Plaka Paylasmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

arac ici kamera aldim cunku yolda hayvan gibi suren davarlari sikayet etmek istiyorum artik. bunun yaninda bunlari video yapip youtubea koyup ifsa etmek suc mudur ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

Davarların yüzlerini blurlarsan sorun olmaz diye düşünüyorum.Memlekette birşeyin suç olup olmaması için karşındakinin hangi partiden olduğunu bilmen lazım.Eğer çakarlı birini ifşa edeceksen sorun yaşayabilirsin çünkü belliki büyük baş bir tanıdığı yada güvendiği vardır.

edit : şu o.evladına ne oldu mesela ? : https://www.youtube.com/watch?v=N9Pgc4mzxhg

erenn tarafından 29/Mar/22 13:12 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Valla yolda rastgele gezinirken bazı eşşeklere denk geliyorum elinde bira araba kullanıyolar hemen 155 arayıp ihbar ediyorum.

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FEEL
    FEEL's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Valla yolda rastgele gezinirken bazı eşşeklere denk geliyorum elinde bira araba kullanıyolar hemen 155 arayıp ihbar ediyorum.

Ortaköyde yürürken elemanın birisi araba kullanırken bira içiyordu. Trafik olduğundan ilerde çevirme yapan polislere şikayet ettim hemen adamı çevirdiler.

Bir kerede basın ekspress yolunca ilerlerken mitsbushi l200 ün ön ve arkasında plakaları yoktu hemen 155 i aradım bir tane motorlu polis geldi çevirdi. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    erenn bunu yazdı

Davarların yüzlerini blurlarsan sorun olmaz diye düşünüyorum.Memlekette birşeyin suç olup olmaması için karşındakinin hangi partiden olduğunu bilmen lazım.Eğer çakarlı birini ifşa edeceksen sorun yaşayabilirsin çünkü belliki büyük baş bir tanıdığı yada güvendiği vardır.

edit : şu o.evladına ne oldu mesela ? : https://www.youtube.com/watch?v=N9Pgc4mzxhg

insani ulkesinden nefret ettiriyorlar ya

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

videolari yukleyip plakalari eksisozluk de baslik aciyorlar. videoyu izleyen yazar/caylak demeden takir takir saydiriyor hatta aralarinda bazilari direkt isimlerini paylasiyor.

kendi videolarini haber kanallarinin wp iletisim numaralarina gonderirsen onlar muhakkak "trafik magandasi" diye haber yaparlar kendi sitelerine video yukleyebilirler onlarin sitelerinde paylastigi video ile birlikte ekside plaka basligi acarsan daha fazla giydirirler.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_yazilim
    by_yazilim's avatar
    Erkek

Show tv whatsapp ihbar hattına gönderin, adamlar magazin haber bulmakta zorlanıyorlar, hemen akşama hazırlayıp yayınlarlar.. üstünede şehir mangandaları iş başında derler :)

Dünyasız..! Founder of the Social Planet | Your Extraterrestrial Life ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    FEEL bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

Ortaköyde yürürken elemanın birisi araba kullanırken bira içiyordu. Trafik olduğundan ilerde çevirme yapan polislere şikayet ettim hemen adamı çevirdiler.

Bir kerede basın ekspress yolunca ilerlerken mitsbushi l200 ün ön ve arkasında plakaları yoktu hemen 155 i aradım bir tane motorlu polis geldi çevirdi. 

helal olsun polise valla

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Plaka ve kural ihlalini ispatlayan olay görüntüleri ile sınırlı kalmak kaydıyla herhangi bir sıkıntı olmaz. Ama sırf ifşa edeceğim diye araştırmacı gazeteci edalarına soyunup adamı durdurma, araç içini vs çekme işine girersen sıkıntı

Errare Humanum Est
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Yapmak istediğimi yapmışsın hocam. Ben direk emniyete videolu bildirmek için yapacağım. Tek şeritli yoldan 15 dakikaya okula gidiyorum. 15 dakikada en az 3 tane araçla hatalı sollama yüzünden burun buruna geliyoruz. Bıktım artık. Bir gün kafa kafaya gireceğiz diye korkuyorum. Etkisi olur mu bilmiyorum ama yapacağım. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

Yapmak istediğimi yapmışsın hocam. Ben direk emniyete videolu bildirmek için yapacağım. Tek şeritli yoldan 15 dakikaya okula gidiyorum. 15 dakikada en az 3 tane araçla hatalı sollama yüzünden burun buruna geliyoruz. Bıktım artık. Bir gün kafa kafaya gireceğiz diye korkuyorum. Etkisi olur mu bilmiyorum ama yapacağım. 

hocam dun ilk defa kamerayla yola ciktim, ben mi tribe girdim bilmiyorum da herkes daha duzgun kullanmaya basladi. kamerayi goren kendine ceki duzen mi veriyor anlamadim :D ama affim yok bu saatten sonra. emekli albay gibi ugrasicam amk

Toplam Hit: 1556 Toplam Mesaj: 14
trafik plaka maganda cakarli araba