folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Php Nin Kralını Arıyorum (Büyük Proje)

Php Nin Kralını Arıyorum (Büyük Proje)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

forum mu yani kimin ilgisini çeker bu :/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek
    orasını karıştırma benim istedim şey bu proje ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    kusura bakmada cok sacma bi projeymis tipik egosunu tatmin etmek isteyenlere hizmet edecek bir proje...
    puanlama sistemi felan filan.
    biz halka hizmeti karsiliksiz yapiyoruz :)
    ya bide cok yukarlardan yaziyorsun sayin cok büyük proje admini :)

sirhot harbiden zamanlama süper olmus :)

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek
    hocam ben bi konu açmışım burda bana anlıyorum yada anlamıyorum yaparım yada yapmam yada hiç bişi yazmam ! abi olay bu eğer çok büyük adamsa php de ! yapsın teklifini yollasın adam gibi anlaşalım yapılsın benim projem bu büyük olduna inanıyorum ... yapabilen varsa teklifini yollasın başka lafa gerek yok .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    Dreamtn bunu yazdı:
    -----------------------------
    hocam ben bi konu açmışım burda bana anlıyorum yada anlamıyorum yaparım yada yapmam yada hiç bişi yazmam ! abi olay bu eğer çok büyük adamsa php de ! yapsın teklifini yollasın adam gibi anlaşalım yapılsın benim projem bu büyük olduna inanıyorum ... yapabilen varsa teklifini yollasın başka lafa gerek yok .
    -----------------------------

ilgimi cekmediginden parasiylada olsa kod dökemem.isteksiz olunca basarili olunmuyor.
    ancak bir arkadas önerebilirim. a4tech sitede üye. pm den ulasabilirsin.

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek
    Eywallah hocam bu işte ya kod dökmem de eyw . burda artistlik yapmanın bir amacı oldunu zannetmiyorum yok hackpowerda konuşmalarım felan yapabiliomusun yapacakmısın teklifin yolla anlaşalım a4tech le konuşcam eyw.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirhot
    sirhot's avatar
    Erkek

puan sistemi; millet attığı mesajlarla, ekledği konularla veya dosyalar bölümüne eklediği dosyalarla belirlenecek oranlar ile puanlar kazanacak ve kazandığı puanlar ile site içerisindeki diğer eklentilerden yararlanabilecek

ben bu konu altına mesaj attım ve sen bana puan vermek ıstıyorsun? nasıl yaparım? soyle; ılk once senın sessiondan id 'i alırım puan.php 'e puan atmak istediğin kişinin id'sini yollardım ve senın id ile gunde sadece bır kısıye bır kere puan gondermenı saglardım.

puan.php nasıl olur ?

soyle,

..... //baglantılar korumalar ayırmalar vs..

...

..

mysql_query(" insert into puan values (paun_alan, gonderen, unix_zaman) "); //ve veri tabanına giriş.. 

-----------------------

yukarıdakı verilerin gırılmesını sunların olması lazım :))

Puan [tablo]

-id

-gonderen_id

-unix_zaman

Peki nasıl gunde bır kere gonderılmesını saglardım ?? 3600* 24 + suankı unix_zaman ve bir adet if  mantıgı ıle..

Sanırım bu yeterınce oldu puan sistemine..

cs clan sistemi; kişi kazandığı puanlar ile cs clan oluşturduğu zaman kendisine ait bir sayfası olacak ve o sayfayı tamamen kendisi yönetebilecek.
    blog sistemi olcak
    teknoloji odası; burada kişiler kendi elektronik gereçlerini tanıtıp gerekli açıklamaları yapabilecek ve burada oylamalardan puan kazanıp diğer alanlarda kullanabilecek
    oyun sistemi; tavla, okey, satranç bunlar standart oyun sistemleri gibi olacak.

,e-Garaj olcak ve bu sistem auto club turkiye deki gibi olcak tek farkı puan alabilmek olcak
    puan sistemi : puanının yettiği kadar reklam yapabilme olanağı

Bunları kendıme blog yaparmıs gıbı yapar! veri tabanında sadece bır true false olayına bakarak olayı bıtırırım.. isim topluluk hersey session ile puzzle mıs gıbı

DipNot: Benım gaza gelip sana burada kodları yayınlamam bana bırsey kazandırmaz ve sunu unutma biz oynadıgımız oyunu bile geliştirmeye çalışacak kadar kodlara gomulmussek sen bıze 5 numara kucuk gelırsın :)

Pawn, yersen?!

http://rapidshare.com/files/48605202/123.rar.html

#darkedition.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    çok iyi derecede php den anlarım ama sen kralı demişsin henüz kral olmadım :) onun için yardımcı olamıyorum ? Sen Anladın ... :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    bes para etmez....

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zombieone
    zombieone's avatar
    Erkek

kariyer.net

yenibiris.com

profesyonel tecrübeli yazılımcı arıyosan buralara bakıcaksın.. hack sitesinde bulduğun krall phpciye büyük bir projeyi  güvenip nasıl teslim edeceksin... 

Ölüler ağlıyor
Toplam Hit: 5245 Toplam Mesaj: 41