folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Php, Css, Mysql, Java Script Bilen Eleman Alınacak.

Php, Css, Mysql, Java Script Bilen Eleman Alınacak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Kırmayayım diyorum kaşındıkça kaşınıyorsun, sıfırdan yazdığın 8 tane sitenin linkini ver bakayım.

Ahahah 90larda herkesin bir "kaseti" vardı, kaseti olmayan ünlüyü adam yerine koymazlardı, şimdide site işi öyle mi oldu? :D Programcı olmasan bile en az 7,5 tan 8 tane siten olması mı lazım?

Sen kimsin ne iş yaparsın önce onu söyle, bu zamana kadar ne yaptın, senin siten nedir önce onu ver, 8 tane olmasada olur bi tanesine bir bakalım, bu üslupla kurbanlık koyun mu seçiyorsun mal pazarından terbiyesiz herif!?

Ayrıca arkadaşlara not, RETRET güvenilmez bir adamdır. Daha önce "orijinal" olduğunu iddia ettiği Beats marka kulaklığı 3 te 1 fiyatına satıyordu, kulaklığı gelip göreyim sonra alırım, bende aynısından var bir bakışta orijinal olup olmadığını anlarım dediğimde ne olduysa(!) satmaktan vazgeçti ve başkasına sattı, bilginiz olsun.

Kazıkladığım tek bir adam varsa çıksın beni kazıkladı desin, güvenilmez olan sensin, iğrenç ellerinle havasız kutu açacaksın sonra bir de pazarlık yapacaksın. Ben seni kazıklasam şurada 2 günde rezil olmaz mıyım? Benim elime sürekli olarak kaliteli ürünler düşer, malzeme sattığım çok da mürit olmuştur, çıksın birisi şu hususta kazık yedim desin... senin derdin o fiyata o malı alamamak, senin benden alabileceğin tek şey 2 domates 1 salatalık olur.

Bir konuda ahkam keseceksen biraz bir şey bileceksin, programcıysan hazırladığın içinde olduğun projelerin vardır, şunları yaptım dersin incelenir, webmastersan siten vardır incelenir, yoksa sadece editçisindir göstermek istemiyorsundur. Bu kadar basit.

Benim yaptıklarımı gören görmüş ki işe almış, a dan z ye tüm teknoloji gerektiren altyapısını, satın almasıyla personel alımıyla teslim etmiş... çok merak ediyorsan gelirsin ne yaptığımı görürsün, gizlimiz saklımız yok.

Görmezden gelmek vicdanı olanların tavrı olamaz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

git yoldan amele bul oturt başına anca o yapar bu işi.

iyi mikiyonuz milleti valla :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı

git yoldan amele bul oturt başına anca o yapar bu işi.

iyi mikiyonuz milleti valla :D

Ben ne yapayım saybird holdingin sahibi ben miyim amk. :) adam 1500 standart, 1000 başlangıç demiş ik diye bir departman var, 1100 e çektirdik olacağı o kadar. benim yaptığım şeyi görsen çalışma öl dersin, hayat böyle ben napayım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

o maaşa zor hocam helede istanbul gibi bi yerde işinize yarayacak bi coder bulamassınız diye düşünüyorum 

sende haklısın patron adamın parası kıymetli olur bende o fiyatlara yakın çok çalıştım lakin benim askerlik durumun vardı tazminat hakkım vardı yıllık iznim vardı mecburiyetten çalıştım 

belki bulursunuz o ücrete ama oda çok zor durumda olan insalar geçici olarak gelir ileriye dönük büyük projeler peşindeyseniz şirket sahibinin elini cebe atması lazım 

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    ..havasız kutu açacaksın sonra bir de pazarlık yapacaksın..

Kutusuz olduğunu söylemiştin.. :) neyse belki de günahını alıyorumdur.

Bu konuya başka birşey yazılmaz.

Domates salatalık edit: Hiç pazarlık yapmadım ben, sadece adres sordum sana, silmediysen aç bak. Adresi verseydin domatesleri ve salatalığı da yanımda hediye getirecektim ben sana..

trampfd tarafından 09/Oca/13 00:06 tarihinde düzenlenmiştir

Ehl-i Byte
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Kırmayayım diyorum kaşındıkça kaşınıyorsun, sıfırdan yazdığın 8 tane sitenin linkini ver bakayım.

