saatin belli çıkış saatin belli, daha allahtan belanı mı istiyorsun diye sorarlar, ayrıca personel yetenekliyse 1500 değil 2000 de verilir.

Outocad yazılmaz autocad yazılır, bu kısma gelelim sevgili süper beyinli arkadaşım CEO! verdiğim ilanda grafik veya cad cam tabanlı bir yazı kırıntısı görebildin mi? photoshop dahi istemiyorum, grafik namına bir şey yapmayacak, flash vs hiç bir şey yapmayacak.

Sana bir tavsiye sen önce kendi paranı kazan, kendi evine çık, gerçek piyasa ortamını gör, insanları tanı 1000 in 2000 in hesabını sonra yap.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hades_06
    hades_06's avatar
    Erkek

1100 liraya php,css,mysql,java bilen eleman birde istanbulda oldu başka şey varmı :)) şakamı ankara'da freelance bile o fiyata çalışılmaz birde mesai saati koymuşlar komedi :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

php bir scriptdir! dil değildir

Başka birşey söylemeye gerek yok..

Eminim bulursun aradığını, malum bu ülkede mal çok.

Ehl-i Byte
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

html ve css bilmek bu işin standardıdır, javascript bilmeden de tarayıcı tarafında iş yapamazsın, yani php bilsen de bir işe yaramaz, ortaya ürün çıkaramazsın.

Java scripti bilecek derken kalkıp da senden java programının java script versiyonunu istemiyorum, yapacağı şey nedir orta düzeyde düzenlemelerdir.

php bir scriptdir! dil değildir, biz kalkıp da guru php ci aramıyoruz, guru modundaki arkadaşlar zaten ya perl tabanlıdır ya c tabanlıdır, onlar için php çocuk oyuncağıdır. Ben şuraya zend kütüphanesini kullanmayı bilen diye bir ibare yazsaydım olay değişirdi.

1100 lira olayına gelince; yol parası aylık ortalama 250 tl dir, yemek parası günde 10 tl den ayda 260 tl kadar eder, sigortayı devlet ödemiyor aldığın maaş üzerinden ödeniyor, giriş saatin belli çıkış saatin belli, daha allahtan belanı mı istiyorsun diye sorarlar, ayrıca personel yetenekliyse 1500 değil 2000 de verilir.

Outocad yazılmaz autocad yazılır, bu kısma gelelim sevgili süper beyinli arkadaşım CEO! verdiğim ilanda grafik veya cad cam tabanlı bir yazı kırıntısı görebildin mi? photoshop dahi istemiyorum, grafik namına bir şey yapmayacak, flash vs hiç bir şey yapmayacak.

Sana bir tavsiye sen önce kendi paranı kazan, kendi evine çık, gerçek piyasa ortamını gör, insanları tanı 1000 in 2000 in hesabını sonra yap.

Tamam hacı sen haklısın özür dilerim.

Bende sana şöyle söyliyim o zaman. Ben bu kadar şeyi öğrenip 1100 tl maaş alacağıma asgari ücret alır normal bir işte çalışırım bundan daha iyi. En azından işin belli olur

Verdiğin ilanın anlatım tarzına bakılırsa öyle ahım şahım bir şirket değil, bildiğin üçüncü sınıf bir müessesesiniz.

Çoğu arkadaşta benim gibi düşünüyorlar sanırım, çünkü hepsi aynı benim gibi yaklaşmışlar olaya. 

Bence sen benim yazım hatalarımı düzelteceğine, ilk önce kendi yazmış olduğun ilandaki anlatım üslubunu düzelt sayın RETRET arkadaşım.

Bu nasıl bir ilandır götü başı ayrı oynamiicak falan ?

@edit

Bu arada php bir scripttir demişsin. Kusura bakmada sen daha bir scriptle bir dili dahi ayır edemeyecek düzeydeysen bütün sözlerimi geri alıyorum. 

Afedersin sen haklısın..

CEO tarafından 08/Oca/13 23:17 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Tamam hacı sen haklısın özür dilerim.

Bende sana şöyle söyliyim o zaman. Ben bu kadar şeyi öğrenip 1100 tl maaş alacağıma asgari ücret alır normal bir işte çalışırım bundan daha iyi. En azından işin belli olur

Verdiğin ilanın anlatım tarzına bakılırsa öyle ahım şahım bir şirket değil, bildiğin üçüncü sınıf bir müessesesiniz.

Çoğu arkadaşta benim gibi düşünüyorlar sanırım, çünkü hepsi aynı benim gibi yaklaşmışlar olaya. 

Bence sen benim yazım hatalarımı düzelteceğine, ilk önce kendi yazmış olduğun ilandaki anlatım üslubunu düzelt sayın RETRET arkadaşım.

Bu nasıl bir ilandır götü başı ayrı oynamiicak falan ?

Kırmayayım diyorum kaşındıkça kaşınıyorsun, sıfırdan yazdığın 8 tane sitenin linkini ver bakayım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Kırmayayım diyorum kaşındıkça kaşınıyorsun, sıfırdan yazdığın 8 tane sitenin linkini ver bakayım.

Ben programcıyım falan diye bir söz yazmışmıyım bi oku bakalım yazdıklarımı.

Sen ver bakalım yazmış olduğunuz o sitelerden iki üç tanesini merak ettim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

iş verenler artık kendini ilah zannetmeye başlamış.. yazık memleketimin haline.. 

aşık emekçi'nin deidği gibi, patronlara birer mezar kazdık maden ocağında :) sömürün sömürün.. karın tokluğuna dünyanın eziyetini verin insanlara

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

php bir scriptdir! dil değildir

Başka birşey söylemeye gerek yok..

Eminim bulursun aradığını, malum bu ülkede mal çok.

php bir script değil,animasyon programıdır !

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı

Aylık 10,300 dolar maaş + Seçeceğim araba imkanlarını sunuyorsnaız ;

İş yerinde senin ve müdürünün götü başı oynamayacaksa

adetli karılar gibi dırdır etmeyecekseniz

insan rolü yapabilecekseniz

adresi ver hemen sabah başlayayım.

Hoca 10 Bin doları anladımda o küsürat noluyo. Neye göre bu rakamı çıkardın :D 

Adam şimdi sana sen bize o paranıın üçte birini ver patron dükkanı kapatıp senin yanına işe başlasın derse hiç şaşırma :D

Ya ne yazarsa yazsın kim takıyo ki :D

Ne istediğini bilen adam rullz :D

Toplam Hit: 6807 Toplam Mesaj: 72