Pkk Masalları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Bu konu hakkında gerek medyada başta olmak üzere her yerde binlerce açıklamalar yapıldı, ama böylesi asla...

Bize yıllardır Yok edilinmesine izin verilmeyen pkk hakkında binlerce yalanlar söylendi, en güvendiklerimiz tarafından bile...

Malum, siyaset dedikleri olay...

Paylaştığım videolar, günümüzde belirli bir kesimin etkisi altında kalmayan bir kaç araştırmacı-gazeteci tarafından hazırlanmıştır.

Emin olun burada da açılan bu tarzda konulardan daha gerçekçidir !!!

PKK MASALLARI 1

PKK MASALLARI 2

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

Ey saLak gencLik ! ßu kutsaL vatan mSn"den, e-maiL"den atILan mesajLarLa kurtuLmaz. ÖküzLüğün Lüzumu yok ! 

----------------------------------------------------------------------- 

Şu Türkçeyi biraz düzeltsek belki Türkçe kurtulur ne dersin? 

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

HoRbY bunu yazdı:
    -----------------------------
    hey aaLLam... PKK da PKK ßa$ka i$iniz gucunuz yokmu ? ßIrakIn Siz degiLde devLet askerLer ugra$ssIn Siz internetten $unLarI okuyun izLein dinLein $unLarI yapIn vs..LafLarInIzLa PKK'nIn ßiticeğinimi SanIyoSunuz ? yaa hani eSkiden kimSe ßu kadar cok konu$mazdI PKK'yI ama ßu kadar cok konu$maya ßa$LadInIzki $imdi kimSenin azIndan PKK LafI dü$müyoR ßenim icin PKK = Promosyon kamu katkILarI eger cok iStioSanIz diLekcenizi verin aSkere gidin yeter ßea oh ßea rahatLadIm :D

İşte beni sıkan konuda bu. Her önüne gelen, Pkk die konu açar orada burada ama onun ne olduğuna dair hiç bir şey bilmez. Merak etme ben internette bulduklarını burada yargılayıp sorgulamadan yazmam. Hazırlayanlarıda seslendirenide tanıyorum. Hem ülkem için yapılabilecek suanda en son şey askere gitmektir. 650 000 kişiik ordu, bize çok bile. Benim oraya suanda gitmem gereksiz. Yeri geldiği zaman gidilecek, ama milliyetçilik duygularım kabardı diye değil !

Bu arada sen öncelikle bi Türkçeyi kullanmayı öğren ondan sonra, Türkiyen üzerine yorum yap !

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    HoRbY bunu yazdı:
    hey aaLLam... PKK da PKK ßa$ka i$iniz gucunuz yokmu ? ßIrakIn Siz degiLde devLet askerLer ugra$ssIn Siz internetten $unLarI okuyun izLein dinLein $unLarI yapIn  vs..LafLarInIzLa PKK'nIn ßiticeğinimi SanIyoSunuz ? yaa hani eSkiden kimSe ßu kadar cok konu$mazdI PKK'yI ama ßu kadar cok konu$maya ßa$LadInIzki $imdi kimSenin azIndan PKK LafI dü$müyoR ßenim icin PKK = Promosyon kamu katkILarI eger cok iStioSanIz diLekcenizi verin aSkere gidin yeter ßea oh ßea rahatLadIm :D
    sen önce Türkçe yazmayı öğren sonra başkasını yada başkalarını eleştir.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

HoRbY bunu yazdı:
    hey aaLLam... PKK da PKK ßa$ka i$iniz gucunuz yokmu ? ßIrakIn Siz degiLde devLet askerLer ugra$ssIn Siz internetten $unLarI okuyun izLein dinLein $unLarI yapIn vs..LafLarInIzLa PKK'nIn ßiticeğinimi SanIyoSunuz ? yaa hani eSkiden kimSe ßu kadar cok konu$mazdI PKK'yI ama ßu kadar cok konu$maya ßa$LadInIzki $imdi kimSenin azIndan PKK LafI dü$müyoR ßenim icin PKK = Promosyon kamu katkILarI eger cok iStioSanIz diLekcenizi verin aSkere gidin yeter ßea oh ßea rahatLadIm :D

etrafında yada ailende 1 şehit olmamışki yazabiliyorsun. 37 bin şehidimizin kanı yerde iken abuk subuk sözler etme.

pkk terörü elbette ağzımızda olur şehitlerimize ağlıyorken. evet internet başında tvde gösterilmeyenleri rahatca görebiliyoruz çoğu şeyi

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Öncelikle senin asker olman bizden daha iyi bileceğin anlamına gelmez genç !

Beni ne kimsenin korumasına ihtiyacım var, ne bu insanlar papağan nede beni korumak için yorum yapmazlar.

Askerlerimiz ölüyor tamam bizde üzülüyoruz ama, olay ölmekde yada askerlik yapmakta bitmiyor. Sen kendini Kurtlar Vadisi edasına fazla kaptırmışsın.

Unutma her ne kadar savaşda çarpışan askerlerde olsa, neyin ne olduğunu düşmanın kim olduğunu kimlerin ne hizmette bulunduğunu bilmedikten sonra gidip ölmenin anlamı yok !

Seni kimin tanıdığını bilmem ama emin ol benide tanıyan tanır, öyle iletime yada imzama, vatan millet sakarya yazıları yazmam. O benim içimdedir.

Kırıcı olmayın demişsin, kişi hakettiği muameleyi görür...

Stifler, hocam biz her insanı dinleriz, insan olmasını bildiği sürece... 

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

HoRbY bunu yazdı:
    Vay ßea $u Türk evLatLarIna ßak aLkI$LIorum vaLLa Sizi daha 1 2 Sene onceSine kadar hepiniz SuS puStunuz ar damarInIz attI gaLiba :) neyhSe ya ßen SuSar yokSa ßurda ßenimde ßa$kaLarInInda kaLßi kIrILcak..
    yaş ortalamamız 20 22 arası tahminen, 1 2 yıl öncesine kadar hepimiz çocuk sayılabilecek yaştaydık. o ar damarıyla verdiğin örneğe kahkaha atarak tepki veriyorum burada, bencede en iyisi sen sus yoksa çok fazla küçük düşeceksin, konunun içine ettin zaten, hem yazı biçimi olarak hem saçmalayarak.

@emirreis bişeyler anlatmaya çalışma zekası onu kaldıramayacak kadar düşük seviyede. sen ne dersen de kulağının birinden girip diğerinden çıkacaktır.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

millet uyumaya alışmış , konuşunca ne batıyosa anlamıyorum

bugüne kadar sustuk hadi yine susalım

bugüne kadar eywallah çektik yine çekelim

bugüne kadar  bugüne kadar bugüne kadar bugüne kadar ...... bunlar bitmezzzz

artık uyumak isteyenlerinde uykusu kaçacak !

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

yazdığın ilk yorumu oku bi ne kadar ezik olduğunu belli ediyor.

evet konuşmalıyız pkk halkça milletce irademizi göstermeliyiz. pkk nın emellerine dur demeyi bilmeliyiz bu sadece nette değil sokakta mahallede heryerde . 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    yazdıklarını okuyabilsem daha net bi cevap verecektim ama şifre çözmekle uğraşamıcam.. bilip bilmeden konuşma..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Sağol Emirreis,güzel videolar...

Her Hakkım Saklıdır
Toplam Hit: 2947 Toplam Mesaj: 22