Plaka Paylasmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    FEEL bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

Valla yolda rastgele gezinirken bazı eşşeklere denk geliyorum elinde bira araba kullanıyolar hemen 155 arayıp ihbar ediyorum.

Ortaköyde yürürken elemanın birisi araba kullanırken bira içiyordu. Trafik olduğundan ilerde çevirme yapan polislere şikayet ettim hemen adamı çevirdiler.

Bir kerede basın ekspress yolunca ilerlerken mitsbushi l200 ün ön ve arkasında plakaları yoktu hemen 155 i aradım bir tane motorlu polis geldi çevirdi. 

İzmirdekiler tatilde sanırım hiç şikayetim üzerine çevirdiklerini görmedim bunca yıldır ihbar ederim

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Yaşı ve nitelikleri tutan birini trafik müfettişi yapıp direkt onun üzerinden videolu ceza göndermek lazım aq

Ama yol bomboşken bile orta şeritten gitmek ihlal sayılmıyormuş ya bunu öğrendiğim gün küstüm ben trafiğe. 

Şehirlerarası bölünmüş yola yaya geçidi koymak da nesi?

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Yaşı ve nitelikleri tutan birini trafik müfettişi yapıp direkt onun üzerinden videolu ceza göndermek lazım aq

Ama yol bomboşken bile orta şeritten gitmek ihlal sayılmıyormuş ya bunu öğrendiğim gün küstüm ben trafiğe. 

Şehirlerarası bölünmüş yola yaya geçidi koymak da nesi?

aramızda müfettiş olan var mı? cidden kariyer hedefim, yaş şartını sağlamak için gün sayıyorum, bıktım davarlardan

De genio e de louco, todos temos um pouco!
Toplam Hit: 1555 Toplam Mesaj: 14
trafik plaka maganda cakarli araba