Ahahah 90larda herkesin bir "kaseti" vardı, kaseti olmayan ünlüyü adam yerine koymazlardı, şimdide site işi öyle mi oldu? :D Programcı olmasan bile en az 7,5 tan 8 tane siten olması mı lazım?

Sen kimsin ne iş yaparsın önce onu söyle, bu zamana kadar ne yaptın, senin siten nedir önce onu ver, 8 tane olmasada olur bi tanesine bir bakalım, bu üslupla kurbanlık koyun mu seçiyorsun mal pazarından terbiyesiz herif!?

Ayrıca arkadaşlara not, RETRET güvenilmez bir adamdır. Daha önce "orijinal" olduğunu iddia ettiği Beats marka kulaklığı 3 te 1 fiyatına satıyordu, kulaklığı gelip göreyim sonra alırım, bende aynısından var bir bakışta orijinal olup olmadığını anlarım dediğimde ne olduysa(!) satmaktan vazgeçti ve başkasına sattı, bilginiz olsun.

Kazıkladığım tek bir adam varsa çıksın beni kazıkladı desin, güvenilmez olan sensin, iğrenç ellerinle havasız kutu açacaksın sonra bir de pazarlık yapacaksın. Ben seni kazıklasam şurada 2 günde rezil olmaz mıyım? Benim elime sürekli olarak kaliteli ürünler düşer, malzeme sattığım çok da mürit olmuştur, çıksın birisi şu hususta kazık yedim desin... senin derdin o fiyata o malı alamamak, senin benden alabileceğin tek şey 2 domates 1 salatalık olur.

Bir konuda ahkam keseceksen biraz bir şey bileceksin, programcıysan hazırladığın içinde olduğun projelerin vardır, şunları yaptım dersin incelenir, webmastersan siten vardır incelenir, yoksa sadece editçisindir göstermek istemiyorsundur. Bu kadar basit.

Benim yaptıklarımı gören görmüş ki işe almış, a dan z ye tüm teknoloji gerektiren altyapısını, satın almasıyla personel alımıyla teslim etmiş... çok merak ediyorsan gelirsin ne yaptığımı görürsün, gizlimiz saklımız yok.

hahaha :D

adam kızdı :D

لا إله إلا الله https://discord.gg/3bB8hM2 Paladinciler discord adresi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

normalde pek küfür yazmam ama bi s*ktir diyesim geldi :)

1100 tl ye sabah 8.30 akşam 18.00 standart. sen ne çalıştırıyosun hoca :)

Madcrazy tarafından 09/Oca/13 00:00 tarihinde düzenlenmiştir

HardCore Gamer - Android - iOS Game and App Developer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

holding ismi alabilirmiyim yarın hemen görüşmeye geleyim ? işsizim şu sıralar zor durumdayım

Bittik biz bittik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Madcrazy bunu yazdı

normalde pek küfür yazmam ama bi s*ktir diyesim geldi :)

1100 tl ye sabah 8.30 akşam 18.00 standart. sen ne çalıştırıyosun hoca :)

İstediğini demekte özgürsün, daha uygun şartlarda bulduğun bir işe girme özgürlüğünü kimse kısıtlamıyor sonuçta :)

Edit:

12.30 13.30 arası öğle yemeğidir,

resmi olarak 17.30 çıkıştır fakat sözleşmeye eklenen şeylerden ötürü 18.00 öncesi çıkamazsın,

geç gelemezsin geç gelirsen yarım gün ücretin kesilir, giriş çıkış parmak iziyle yapılıyor,

Daşak geçtiğiniz ilana 6 tane başvuru geldi, amacına ulaşmıştır.

RETRET tarafından 09/Oca/13 00:21 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Hocam bak eyw. patronsun yada orda çalışansın yada yeni kurulma aşamasında bir şirketsin her neyse.

