folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Power Balance Bilekliği Kullanan Oldumu?

Power Balance Bilekliği Kullanan Oldumu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

bağımlılık yapınca ağrı kesicilerde işe yaramıyor senelerce kahve içip bünyeni alıştırırsan tabiki uykunu açmaz.

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

power balance bilekliği hakkında nette:

İnsan vücudu sahip olduğu gücü tamamı ile kullanabilmesi için bulunduğu cm3 alanda en az 1.500 negatif iyon bulunması gerekir. Oysa bu negatif iyon miktarı sadece; orman, deniz kıyıları, dağlar ve şelale eteklerinde mevcuttur.
    Şehir içersinde ve konutlarımızda ise bu miktar çok azdır. Bu nedenle vücudumuzun sahip olduğu enerjinin tamamını kullanamamaktayız. Power Balance Bileklik  içersindeki Halogram sayesinde size ihtiyacınız olan negatif iyon miktarını kazandırarak, daha güçlü, dengeli, esnek ve sağlıklı olmanızı sağlar.

böyle bir yazı buldum. eğer burdaki yazılanlar doğru ise bileklikten almak lazım.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:
    -----------------------------

BosphorusPasha bunu yazdı:

TheWorm bunu yazdı:

hocam kahvede bolca karbonhidrat  olduğu için uykuyu açmıyor muydu :|

kafein olduğu için açıyor. enerji içeceklerindede kafein vardır dinç tutması için. 

eğer açsaydı yıllardır onu içip esneyip uyumazdım we baya kişiyede sordum tamamen psikolojik ya da satışlarını arttırmak için öne attıkları bişe ,)

ablacım çok kahve içiyosun ve vücüt artık kafeine alışmış yada alkolün var. yoksa kafein adamın iflahını çüker valla bu arada powerade bi işe yaramaz. Boğa spermi içecen redbull yada ateşlicen burn içecen 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

irwa bunu yazdı:

TheWorm bunu yazdı:

hocam kahvede bolca karbonhidrat  olduğu için uykuyu açmıyor muydu :|

kafein olduğu için açıyor. enerji içeceklerindede kafein vardır dinç tutması için. 

eğer açsaydı yıllardır onu içip esneyip uyumazdım we baya kişiyede sordum tamamen psikolojik ya da satışlarını arttırmak için öne attıkları bişe ,)

ablacım çok kahve içiyosun ve vücüt artık kafeine alışmış yada alkolün var. yoksa kafein adamın iflahını çüker valla bu arada powerade bi işe yaramaz. Boğa spermi içecen redbull yada ateşlicen burn içecen 

powerade?

kahve?

9200 feetde alınan ilk nefes...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aldım ve bence zannımca psikolojik değil kesinlikle işe yarıyor

daha takarken kan basıncınızdaki farklılığı hissediyorsunuz.

9200 feetde alınan ilk nefes...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Şartlatan işi sporculara filan ücretsiz veriyorlar reklamlarını yaptırıyorlar onların sırtından da para kazanıyorlar inanmayın böyle şeylere işinize gücünüze bakın,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

bende duymuştum ama saçma bencede bu kahwenin uyku açması gibi bişi tamamen psikolojik 

Öğrenciyken Bir fincan kahve içtimi mışıl mışıl uyrdum...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

konuyu hortlattım ama :D yeni konu açmak istemedim..

nerdeyse 1 sene olmuş konu açılalı sanırım bu bilekliği kullananlar çogalmıştır yorumlarınızı alabilir miyim??

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

kullanan herkes memnun şimdiye kadar 1 şikayet bile duymadım ama hala inanmıyorum ki satan adam üstümde 5 'ten fazla test yaptığı halde :F 

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://sonzai.com.tr/

birde bu var. bende var ama hediye gelmişti. ne işe yaradığını bilmiyordum hediye eden üzerimde bişeler denedi şaşırdım açıkçası bende :|

http://sonzai.com.tr/dengeTesti.html

bu ve buna benzer şeyler. açıkçası farkı bende bariz hissettim ama denemeden önce anlatmamıştı.

Aslına bakarsanız bazı taşların olağanüstü güçleri olduğuna bir miktar inanıyorum. hani öyle batıl sapkın bir inanış değil ama bazı olay ve duyumlarımdan hafif bir ilgim var.

Ha açıkçası ben buna 150 lira verir miyim? Hayır. İsterse beni havada uçursun :D

O Bilekliği ve ücretini falanda bilmiyorum ama yine aynı şekil para vermem. Piyasa ürünü olan taştan bileklikden de hayır gelmez zaten :)

Toplam Hit: 10575 Toplam Mesaj: 64