folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Piercing Den Anlayan Muritler ??

Piercing Den Anlayan Muritler ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek

Slm arkadaslar,benim cenemde piercing varda c.tesi gunu ise basliyorum calistigim yerdeki adam piercingi cikarmam icin rica etti,deligin kapanmasini istemiorm:S onerileriniz fln varmi arkadaslar...1.6 barlik bu arada piercing.3,4 hafta oldu...simdiden tesekkurler :S

null
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    excalibur ya da halıflex (reflex) e sor onlar anlar :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Sadece barını tak

gaipten görüntüler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek
    himm bari fln duser diye korkuorm :S yemk yerken vs sorun cikarir

null
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------

Parlakla$ma kold :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    yeni takmışsın kapanacakdır yapıcak birşey yok elinde
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek
    bant yapıştır bence (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    hee sana taktıgımı ne zaaman unuttun lan sen anlatsana piersik sana nasıl taktıgımı :)

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mezarlik
    mezarlik's avatar
    Dişi
    bulutbey bunu yazdı:

la neden deldirdin a.q :D  (anlamıyorum insanlar neden kendine bu eziyetleri reva görüyolar :D)

bide bu piersing i takanlar kendilerini medeni , köylüleri de cahil olarak görürler :D

ezıyet degılkı ya :I bu percıng ı nereye taktıgına baglı ha kulaga deldırmıssın ha kaşa hatta emın ol kulak daha cok agrıyor :I  piercıng ı fazla olmamıs taktırman kesınlıkle kapanacaktr , kı artık onunda  anlamı kalmadı bebelerın kaşında gozunde gorur olduk kapansın bosver daha ıyı takanda cıkardı artık daha kucukken bana matah bişey gelıyordu sımdı cok itici gelıyor bende cıkardım kapandı gıttı .şimdi daha cici...

kırmızı başlıklı kız...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek
    oglum biraz Türk olun lan.bizim kültürümüzde var mı amk boyle seyler.taktırıyorsunuz oranıza buranıza,hem kendinize yazık,hem de cildinize.belli bir zaman sonra taktıgınız yerin nasıl olacagını da ogrenin sonra karar verin.Özenmek istiyorsanız illa gidin daha güzel işler yapmış,başarılara imza atmış insanlarımıza özenin.Yok sewgilim öyle istiyo,yok saçımın şurasını sabunla stil yapacam,yok küpemi kaybettim...Gençlik nereye gidiyor...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mezarlik
    mezarlik's avatar
    Dişi
    bulutbey bunu yazdı:
    mezarlik bunu yazdı:
    bulutbey bunu yazdı:

la neden deldirdin a.q :D (anlamıyorum insanlar neden kendine bu eziyetleri reva görüyolar :D)

bide bu piersing i takanlar kendilerini medeni , köylüleri de cahil olarak görürler :D

ezıyet degılkı ya :I bu percıng ı nereye taktıgına baglı ha kulaga deldırmıssın ha kaşa hatta emın ol kulak daha cok agrıyor :I piercıng ı fazla olmamıs taktırman kesınlıkle kapanacaktr , kı artık onunda anlamı kalmadı bebelerın kaşında gozunde gorur olduk kapansın bosver daha ıyı takanda cıkardı artık daha kucukken bana matah bişey gelıyordu sımdı cok itici gelıyor bende cıkardım kapandı gıttı .şimdi daha cici...

kendin demişsin :D " kı artık onunda anlamı kalmadı bebelerın kaşında gozunde gorur olduk " sırf özentisiniz a.q :D duyanda zannetçek piersing i sen icat ettin :D  sende başkasından gördün dimi ? o gördüğün kişiye görede sen bebesin :)   farklı olmak için iyice bayalaştınız hepiniz a.q :@

bu özenti gençliğin ta a.q 

ben taktıgımda yaygın degıldı kı :S ve bunun farkla ılgısı yok kulagına taktıgın kupe gıbı ...gıdıp bakkal rüstemın kızına sen nıye kulagına kupe taktın dıyomusun? kımden gordun kız ozentı dıyormusun ? kız sen bebemısın yoksa dıyormusun ? baktım herkez evet farklı olmak adına takıyorsa metallerı sagına soluna ,bende cıkarırım dedım cıkardım abi  ! amac fark yaratmak olsa daha takacak cok yer bulurdum merak etme  .

yemek ne yapsam

kırmızı başlıklı kız...
Toplam Hit: 3837 Toplam Mesaj: 12