folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Php Nin Kralını Arıyorum (Büyük Proje)

Php Nin Kralını Arıyorum (Büyük Proje)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek
    kendisi az evel çıktı beni gönderdi ne varmış bak diye :D

http://tikla.net/ durma tıkla =)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzz
    Fuzz's avatar
    Erkek

ArmadA bunu yazdı:
    -----------------------------
    kardeş phpbb3 e bir bak derim ben şu an biz onu kullanıyoruz çok çok iyi anladığım söylenemez ben bak diyorum....

sen phpbb3'yi php'nin kendisi mi sanıyon ?

hani adından php geçiyo, o zaman bu php'dir mantığı ? 

"we lose ourselves but we find it all"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek

heykır sirhot

Bak diyorum ki sen çok biliyon bu işi iki kod yazdın nasıl yapılcak diye bu kadar basitse bi yap bize yolla hakkın neyse ödeyelim parasını iki bişi sallamakla 5 numara büyük gelinmez hem sen phpde uzmansan bende corel de uzmanım herkezin uzmanlık alanı olur . 

gofret dalganı geç eğer biliosan söyle bak görüyosun bu sitede çok bilen yok bu işleri baksana bi sirhot cevap veriyo oda ... :)

Krestonda 2000 dolar dedi gitti 2000 dolarsa alcağı bu işe adam akıllı yapıp alcaz ama adam yok .

ya öyle... 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirhot
    sirhot's avatar
    Erkek

İhtilal recordz 'dan kara kaplan derki kakasin bebeğim :) aynı öylesin ya!  iki satir salladın dıyorsun pardon abı! ben bu işi bilmiyorum ilk defa bir proje ile karsı karısyayım ne yapacagımı bilmiyorum daha prof. birini bul lütfen bu arada merak ediyrum sen 6. kişiyi arıyordun 5kısı napıyor :S ve sana birileri 2000$ demiş iyi demiş de sen ondan nasıl bir cevap beklıyorsun ki? adamdan hesap numarasını ıstedın mı ? Adres tel. verdn mı? pf..

haa! ben o bahsettiğin script'in alasını yazarım buradada o senın .oktan projenı yazacak cok kısı vardır takma kafana sen ve ben o tanımlamaları kabul etmem heykırmıs bılmemneymıs ben çakarım yoluma bakarım anlayana laf..

öneri: ceviz.net'e gir ilan nasıl verilirmiş gör belki banada rastlarsın oralarda =)
    not: mesaj atmicam bu konu altinda..

#darkedition.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Dreamtn bunu yazdı:

heykır sirhot

Bak diyorum ki sen çok biliyon bu işi iki kod yazdın nasıl yapılcak diye bu kadar basitse bi yap bize yolla hakkın neyse ödeyelim parasını iki bişi sallamakla 5 numara büyük gelinmez hem sen phpde uzmansan bende corel de uzmanım herkezin uzmanlık alanı olur . 

gofret dalganı geç eğer biliosan söyle bak görüyosun bu sitede çok bilen yok bu işleri baksana bi sirhot cevap veriyo oda ... :)

Krestonda 2000 dolar dedi gitti 2000 dolarsa alcağı bu işe adam akıllı yapıp alcaz ama adam yok .

ya öyle... 

Şimdi canım benim ben bu işi 2000 dolara yapmasına yaparım da. Daha çok ciddi iş yapan adamlarla çalışmayı tercih ediyorum. İlk başta yazdıklarından ben bu işi sadece kafada oluşturulmuş geliştirilmeye açık bi proje olarak görüyorum.  Yani sen benden bişey isteyeceksin sonra şu da olsun sonra bu da olsun derken iş geçicek 2000 doları (yaşamadım değil)
    Ha fiyatı da acaba kabul edicek mi diye yazdım. Yoksa enine boyuna incelemeliyim.

Zimbabwe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek

Dostum diğer adamlarla konuşuyum bak para var o sorun değil ciddi adam derken ben bu işe girenlerden en küçüğüyüm gerisi senden büyük adamlar merak etme ciddi bi iş ondan söledim bunları ..

enine boyuna bi incele merak etme paranda kalmaz bizde eğer anlaşmışsak veririz her zaman o yönden sıkıntın olmaz ama bi msn adresin varsa verirsen sevinirim ... 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek
    Kreston cevap gelcekmi hocam ? ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

kesin birsey soyleyemem ama yardimci olmaya calisirim pm attim

The king is bleeding.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Ben anlamam ama bizim grubun tasarımcısı Gönderem php nın profudur. Özel bir şirketde tasarımcılık yapıyo ama pek ucuza gelmez

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek
    valla gver abi yapabiliosan bu istedimi konuşalım ... yinede ekledim seni msne dj alper acaba ona ulaşacağım bi adresi varmı ? yada sen bu istediğim şeyi ona iletsen ne kadara yapcağını bana pm olarak atsan iyi olur.. kreston bakcanmı ? .. :)
Toplam Hit: 5238 Toplam Mesaj: 41