folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder PKK’Nın Beli Kırıldı

PKK’Nın Beli Kırıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek

tayyip beyin açıklamasında yanlış hatırlamıyosam aynen şöle silahlar bırakılsın yeter... alın bunu nereye çekmez isterseniz çekin isterseniz düşünün 31 çekin sınır ötesinden vazgeçiliyor gibi.

tayyibin yice bok değil terörle mücadele.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KopukKopca
    KopukKopca's avatar
    Erkek

Doğru söze ne hacet... 

Bolvadinli bunu yazdı:
    -----------------------------

aq göttenmi dinliyormuş o yazıyı yazan.

Ulan adama soruyorlardı durmadan, şunu yapacakmsınız bilmemnen yapacakmısınız diye

Hatta incirliğe kadar ilerlettiler " incirlik kapanacakmı" diye adamın cevapı kısa;

"bu gibi şeyler söylenmez yapılır" yani yapacak olsak yaparız yoksada yapmayız ama böyle şeyler söylenmez diye.

O yazıyı yazan orospu çocuğunun anasınamı demiş yok efendim haburu kapatacaklarmıiş, elektirik kesilecekmiş :)

Her okuduğunuza atlamayın azda siz düşünün.

2 x pi x re x pi x pi x mi x 7
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    cyrpt bunu yazdı:
    Ya yamıyayım dedim gene dayanamadım rte push dan ızın almadan sıcmaya bıle gıdemez hala kemık beklıyor abd den......
    Yaşadığın ülkenin başbakanı hakkında düzgün konus seni gerizekalı..

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    Bolvadinli bunu yazdı:

Ulan adama soruyorlardı durmadan, şunu yapacakmsınız bilmemnen yapacakmısınız diye

Hatta incirliğe kadar ilerlettiler " incirlik kapanacakmı" diye adamın cevapı kısa;

"bu gibi şeyler söylenmez yapılır" yani yapacak olsak yaparız yoksada yapmayız ama böyle şeyler söylenmez diye.

O yazıyı yazan orospu çocuğunun anasınamı demiş yok efendim haburu kapatacaklarmıiş, elektirik kesilecekmiş :)

al işte... yani gonlum el vermiyo solemeye ama adam gotunuzu sikse bundada bir hayır arıyacaksınız. Neden bu adamın sıctıgı bokta bile ulvi bir amac arıyorsunuz. konusmaktan baska bir halt yedigi yok. 1sayfa yazı cıkacak kadar soz soyledi 16sehit verdigimiz gunden beri. sonuc? sonuc 0 hala aynı seyleri bozuk plak gibi calıp duruyor. cok hassas bir donemden geciyoruz, insanlarımız oluyor ve biz sadece izliyoruz. bu durumda particilik oynamayı bırakıp uzerinize duseni yapın artık. istediginiz kadar sempatizanı olun bu durumda karsı tavır almasını bilmelisiniz. gerek Tahribatta gerek gundelik hayatımda tanıdıgım akp sempatizanlarının tamamına yakını bu olaylarda kesinlikle tayyibi desteklemiyor. destekleyenide "Millet" olarak anlayabilmiş degiliz.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babbaaCanN
    babbaaCanN's avatar
    Erkek
    demir sıcakken dövülür o  demir çoktan soğudu bu saatten sora girseler ne olucakki kimi bulabilecekler...

Biz Burdayızzz Bizim RahaT Etmediğimiz yerde Hiç Kimse istirahat Edemezzz http://www.youtube.com/user/babbaaTR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    DkN bunu yazdı:
    Bolvadinli bunu yazdı:

al işte... yani gonlum el vermiyo solemeye ama adam gotunuzu sikse bundada bir hayır arıyacaksınız. Neden bu adamın sıctıgı bokta bile ulvi bir amac arıyorsunuz. konusmaktan baska bir halt yedigi yok. 1sayfa yazı cıkacak kadar soz soyledi 16sehit verdigimiz gunden beri. sonuc? sonuc 0 hala aynı seyleri bozuk plak gibi calıp duruyor. cok hassas bir donemden geciyoruz, insanlarımız oluyor ve biz sadece izliyoruz. bu durumda particilik oynamayı bırakıp uzerinize duseni yapın artık. istediginiz kadar sempatizanı olun bu durumda karsı tavır almasını bilmelisiniz. gerek Tahribatta gerek gundelik hayatımda tanıdıgım akp sempatizanlarının tamamına yakını bu olaylarda kesinlikle tayyibi desteklemiyor. destekleyenide "Millet" olarak anlayabilmiş degiliz.

