folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder PKK’Nın Beli Kırıldı

PKK’Nın Beli Kırıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

BIÇAK kemiğe dayandı, kimseye pabuç bırakmayız, gereken yapılacak, bedeli neyse öderiz, ödetiriz, Çankaya’da kritik güvenlik zirvesi (7 saat sürdü),

kararlıyız, gerekirse gireriz, boş laflara karnımız tok, hevesleri kursaklarında kalacak, kritik MGK (7 saat sürdü), kararlıyız, gerekirse gireriz, ekonomik ambargo geliyor, Habur’u kapatabiliriz, elektriği kesebiliriz, sözün bittiği yerdeyiz, hatalarımızı tekrar etmeyeceğiz, bin düşünür pir adım atarız, inceldiği yerden kopsun, sabır taşımız çatlamıştır, Oxford’daki kız ağlayarak sordu, babana sor cevabını aldı, Rice iki gün süre istedi (22 gün önce), kedi bile vermem, günah bizden gitti, kendi göbek bağımızı kendimiz keseriz, kritik Bakanlar Kurulu toplantısı (7 saat sürdü), kararlıyız, gerekirse gireriz, şakamız yok, yanlış hesap yapıyorlar, Washington’da kritik zirve (Başbakan, uğurlu olarak bilinen kırmızı-beyaz kravatı ile katıldı), anında istihbarat, kırmızı telefon, üçlü mekanizma, Predator, sentetik diyaframlı radar, askerlerimizin bırakılmasına sevinemedim, öyle demek istemedim, çarpıtmayın, basın kendini çek etsin, Ayşe tatile çıkabilir mi, belki Fatma tatile çıkar, Fatma dağa çıkmış, kocası da, Barzani haddini aştı (2 bin 387’nci kez), istihbaratın turşusunu kurmayız herhalde, yumruk kalktı, Osman Pamukoğlu canlı yayında, tahrik memurluğu yapmayın, eller tetikte, Kutuderesi’nde kuşatma, büyük yığınak, sınırda teyakkuz, Skorsky’ler sıfır noktasına indirme yapıyor, F-16’lar kalktı, çatışma anının görüntüleri azzzz sonra, ateş yağdırdık, teröre lanet mitingleri çığ gibi, Vedaaaat, burdaaa, Ahmeeeet, burdaaaa, müthiş diplomasi trafiği, Beşar Esad destek verdi, İran’dan sürpriz ziyaretçi, Irak heyeti geldi, kırmızı çantanın sırrı ne, bordo bereliler karakollara yerleşti, inlerine girdik, tepelerine bindik, emekli generaller Fikret Bila’ya içini döktü, öfkemiz sınırda, İkiyaka’da kıstırdık, kritik Bakanlar Kurulu toplantısı (7 saat sürdü), kararlıyız, tezkereyi dolaba kaldırmayız, Genelkurmay yazı yazdı, cevabi yazı yazıyoruz, özerklik istiyoruz, bindiğiniz dalı kesmeyin, invasion değil incursion, kış bastırmadan gireceğiz, sen Teksaslıysan ben de Kasımpaşalıyım...

*

Netice?

*

Nil Demirkazık tutuklandı.

*

PKK zor toparlanır artık.

Yılmaz ÖZDİL 

bu adamın yazılarına hastayım yaa :)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    durumu gayet güzel özetlemiş. geçen gün 4 şehit daha verdik. ama olsun nil demirkazık tutuklandı ne büyük başarı!!

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yazmak isteyipte toparlayamadigim bir yazi olmus, toparlayip yazabilseydim bende yazar olurdum sanirim :)

guzel vurmus 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feel_me
    feel_me's avatar
    Erkek
    tayyip milleti harbi uyutuyo.... asarım, keserim diyo ama hala bi icraat yoq. yine geçenlerde 4 şehit verdik inşallah bi daha şehit vermeyiz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    atv haber muhabiri vatandaşla röpörtaj yapıodu "kasımpaşaılıyım" sözü hakkında, vatandaşın biri de çıktı kasımpaşalılar normalde delikanlıdır ama bu herif nie böle öle çıkmış anlamadım gibisinden bi yorum yaptı koptum :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TncY
    TncY's avatar
    Erkek
    soyadına kodom o nasıl soy isim kro lar ya bu arada sabırlıyız hele bekleyelim ne yapcak bu akp ....

MEVZU-U VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR ! SaBRıM SeLaMeTiMSe iNTiKaMıM FeLaKeTiMDiR ! <br>
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    güzel toparlamış cıdden sıkıstılar.bizimkilerin ellerine düşerlerse ben düşünmek bile ıstemıyom:D

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kyu
    Kyu's avatar
    Erkek

feel_me bunu yazdı:
    -----------------------------
    tayyip milleti harbi uyutuyo.... asarım, keserim diyo ama hala bi icraat yoq. yine geçenlerde 4 şehit verdik inşallah bi daha şehit vermeyiz....
    -----------------------------

puşt abisi izin vermiyor nabacaksın kardes.. 

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

aq göttenmi dinliyormuş o yazıyı yazan.

Ulan adama soruyorlardı durmadan, şunu yapacakmsınız bilmemnen yapacakmısınız diye

Hatta incirliğe kadar ilerlettiler " incirlik kapanacakmı" diye adamın cevapı kısa;

"bu gibi şeyler söylenmez yapılır" yani yapacak olsak yaparız yoksada yapmayız ama böyle şeyler söylenmez diye.

O yazıyı yazan orospu çocuğunun anasınamı demiş yok efendim haburu kapatacaklarmıiş, elektirik kesilecekmiş :)

Her okuduğunuza atlamayın azda siz düşünün.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Bunları SİKE SİKE öldüreceksin amkoy*m
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    Ya yamıyayım dedim gene dayanamadım rte push dan ızın almadan sıcmaya bıle gıdemez hala kemık beklıyor abd den......
Toplam Hit: 2904 Toplam Mesaj: 24