folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder PKK Ya Destek 100 Bin Kürt Türkiyeye Geldi

PKK Ya Destek 100 Bin Kürt Türkiyeye Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı
    swalker bunu yazdı

Bu insanlar gerçekten zulüm gördüler Irak'ta. Düşünsenize etliye sütlüye karışmıyorsunuz yıllar boyunca, bir anda savaşın ortasında buluyorsunuz kendinizi. Karınızı kızını alıp tecavüz ediyorlar, çocuğunuzu öldürüyorlar evinizi yakıyorlar yıkıyorlar. Türkiye kapısını açmayıp ne yapacaktı? 

Bunlar daha çocuk, büyük ihtimalle bir kaç kişi ortalığı karıştırmak için ellerine bayrak vermiş. Bildiklerini sanmıyorum PKK durumunu. PKK'yı destekledikleri için mi açıyorlar o bayrağı? Haberde avukat, basın açıklaması falan diyor. Bu adamları biz sahiplendik, biz açtık evimizi ama diğerleri ekmeğini yemeye çalışıyor şimdi. Nefreti körüklemezlerse, biliyorlar aç kalırlar. 

ülkelerinde kalıp savaşmak yerine başka ülkeye sığınmak nedir

türk milleti kurtuluş savaşında çoluk çocuk demeden savaşmış gidip başka ülkelere dilenmiş mi bunlar gibi

bunların elleri armutmu topluyor bu kadar kolaymı vatan toprağından vazgeçmek

ee işlerine gelmiyor savaşmak, her ülke vatandaşının harcı değil tabii

Aynısını yazıyordum sildim. Sen yazmışsın benim içimden geçenleri.. Ayrıca tekrar ediyorum 2. TEHCİR ŞART!..

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek
    Sebnem bunu yazdı
    swalker bunu yazdı

Bu insanlar gerçekten zulüm gördüler Irak'ta. Düşünsenize etliye sütlüye karışmıyorsunuz yıllar boyunca, bir anda savaşın ortasında buluyorsunuz kendinizi. Karınızı kızını alıp tecavüz ediyorlar, çocuğunuzu öldürüyorlar evinizi yakıyorlar yıkıyorlar. Türkiye kapısını açmayıp ne yapacaktı? 

Bunlar daha çocuk, büyük ihtimalle bir kaç kişi ortalığı karıştırmak için ellerine bayrak vermiş. Bildiklerini sanmıyorum PKK durumunu. PKK'yı destekledikleri için mi açıyorlar o bayrağı? Haberde avukat, basın açıklaması falan diyor. Bu adamları biz sahiplendik, biz açtık evimizi ama diğerleri ekmeğini yemeye çalışıyor şimdi. Nefreti körüklemezlerse, biliyorlar aç kalırlar. 

Hocam sen Güneydoğu'da sana küfür eden çocuğu tokatla bakayım sonun ne oluyor. Sokakta başı boş köpek saldırdı diye kan davası çıkan bir bölgede masum yoktur kusura bakma. Atakan yazsın kendisi Diyarbakır da terör oranı yüzde kaç. Bir topluluğun yüzde 70i terör yanlısı olacak fakat ama onlar bizim kardeşlerimiz onlar masum mu diyeceğiz? 

Hocam ben hepimiz kardeşiz, onlar da haklı, masumlar demiyorum. Aksine bu konuda ılımlı olamayacak kadar kızgınım. Ama terörist, terör sempatizanı ve diğerlerini ayırmamız lazım. Ezidiler'den bahsediyorum. Büyük ihtimalle gayet art niyetli adamlar Ezidiler'i kullanmış bu şekilde ellerine bayrak tutuşturmuş. Zaten şu adamlar kim gelse ona güvenir, kim gelse ona sarılır. Evlerinden yurtlarından edilmişler. O yüzden niye kucak açtık, niye aldık diye düşünmemek gerek diyorum. Ha işin aslı farklıdır, oradaki Ezidiler gerçekten konuyu bilerek destekliyorlarsa o zaman tamam ama sanmıyorum işin aslını bildiklerini. Birileri ortalığı karıştırmaya çalışıyor. Adları gibi biliyorlar ki Ezidiler'in orada PKK bayraklarıyla fotoğrafları çıktığında, Türkiye'deki insanlar Ezidiler'i niye aldık, niye getirdik pis Ezidiler diyecek.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

junnior mahmur kampı

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Pkk'yı destekleyen şerefsizlere askerin müdahale etmesi alkışlanır hale geldi.. O bayrağı açan çocuk belki bilmiyor ya yanında olanlar ?! Herkes mi bilmiyor ki o zaman o bayrakların ve o posterleri oraya kim getirdi? Basın açıklaması yapma kararı nasıl alındı? Kafamda deli sorular...

