folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pokemon Hakkında [Real_Kurd]

Pokemon Hakkında [Real_Kurd]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    mürid kardeşlerim bu adamların eski bölümleri ya da son sinema filmini vs. onlara ait herhangi bir videoyu ya da videolar silsilesini nereden satın alabilir ya da çekebilirim. yardım edebilerseniz sevinirim.

kendinize ayığ olunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    olm kafayımı yedın ne pokemonu 30 yasına geldın gıt ewlen lan :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    vdownloader kurup youtube ve google'ı dene

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    ne 30u aq daha 17 :D hajı küçük bir bebeyken hep izlerdim. çete felan kurduydum pokiman tim gibi tarzında. neyse anılarım depreshti pokimon kartlarım hala saklı ama nerde saklı bilmiyom :D filim lazım bana

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    A.q bende çok severdim :D bütün bölümlerini seyrettim.Fakat a*cuklar göstermediler ileri bölümleri.Bizde sadece 1 ve 2. serinin yarısını gösterildi.Japonyada 8 seri olarak gösterilerek bitmiş.

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    pazartesi yurd serwerı kurulursa tüm seriyi aatrım inş çünkü tüm seriler vardı paylaşımda... Hiç para şeetmene gerek yok, DSL de sınırın olmasın yeter:D

"Less is More"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    du upload edim..!! bekle :) arşivimde vardı..!!

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    hoja kota varda eğer olursa başkasına çektircem cdye attırcam

kendinize ayığ olunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    www.youtube.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Abey izmirdeysen bana ura ;) bende hala duruyo tasolar falan :D hemde bi poşet dolusu,nerden baksan 3000den aşaı deildir :D gel taso oynarıs :D vidyolarıda bearshare bulur ;) onda o tür anime vidyolar akynıyo ;) dediğim gibi izmirde oturan ve taso isteyen varsa elimde bol miktarda var :D ne üterdim bende yaw :P hatta bi çocuk vardı bisim sokakta,oynardım onla,elindeki tüm tasoları üterdim,gelir parayla alırdı taso,yine üterdim yanıma kar kalırdı :D heeey gidi günler heey....

:)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    mina kyimm..!! 318 bölüm lan..!! bide ingilizce..!! zaten siksende upload edilmez..!! arşivde sorun var mı onu da bilmiyorum bi kontrol edim..!! :f

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
Toplam Hit: 3360 Toplam Mesaj: 32