Her şeyin bir adabı vardır adap öğretecek seviyede bir adam değilim ama ben bu ilanı gördüğümde aşırı ciddiyetsiz ve lakayit olarak algıladım.

Fiyatından dolayı değil ama usluptan dolayı.

İnsanların tepkisini çekmendeki amaç anlatım dilin uslubun... Keşke düzgün yazsaydın... Bu samimiyet nerden geliyor.? Ekmek parasından söz ederken biraz ciddi konuşmak gerekmezmi ?

Bi köpek demediğin kalmış, anlıyorum daha önceki yazılımcı belki şu anda yazdığın şeyleri yaptığı için yada kuyruk acısı yada sağdan soldan duyduğun şeyler olduğu için yazdın tedbirini almak istedin ama bu iş böyle olmaz, olmamalı.

Eleştirilerim konunu biraz baltalıyor kabul ediyorum ama sende bu insanları öle kafana göre ezip yok ailesi yok annesi babası karıştırma hakkına sahip değilsin. 

İş yeri dediğin yerde her şey saygıdır, saygı yoksa sevginin ta amk bi işe yaramaz. Belki kral adamsındır ama bizler seni tanımıyoruz sadece sanal bir dünyada bir şeyler yapmaya çalışıyoruz o yüzden cümleler önemlidir. Düzgün seçmelisin...

Ayrıca cumartesi günü de çalışacak değilmi ?
    Bunu sanırım yüz yüze görüşmede kitleyecektin. ? 
    Ayrıca yazılımcıyım, senden çok gördüm geçirdim belki, belki geçirdiler bu piyasada

hiç bir zaman şirket bir proje için yeterli zaman vermez evde de çalışmak zorunda kalırsın.. ? Bunlara mesai ödeyecekmi şirketin ? bunu da yazmamışsın.?

O kadar saat bir koltukta otur deseler o para yine çalışılmaz. Yazılımcı çalışmaz diyim.

Kusura bakmada, sadece joomla moomla editleyen adama verilecek ücreti yazıpta sonradan buraya joomla editleyenler gelmesin diye yazmanda son noktayı koymuş.

1100 luk adamın tanımı nedir sence bir düşün. ??? Bu isteklerini yapabilecek kaç kişi bulabilirsin ?? Biraz gerçekçi olalım ?? Eğer piyasayı bilmiyorsan ki bildiğine adım gibi eminim bana her ay 1.000 Tl ödeyin danışmanlık vereyim size scriptlerinizide kodlıyım ? Çünkü 1100 tl lik adam anca joomla editler...

Bak sana ne anlatacam yanıma TBT den bir arkadaş aldım tasarımcı bir arkadaş,(nick vermiyim) 10 numara çocuk hiç bir şey bilmiyor yemin ederim sadece photoshop biliyor....

daha etiketini ftp yi , hosting i bilmiyor , html yi bilmiyor abi ama ben onu işe aldım (herkes anasının karnında öğrenmiyor diye) 3 haftada şu anda sıfırdan jquery nin yüzde 40 ını  50 sini birdi.

Şu anda bildiğin 10 numara slider kodluyor, piyasada 16 dolara satılanlardan hemde hiç bir yerden kopya çekmeden.

Açılır menü yapıyor sen iste css, sen iste jquery böle caf caflısından 

form elementlerini, ajax post işlemlerini sorgularını yapıyor bu çocuk... Php yi ben veriyorum ona....

css, css3, jquery,html kavramlarının anasını sikti attı...

Peki ben bu adamı yanıma kaç paraya aldım biliyormusun ? 1000 TL ye şimdi biraz efendi olalım.

Sende bunları bilen bir adama 1100 veriyorsun ?? Ben bilmeyen ama azimli adama 1000 veriyorum...(şirketim veriyor)
     larımdan alınma lütfen ama eğiri oturupda doğru konuşmayı bilmemiz gerekiyor.

edit : gereksiz bilgi vardı sildim.

Selametle...

Allaha emanet

AEO

Erdem tarafından 09/Oca/13 00:47 tarihinde düzenlenmiştir

Php for SEO....
Toplam Hit: 5114 Toplam Mesaj: 72