folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder PKK Ya Destek 100 Bin Kürt Türkiyeye Geldi

PKK Ya Destek 100 Bin Kürt Türkiyeye Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BalTurk
    BalTurk's avatar
    Erkek

Bu ülkede kürt sorunu yok pkk sorunu var diyenlere cevabımdır. Nerde hırsızlık uğursuzluk orada kürtler. Olaya kesinlikle milliyetçi açıdan yaklaşmıyorum. İnsanları iyi kötü diye ayırırım ama aga bu adamların % 70 i kötü sınıfına giriyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    ersn bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    ersn bunu yazdı
    EMRE955 bunu yazdı

Geldikleri gibi giderler.

Hacı pkklılarla aynı apartmanlarda oturur hela geldik , biryere gittikleri yok : )

İstanbulda mısın sen?

Bursa

Vuracaksan tüfeği ben hediye edeyim sana.

ülke genelinde arınma gecesi fln yapılsa yargılanmıcağını bilse bu millet zaten gereğini yapar

kaos ortamı olması lazım bu işler için

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    ersn bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    ersn bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    ersn bunu yazdı
    EMRE955 bunu yazdı

Geldikleri gibi giderler.

Hacı pkklılarla aynı apartmanlarda oturur hela geldik , biryere gittikleri yok : )

İstanbulda mısın sen?

Bursa

Vuracaksan tüfeği ben hediye edeyim sana.

Banane aq , devletin pisliğini benmi temizlicem . Yarın öbürgün içeri giricem bakcakmı devlet bana  . Bayrak yaksalar sikimde olmaz . 

:) Zihniyet değişik. Devlet mi kalmış amk. Adam en son sarayına para kasası yaptırdı, şimdi kısa pist düşünülüyor hepsini birleştir saray+dev para kasası odalar+uçak pisti+özel jet çocuğun gemiler, neden başka yatırım değil de gemi :) kızın abd deki hisse senetleri, büyük oğlanın altın şirketi vs vs... amcam kaçacak gidecek vakti zamanı gelince. Devlet dediğin sensin benim o, şu an için bir şey diyemiyorum ama kısa süre sonra belki ordu ve polis de bu devlet kavramını terkedecek zaten polis yarı yarıya gitti yetkisi mi kaldı garibanların...

Boşver reyiz . Devlet sağda solda artislik yapmsını biliyor .Youtube da Videolar var . Yok Bordo berelisi yok özel timi cart curtu : ) temizlesin onlar işde , sakın galyana gelip birşey yapmayın . İçeri girdiğinizde ailenize devlet mi bakıcak ? Bu olayların olucağını bile bunları içeri alan devlet seni beni sikler mi ?

küfrederiz villalara kulübeden
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    TR-SCOPJE bunu yazdı

Katranı kaynatsan olur mu şeker, cinsini siktiklerim cinsine çeker.. bu namussuzlara en güzel bu söz uyuyor..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

hep ılıman yaklaştım bu olaylarada biraz daha zaman geçip yumurta göte gelmeden silah kullanmayı bilmeyenler öğrensin derim en azından evin basılıp tecavüz edilip öldürülmeden önce 1-2 şarjör boşaltırsınız, demiyorumki gidin ne kadar kürt varsa öldürün lakin bir örnek geçen gün tesadüfen bir tanıdığın pkk destekçisi olduğunu öğrendim ailesi vs. hepsi evet bu gün oturup benimle muhabbet ediyor konuşuyor gülüyor ama yarın iş ciddileştiğinde benimle muhabbet eden adam bana saldırmaktan geri kalmayacak, pkk sadece dağlarda değil yani, kapına dayandıkları zaman silahı eline ilk defa almış olma azıcık öğren yeter

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

hapse girmeyeceğimi bilsem 10 yaşından büyükleri hergün işkence yaparak öldürürüm  keşke bu imkanı devlet biz vatanseverlere verse

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı

hapse girmeyeceğimi bilsem 10 yaşından büyükleri hergün işkence yaparak öldürürüm  keşke bu imkanı devlet biz vatanseverlere verse

Yakalanmazsan hapse girmezsin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Elini kolunu sallayan bu kampa girebiliyor mu ki? Nerden buluyorlar bunlar bayrakları? Dışarı çıkıp mı alıyorlar? Bunlarla ilgili prosedür nedir ki?

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Efendi bunu yazdı

Elini kolunu sallayan bu kampa girebiliyor mu ki? Nerden buluyorlar bunlar bayrakları? Dışarı çıkıp mı alıyorlar? Bunlarla ilgili prosedür nedir ki?

girirsin kamp değil bildiğin piknik alanı boş yerlere çadır kurmuşlar 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı

Yakalanmazsan hapse girmezsin.

Aynısını kardeşim de diyor fakat Vga kamera kalitesiyle bile 30 kişi içinden bir kişiyi buluyorlar artık her yer kamera :)

Toplam Hit: 8541 Toplam Mesaj: 83