folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pislick Giyenler

Pislick Giyenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MelancholiTr
    MelancholiTr's avatar
    Erkek

Değerli Tbt muridleri eminim ki aranızda pislick giyenler vardır.Hangi ürünleri seviyorsunuz,Ne yapılırsa daha güzel olacağı düşünüyorsunuz,veya en azından bir türk firmasının bu alanda bu kadar ilerlemesi hakkında neler düşünüyorsunuz sadece yorumlarınızı almak istedim..

Eminim şimdi bilmeyen arkadaşlar sorucak nedir diye Pislick türk yapımı bir giyim markasıdır ürünleri şu an yok satmakta..

Sitesi ve ürünleri için : www.pislick.net

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    forumlara girip yorum almak güzel bir yöntem ;)

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    time is money rulz desem yeterli olur mu :P

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    bende illegal t-shrtü var XL :D sewerim giyerim bazen baskete gidince

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    pislick pahalı bn kendım kot kuması alıp dıktrsem pantalon %5o daha ucuza gelır :D

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    sitedeki tipler hoşuma kaçmadı, giymiyom a.q
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

pislick mi ? güldürme hoca :D özenti markası oldu artık. alakalı alakasız herkeste var :D

tim giyinirim genelde ama yurtdısından getirtme imkanım olsa elbette ecko unltd :)

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    bi ara benimde hoşuma gitmişti. istanbulda gittiğimde kadıköye geçmiştim almak için. 2 senemi oldu 3 senemi ne.. hala duroyr evde arada giyiyorum bazen yatarken giyiorum altıma bişey giymiyorum elbise gibi oluyor :D XXL almıştımda :D  güzel fantezilmerim oluyor :D :P

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Bence daha güzel ve birazda ucuz bişiler yapsanız süper olcak :/

Walla örenciyiz zar zor bişiler alabiliyoruz baskı kaliteniz arttı bu yüzden + puan : ) 

!!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Abi çakma pislickler fln ulan diyom gittim 25 kaıt verdim xxlsini aldım illegalin millet 10 kaıt veriyo çakmasını giyiyo :D ama hiçbi zaman aldığım bi tişörtten pişman olmadım çünki bedenime göre başka tişört yok sadece rap tişört giyebiliyorum sayılır nerdeyse :) pislick giyerim,bi tane tim var bi tane street style var bide wontag var farklı markalarda mevcut yani :D pislick ii hoşta hem pahalı hemde xxlsi megası bulunamıyo çoğu modelde...

İndirim istiyoruz ve büyük beden istiyoruz :D 

:)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

f1kr3t bunu yazdı:
    -----------------------------

pislick mi ? güldürme hoca :D özenti markası oldu artık. alakalı alakasız herkeste var :D

tim giyinirim genelde ama yurtdısından getirtme imkanım olsa elbette ecko unltd :)

-----------------------------

+rep

2 sene öncemi ne silence la almıştık ama şimdi giymem. sokaktaki 4 yaşında çocukta falan var. onuda geçtim özentiler giyiyo artık. :)

www.yesilgrow.com - Growshop
Toplam Hit: 5379 Toplam Mesaj: 34