folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pokemon Hakkında [Real_Kurd]

Pokemon Hakkında [Real_Kurd]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Aq zaten o 5. kattan atlayan o.çğunu bulsam.Ben tekrar atacam o pi*i 5. kattan aşağıya :))

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    bu çocuklar niye bu kadar aptal olmak zorunda :D

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Aptallar işte abi böyle beyinsiz,gerizekalı o.çları yüzünden diziler,filmler,oyunlar vsler yasaklanıyor.Kurtlar vadisini izlerdim tvde birtek o da a.qmun çocuğunun teki yüzünden yasaklanmıştı.

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek
    nice pokemonlar nice polatlar telef oldu dengesiz sıpalar yüzünden. Benimde küçüklüğümde pokemondan da önce dragonball vardı hastasıydım ama rtük utansın.

!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    temin tv7de izledim la anılarım depreşti link verin bende eve gidince indiricem kürdom arkandayım (her zamanki gibi:D)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    Pokemon bizim nesil in beyninde bir acıdır ibnenin gerizekalının tek camdan pikaçu(pidgey fln yok pikaçu ne kadar mal olduu açık)diye atlayınca çizgi film kaldırıldı kaldırtan adamda şu an ankara ted kolejinde hojalık yapıo bi boş zamanım olsun gidip onun ....:D

harbi sinirlerim atyıor bi bitiremedik pokemonu fln çok kraldı şimdi nerde o çizgi filmler şaman kral mış hiper monkey team go y muş o tadı vermio ..

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErK
    ErK's avatar
    Erkek
    Abi harbi ben de o pokumonların hastasıyım hala rastlayınca izliyorum.Bölümleri bulan olursa indiririm...Amk biz de küçüktük biz hiç damdan atladık mı????

hangi çılgın beni banlayacakmış şaşarım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberJihad
    CyberJihad's avatar
    Erkek
    Hee ya bizim arkadaş filminde ağlamış. Ben gitmedim ama :))

Bana kefendir yatak,sana tabuttur havuz//Sen kıvrıl ben gideyim son Peygamber kılavuz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    hangi kanallarda rasladınız söleyin la daıtmiim :D hoja taso için konuşcaz bekle pm atiyom sana msnimi

kendinize ayığ olunuz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    Ne fazla tasom olduydu la :D artık taso 2 felan :D :D bide bigg var dı artık bebelere dağıtıyodum tasoları :D ne atlıyolardı la :D valla manyak oynardım :D real gelse o bile yenemezdi :D evdeki 124 kişilik taso takımım vardı.mega taso :D bebeleri az mı dövdüm taso için artık taso için haraç kesiyoduk artık tasoların baronu olmuştum yanımda sağ kolum kılıç vardı sonra büyük orta taso için uğraş verdim ama sonunda çizgi film bitince taso devrimi bitti bu kadar olmaz :D herkese tasoları beleşe vermeye başladık sonra pc geldi asosyal olduk :D bi ara digimon vardı :D pokemon gibi değildi :D ne cins öle lakap olarak bile takılmıyodu digimon olmuyo ama pokemon oluyo :D

Agrasif miyim neyim?
Toplam Hit: 3368 Toplam Mesaj: 32