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    TR-SCOPJE bunu yazdı
    AllahinOglu bunu yazdı
    swalker bunu yazdı

ülkelerinde kalıp savaşmak yerine başka ülkeye sığınmak nedir

türk milleti kurtuluş savaşında çoluk çocuk demeden savaşmış gidip başka ülkelere dilenmiş mi bunlar gibi

bunların elleri armutmu topluyor bu kadar kolaymı vatan toprağından vazgeçmek

ee işlerine gelmiyor savaşmak, her ülke vatandaşının harcı değil tabii

Aynısını yazıyordum sildim. Sen yazmışsın benim içimden geçenleri.. Ayrıca tekrar ediyorum 2. TEHCİR ŞART!..

kendi ülkemizde türkler 2. sınıf vatandaş konumuna getirildi millet acayip bileniyor içlerinden zaten bir patlama olucak muhtemelen

zaten ufaktan o bodrum daki medyaya yansıyan olayda halktanta köylerine gitsinler lafları denmeye başlandı

toprak fln verilmicek öyle bir rüyadan vazgeçsinlerde gitsinler kendi köylerinde yaşasınlar bir dahada batıya gelmesinler

zaten nufusta kütükte kimin hangi ırktan olduğu belli zor değil doğuya şutlamak bunları

ee öyle toprak istenirse özerklik istenirse böyle cevaba hazır olsunlar ki türkler kökünü kazır batıdan bunların

benimde temennim bu yönde

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Hacılar burda milletin ırkına sövmeyin ayıptır.Ama çevrenizi bu konuda bilinçlendirin,dönen oyunları millet görsün.Vatanı bölmenin temelleri atılıyor açık ve net olarak.Bu halk bunu bilip ona göre davranmalı.

Irkçılığa sonuna kadar karşıyız hacı abey ama kim bizim toprağımızın üzerinde başka bayrak sallıyorsa,kim toprağımızdan bir karış istiyorsa anasını,avradını,tohumunu,bayrağını,gelmişini,olmayacak olan geleceğini,varını yoğunu,sağını solunu,önünü arkasını si....

İçimde çok şey var ama iş yapıyoruz daha ileri gitmeyeyim ŞİMDİLİK.

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    swalker bunu yazdı
    Sebnem bunu yazdı
    swalker bunu yazdı

Hocam sen Güneydoğu'da sana küfür eden çocuğu tokatla bakayım sonun ne oluyor. Sokakta başı boş köpek saldırdı diye kan davası çıkan bir bölgede masum yoktur kusura bakma. Atakan yazsın kendisi Diyarbakır da terör oranı yüzde kaç. Bir topluluğun yüzde 70i terör yanlısı olacak fakat ama onlar bizim kardeşlerimiz onlar masum mu diyeceğiz? 

Hocam ben hepimiz kardeşiz, onlar da haklı, masumlar demiyorum. Aksine bu konuda ılımlı olamayacak kadar kızgınım. Ama terörist, terör sempatizanı ve diğerlerini ayırmamız lazım. Ezidiler'den bahsediyorum. Büyük ihtimalle gayet art niyetli adamlar Ezidiler'i kullanmış bu şekilde ellerine bayrak tutuşturmuş. Zaten şu adamlar kim gelse ona güvenir, kim gelse ona sarılır. Evlerinden yurtlarından edilmişler. O yüzden niye kucak açtık, niye aldık diye düşünmemek gerek diyorum. Ha işin aslı farklıdır, oradaki Ezidiler gerçekten konuyu bilerek destekliyorlarsa o zaman tamam ama sanmıyorum işin aslını bildiklerini. Birileri ortalığı karıştırmaya çalışıyor. Adları gibi biliyorlar ki Ezidiler'in orada PKK bayraklarıyla fotoğrafları çıktığında, Türkiye'deki insanlar Ezidiler'i niye aldık, niye getirdik pis Ezidiler diyecek.

