Powebank Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html  ürünün yorumlarında çok sayıda türk vardı ve hepsi memnundu. ürün bu hafta elimde olacak aksilik olmazsa. elime geçinde ürün hakkıdna yorum yaparım

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    nukeshore bunu yazdı

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html  ürünün yorumlarında çok sayıda türk vardı ve hepsi memnundu. ürün bu hafta elimde olacak aksilik olmazsa. elime geçinde ürün hakkıdna yorum yaparım

10400mAh olanı kullanıyorum ,bu model de kasanın az daha küçültülmüş-hafiflemiş hali fiyatta baya uygun suan 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Xiaomi powerbank hakkında detayli bi konu vardi tbt de Atakan açmıştı die hatırlıyorum. Ilk defa duyanlara şaşırıyorum. Yazın ülkenin yarısı banggood dan powerbank aldı sürekli kampanya vs vardı.

10400 luk kullandim elinde gezdirip cebe koymak için pek uygun değil. Ama sağlam cihaz. Arkadaşa 5.000 lik aldik çok kibar incecik bi cihaz. Yakinda kendime 10000 alacağım cok kaba olsun istemiyorum. 

Birde kaç kere doldurur diye sormak saçma kusura bakmayın. Herkesin telefon bataryasinin kapasitesi farkli. O yuzden aldığınız ürünün kapasitesi ve batarya kapasitenizi göz önünde bulundurun.

Birde arkadaşa aldığımız 5.000 liğin altinda Atıyorum (sayilari tam hatirlamiyorum tamamen sallama) 2 amperlik kablo ile telefonu sarj edersen 3.800mah gibi 2.5 amperlik kablo ederse 4.800 veya 5.000mah gibi bir ifade vardi. 5000 lik alanlar altina bakip konuya yazabilir. O yüzden kablonda önemli yani daha sonra nie 1 kere sarj etti bitti demeyin.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı

Bahsettiğin ürün bu değil mi hocam??? bangood dan ilk alışverişim olacak tavsiyene istinaden güveniyorum :) 10000 kaç defa şarj ettiriyor telefonu?

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html

bundan sipariş ettim takip kodu ile 44 tl falan denk geliyo 20 güne gelir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı
    nukeshore bunu yazdı

10400mAh olanı kullanıyorum ,bu model de kasanın az daha küçültülmüş-hafiflemiş hali fiyatta baya uygun suan 

memnun musun?

gerçekten de 10400 miliamperlik güç veriyor mu?

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

banggood dan bende ürün şipariş edicem. 10000 olanında alıcam bakalım gelecek mi paypali halledebilirsem.

Bu araa bir kulaklık beğendim wireless ve bluetooth olan ama radyosu var :| daha önce böyle bir sorunla karşılan var mı radyolu kulaklık alıpta gelmeyen ?

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Selam beyler 16.000 olanından sipariş verdim lakin tracking number ile ilgili bir sorunumu var..  Tracking info da UNTRACKED yazıyor nedendir acaba? oysaki siparişi verirken tracking number ı seçip artı olarak 1.60 dolar toplama eklendi. nedir bu durum sizce?

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 8404 Toplam Mesaj: 84
powerbank