folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pkklılar Evimizi Taşladı

Pkklılar Evimizi Taşladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

Ern3st bunu yazdı:
    -----------------------------

bilmece bunu yazdı:

turk kurt kardestir pkk kalleştir geçin bunları artık turk kurt hiç bir zaman kardeş olmadı olamaz yıllardan beri bu boyle anlaşamıyoruz kardeşim işte anlayın artık.

7-19 bunu yazdı:

tum kurtler sinir disi etceksin, turk vatandaslari oradan alip komple doguyu bombalicaksin pkk mkk kalmasin, irak kapiyi acarsada onlarlada savas yapip orayida ele gecirceksin

ayrica muhrip basima gelse yapardim ederdim demissin, zor.

CAHİL OLMAK ZOR BE ARKADAŞ !

bunu söylerken neye dayanarak bu kanıya vardın ? yani öyle laf salatası yapmakla olmuyor varsa bir alternatifi söyle bizde bilelim ki ne kürtler cıkıp kürdistan diye yırtınsın nede biz cıkıp kürtlere ırkcılık yapalım.

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

fethiye ülkü ocaklarından gelenler olucakmış sabaha karşı. ki eğer gerçekten gelirlerse yarın çok büyük olaylar çıkar.

+ mugla 10 sene önce tertemizdi. chpli belediye başkanlarının ki bunlara ilçelerde dahil oy ugruna

kürtlere oyunuzu bana verin bende sizden beledıyeye adam alayım demesi üzerine mugla bildiğiniz bok bir yer oldu.

muğlada Türk var ama Atatürkün ilkelerinde belirttiği Milliyetçi Türk pek yok.

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Onun bunun çocukları, kabile artıkları, evrim aşamasının ortasında kalmış insan-hayvan karışımı ucubeler, insanlıktan nasip almamış dağdan inmeler, israil tohumları, ermeni uşakları, ensest ilişki ürünleri, sübyan seviciler...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

DjBarky bunu yazdı:

Ern3st bunu yazdı:

bilmece bunu yazdı:

turk kurt kardestir pkk kalleştir geçin bunları artık turk kurt hiç bir zaman kardeş olmadı olamaz yıllardan beri bu boyle anlaşamıyoruz kardeşim işte anlayın artık.

7-19 bunu yazdı:

tum kurtler sinir disi etceksin, turk vatandaslari oradan alip komple doguyu bombalicaksin pkk mkk kalmasin, irak kapiyi acarsada onlarlada savas yapip orayida ele gecirceksin

ayrica muhrip basima gelse yapardim ederdim demissin, zor.

CAHİL OLMAK ZOR BE ARKADAŞ !

bunu söylerken neye dayanarak bu kanıya vardın ? yani öyle laf salatası yapmakla olmuyor varsa bir alternatifi söyle bizde bilelim ki ne kürtler cıkıp kürdistan diye yırtınsın nede biz cıkıp kürtlere ırkcılık yapalım.

sen bunu soylerek ne kaniya wardin ?

her kurt pkk li olacak diye bir kanun mu war arkadasim ?

nasil asiri sagcilara fasit deniyorsa ve burda fasitlik yapanlar yok ben fasit degilim diyorsa

bazilarida asiri solcu nami diger pkk. nasil her turk fasit degilse

her kurt te pkk li degildir. boyle sacma yorumlar yazipta millleti gaza getirip sonra millletin banlanmasina sebep olmayin.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Geçmiş olsun kardeş o.ç larının suyu iyice ısındı bu aralar

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Hep boyle goz yumulmasi yuzunden turedi bu orospu cocuklari .

Ya kendimi tutamiyorum . Izmir yada Karadeniz'de turemeye calissin picler bakalim ne oluyo .

Bkz : http://www.dailymotion.com/video/x91su9_trabzon-da-eylem-yapmak-steyen-pkk_news

Trabzon Halkini Bu Yuzden Seviyorum .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Claros bunu yazdı:

Hep boyle goz yumulmasi yuzunden turedi bu orospu cocuklari .

Ya kendimi tutamiyorum . Izmir yada Karadeniz'de turemeye calissin picler bakalim ne oluyo .

Bkz : http://www.dailymotion.com/video/x91su9_trabzon-da-eylem-yapmak-steyen-pkk_news

Trabzon Halkini Bu Yuzden Seviyorum .

trabzon samsun izmir Türk şehirleri :)

yalnız bunda en çok suçlu polisler. yangın  çıksa vatandaş yanarak ölse suçlu devlet olacak. halkın güvenliğini sağlayamamak ne kadar komik bir durum. polis mudahale edemedi bi şekilde geç kaldı. emasya protokolunu kaldıran hukumet suçludur bu durumda.

polis banane derse bende gider onların oturdukları mahallede isyan çıkarırım. o teröristler nasıl molotof kokteyli denen şeyi kullanıp halkın guvenliğine teşebbüs ediyor ve polis hikayeden gözaltı yapıyorsa bu durumda benim guvenliğimi  vazife etme hakkım doğar. aynı şeyi onlara uygular halk düşmanlarına aynı şekilde düşmanca gerekeni yaparım...köyün delisi senmisin diyen bazı kafadan kontaklar yarın bi gun götü tutuştuğunda ne kadar salakça düşünmüşüm der.

onlar meydanı boş bulmuş. patates nickli murid ve çevre sakinleride korkmuş...oysaki onlar serbestse bende serbestim deyip elinde sis bombası yada silah varsa havaya sıkmalıydı...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek

Polise işim düşüceğine en iyi düşmanıma işim düşsün...

iki kere polise işim düştü birinde sadece gelip dağıtmakla yetindiler

Diğerindekinde ise elindeki hortumu bırakıp iplemedi bile amk öyle salak salak sulamaya devam etti emniyetin önünü...

Ondan sonra kendi işimizi kendimiz halletmeye kalsak suçlu diye bizi götürürler amk

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

kardeşm yokmuydu evde bi 14 lü falan :| bende hazır duruyor her şehitte her protestolarında vs bayrak asıyorum .. gelsinler alayına açmazsam ateş .gtmü .snler

geçmiş olsun.

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
Toplam Hit: 12451 Toplam Mesaj: 84