dediğin durum doğru gelirken mahsumdular haklısın halende çoğu mahsum bence

ama işte cahillik en büyük silahı

2*3 ağzı laf yapan gider oraya iyi davranır hikaye anlatır bunlar bize işid gibi yaptı der ellerinde bayrak verir silah verir askerimi polisimi memurumu şehit eder sonrada kardeşlerimizdir diyemiyor insan . hükümet bunlara ilk ders TÜRK tarihini verecek Kurtuluş mücadelesini aşker eşliğinde yapacak bu eğitim sonra bunlarda kaç tane bordo bereli çıkar öyle düşün

yani parası olan suya yön veriyor. devlet kck dışarıçıkmasına izin verip dağdan inmeyi serbest bıraktığında beridir türkiye kötüye gidiyor bunu  ne zaman anlıyacaklar acaba

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    swalker bunu yazdı

Ben 10 yaşında sokakta boyacılık yaparken tezgahıma türk bayrağı asıyorsam

Beni niye kullanamıyorlar beni? Ben davinci miyim tesla mıyım çok mu dahiyim amk

Kendim düşünemesem bile eğer devlet hakkında bir küfür bile ettiğimde babam ağzıma sıçıyorsa

Bu anasını bacısını siktiğimin çocuklarıda sike sike sike adam olacak. Sikerim zulmunu boşamı zulum görüyor bu amına kodumun evlatları.

Bunların şu hareketi yapan kaç yaşında olursa olsun bebe olsun istiyorsa kafasını kesip bayrak direklerine asacaksın ülke genelinde bak nasıl türkiyem canım türkiyem türkten başkasına siktirmem diye geziyorlar ortada

Cinnet geçiricem nasıl bir kafa yapısı var sizde ya 

Easx tarafından 06/Oca/15 20:56 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Hocu şöyle alengirli bir marşımız yok ki dinleyen gaza gelip vatandaş olmaya özensin. Ölürüm Türkiyemle bir yere kadar.

http://www.youtube.com/watch?v=U06jlgpMtQs

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    swalker bunu yazdı

Ben 10 yaşında sokakta boyacılık yaparken tezgahıma türk bayrağı asıyorsam

Beni niye kullanamıyorlar beni? Ben davinci miyim tesla mıyım çok mu dahiyim amk

Kendim düşünemesem bile eğer devlet hakkında bir küfür bile ettiğimde babam ağzıma sıçıyorsa

Bu anasını bacısını siktiğimin çocuklarıda sike sike sike adam olacak. Sikerim zulmunu boşamı zulum görüyor bu amına kodumun evlatları.

Bunların şu hareketi yapan kaç yaşında olursa olsun bebe olsun istiyorsa kafasını kesip bayrak direklerine asacaksın ülke genelinde bak nasıl türkiyem canım türkiyem türkten başkasına siktirmem diye geziyorlar ortada

Cinnet geçiricem nasıl bir kafa yapısı var sizde ya 

Bak nasıl bir kafa yapısı var anlatayım sana. Hani o sevmediğin PKK'lılar varya. Onlar da bunu istiyor işte. Sen kız istiyor, küfret istiyor. Ezidiler'e saydır istiyor. Seni niye kullanmıyorlar biliyor musun? Sen tarihini biliyorsun, sana anlatıldı sen öğrendin. Doğruyu yanlışı ayırt edebiliyorsun. Ama Ezidiler bilmiyor bizim tarihimizi, yaşadığımız sorunları. Ayrıca adamların PKK ile alakası yok Kürtler'in yarısı gibi. Ayn El Arap'tan da gelmediler. Şengal dağından geldiler.  O çocukların ellerine Alman bayrağı versen onu da açar orada. Adamlar evsiz yurtsuz ondan bahsediyorum. Muhtaçlar. Benim kimseyi yargılama gibi bir durumum yok. Ben de tahammül edemiyorum bunlara. Ama bunun için suçlaman gereken ne benim, ne de Ezidiler. Onların ellerine bayrağı verenler ve oraya savaşı götürenler. Ben sadece, birilerinin gazına gelip bunları ülkeye almayacaksın yakacaksın bırakıcaksın ölsünler mantığına karşıyım. Görüşümü dile getiriyorum. Şu kaosu ortaya çıkaranları anlatmaya çalışıyorum. Ha yanılıyor olabilirim, yanlış biliyor olabilirim o zaman eyvallah. 

swalker tarafından 06/Oca/15 21:06 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 8540 Toplam Mesaj: 83