folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder PHP 'De Boş Veri Ataması Sebebi?

PHP 'De Boş Veri Ataması Sebebi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

vazgeçtim.

RitmFarbRacourci tarafından 13/Nis/20 12:01 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

vazgeçtim.

Deme öyle gözünü sevem =) 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Tam olayı anlamadım ama ihtiyacınız transaction. http://www.erbilen.net/php-transaction-kullanimi/ (site ile alakam yoktur).

Özellikle para gibi küsüratın önemli olduğu fakat ele alınması platformdan platforma değişebilen işlerde PHP'nin BC Math kütüphanesini kullanabilirsiniz: https://www.php.net/manual/tr/book.bc.php

Olaylara karışmayın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

nokta yerine virgül mu kullanıyorsunuz acaba ?

Banada sanki virgulden gibi geldi. Kusuratli paralarda kuruslari millet 10.23 yazarken bizimki 10,23 seklinde oluyor TL. Bu olabilir problem. 

Tabi Hersey olabilir. Debug lazim

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    C_e_Z_a bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

vazgeçtim.

Deme öyle gözünü sevem =) 

bırak o deliyi yazmasın daha iyi.

senin sitene ve sorununa gelecek olursak,database de fiyat sütununu not-null yap, null gelirse yazamasın hata versin. ayrıca transaction kullanmanız gerek yoksa bi yerde illa patlarsınız

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 2559 Toplam Mesaj: 16
php hatalı işlem boş veri