Doğru söze ne hacet...

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

BiGGest bunu yazdı:
    cyrpt bunu yazdı:
    Ya yamıyayım dedim gene dayanamadım rte push dan ızın almadan sıcmaya bıle gıdemez hala kemık beklıyor abd den......
    Yaşadığın ülkenin başbakanı hakkında düzgün konus seni gerizekalı..

Kımın hakkında nasıl konusacagımı senden ogrenecek degılım....Eeger dedıklerım dogu olmasaydı tayyıp sımdıye kadar rte gırın derdı abd den ızın aldı.... rte abd ye gıtmeden cok oncek yorumlarımı oku "ret abd ye gıdecek sozde karalar cıkacak ve oylece gerı gelecek ıraka askere gırdırmıycek dedım oldu.... yanlıs olan ne abd den ıraga gırmek ıcın ızın alamya dıgıp sınırlı ızin cıkmadımı? Bıraz turkluk onuru tasıysaydı bu ulkeyı benım kadar sevyesdi (bu benım dusuncem kımse katılmak zorunda degıldır) abd nın ıznını beklemzdı ıste o zaman benım gozumde kemık beklıyor olmazdı ben lafımın arkasındayım ama oy toplarkenkı tayybı gore bılene askolsun. Gecen gun bi tv de yorum cıkıtı "..... dan boyle cıkmazdı delıkanlı olurlardı" dıye madem kemık beklemeseydı abd gıtmeden once temızleyın der oyle bınerdı ucaga.... Sınırlı ızınmıs sen kımın usagısınkı ızın alıyorsun? abd kımkı bıze ızın veryor? Ancak usaklara ve emrındekılere ızın verılır..... rte kımın emrınde TURKIYE CUMHURIYETININ MI? yoksa abd nınmı?Eger abd nın emrınde ıse kımın basbakanı? Ataturkun bir krala soyledıgı cok guzel bır sz var "Herseyı yapmayı basardık bir UŞAK OLMAYI başaramadık" ama sımdıden ızın almayı bekleyıp usaklık edenlerı ben goruyorum sen goremesen bıle

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:
    DkN bunu yazdı:
    Bolvadinli bunu yazdı:

Doğru söze ne hacet...

İlla ağzımı açacaksınız. Kardeş ben terörün içinde büyümüş biriyim.

küçük çocukken askerler her gün bizim evin önünden pusuya giderlerdi.

İsterseniz bir Askere sorun ama rütbeli askere;

eğer bir bölgede şehit verilmiyorsa uzun süre oaradan kıl kapmanız lazım. Çünkü o komutanın götü yemiyor ve pusuya gitmiyor, sıcak çatışmaya girmiyor. Şimdi hamama giren terler. Topraklarımız kanla alındı kanlada korunacak. kimse bu işi laylaylom düşünmesin.

Şimdi tayyip'in göt sikme ve hayır yorumuna. Ne kadar daşşağon varki Türkiye olarak.

Sen tayyip'e değil daha önce götünü veren başbakanlara söyle. Siz silahları ne koşullarla alıyoruz biliyormusunz?

Ve son olarak bizim o çatışmada frekanslarımız kayboldu ve yardım isteyemedik,

o bölgede bunu yapabilecek tek şerefsiz var oda ABD bunu hükümet kendi dedi ama bişi diyemiyoruz niye

Daşşak yok bizde. Hepinizden daha çok Türk'üm ve daha çok seviyorum ama gerçekci olmak lazım. Osmanlıya kafa tutsaydılar ingiltere, almanya vs şimdi bu güce sahip olabilirlermiydi? Kökünü kazırdı osmanlı. Demek neymiş;

Taşşağın yoksa susacaksın yoksa seni daha önce donuna kadar ipotek ettiren başbakanlar yüzünden seni çıplak bırakırlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Bolvadinli
    yardım istenip gelmemesi gibi bi durum söz konusu değildir.KK komutanı ilker başbuğun konuşmasını dün bi yerden bul ve oku.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    çok can sıktı böyle sınır ötesi operasyon mu olur? akp orduyu zora sokmaya çalışıyor operasyon dediğin bi gecede kararlaştırılır ertesi gün biter.

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
Toplam Hit: 2903 Toplam Mesaj: 24