folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Power Balance Bilekliği Kullanan Oldumu?

Power Balance Bilekliği Kullanan Oldumu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

http://kocaer.me
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sunnetcioglu
    Sunnetcioglu's avatar
    Erkek

O bileklikten aldım kullandım.Plus balance olandan. Konuya gelelim etkisi oluyomu evet kesiblikle etkili bir bileklik. Satan kişilerin uygulamış olduğu bi test var. kolları iki yana açtırıp dokunuyolar birde bilekliği takıp dokunuyolar. Etkiyi ilk orda anlıyosunuz. daha sonra sabah uyanmalarında zinde ve uykunu almış bir biçim de kalkıyosun. Ben sürekli çanta omuzumda gezen biri olarak söylüyorum. O bilekliği taktığımdan beri hiç yorulmamıştım. Ben Ramazan ayında almıştım onu. Sıcakta ve oruçlu iken çık faydası oldu. Daha sonra sizin de dediğiniz gibi psikolojiktir bu diyen dayıma verdim bilekliği. Dayım sabah uykularında çalan saati asla duymayan ve yanında onu dürtmeden sallamadan uyanmayan birisiydi. Bİlekliği kullandığı ilk gün sabah beni aradı ve kendisinin saatsiz bir şekilde kalktıgını söyledi. Düşünün psikolojikse yaklaşık 1,5 aydır aynı düzende gidiyo.. bende artık bileklik yok ve eski düzen uykusuz günlere ve yorulmaya devam ediyorum :)

Demir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Hocam varsa bi b...ka faydası satacam 30 40 tane daha isticem :D

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

bana galatasaray sk hediye etti yüzme kulubü işte şans getirsin cart curt taktım bi kız arkadşın tırnağı çizmişti sonra çıkarıp takarken çizik yerden koptu sonra bu bandrole bakayım ben dedim bildiğiniz kağıt gibi birşey yalan dolan  kanmayın orjinalıydi hemde yalandır inanmayın bakın gösteriş için iyidir ama işe yaramaz

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

işe yarıyomu yaramıyomu bilmem de ünlülerde kullanıyor diyip dükkanın camına yapıştırmıyorlar mı paintten adamların koluna koymaya calıştıkları resimleri harbi ilginç usta :ı

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    safaasonmez
    safaasonmez's avatar
    Erkek

Sunnetcioglu bunu yazdı:
    -----------------------------

O bileklikten aldım kullandım.Plus balance olandan. Konuya gelelim etkisi oluyomu evet kesiblikle etkili bir bileklik. Satan kişilerin uygulamış olduğu bi test var. kolları iki yana açtırıp dokunuyolar birde bilekliği takıp dokunuyolar. Etkiyi ilk orda anlıyosunuz. daha sonra sabah uyanmalarında zinde ve uykunu almış bir biçim de kalkıyosun. Ben sürekli çanta omuzumda gezen biri olarak söylüyorum. O bilekliği taktığımdan beri hiç yorulmamıştım. Ben Ramazan ayında almıştım onu. Sıcakta ve oruçlu iken çık faydası oldu. Daha sonra sizin de dediğiniz gibi psikolojiktir bu diyen dayıma verdim bilekliği. Dayım sabah uykularında çalan saati asla duymayan ve yanında onu dürtmeden sallamadan uyanmayan birisiydi. Bİlekliği kullandığı ilk gün sabah beni aradı ve kendisinin saatsiz bir şekilde kalktıgını söyledi. Düşünün psikolojikse yaklaşık 1,5 aydır aynı düzende gidiyo.. bende artık bileklik yok ve eski düzen uykusuz günlere ve yorulmaya devam ediyorum :)

iyi keklemişler seni. 2.seferde düşmemen darbenin nerden geleceğini bilmenden kaynaklanıyor. şimdi şu testi yap:

bi arkadaşının koluna dokun sonra eline kumandayı ver öyle dokun.sonra denge kumandası diye kaktırırsın :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sunnetcioglu
    Sunnetcioglu's avatar
    Erkek

safaasonmez bunu yazdı:

Sunnetcioglu bunu yazdı:

iyi keklemişler seni. 2.seferde düşmemen darbenin nerden geleceğini bilmenden kaynaklanıyor. şimdi şu testi yap:

bi arkadaşının koluna dokun sonra eline kumandayı ver öyle dokun.sonra denge kumandası diye kaktırırsın :)

Şu sitede boşa sallayıp denemeden bilmeden  sırf geyik olsun diye konusmayı o kadar çok seviyosunuzki. Testi bizim milletimizin kulaktan dolma bilgilerle hiçbirşeyi denemeden işkembeden sallayanlara yap

Demir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

Sunnetcioglu bunu yazdı:

safaasonmez bunu yazdı:

Sunnetcioglu bunu yazdı:

Şu sitede boşa sallayıp denemeden bilmeden  sırf geyik olsun diye konusmayı o kadar çok seviyosunuzki. Testi bizim milletimizin kulaktan dolma bilgilerle hiçbirşeyi denemeden işkembeden sallayanlara yap

hocam kendini kandırma arkadaşa inanmıyorsan oku lütfen wikide açıklandı reklam amaçlı olduğu olayın adamlar özür dilemişler alanlardan.

Vikipedi, özgür ansiklopedi
    Power Balance Bilek Bandı

Power Balance üreticileri tarafından "hologram teknolojisi" kullanıldığı iddia edilen ve sözde "vücudun dogal enerji alanını" düzenleyen bir üründür. Bir çok ünlü tarafından kullanılsa da kanıtlanmış hiçbir etkisi bulunamamıştır. Yapımcı şirket yanlış reklam yaptığına dair birçok eleştriri ile karşı karşıya kalmış, bunlar karşılığında da özür dilemek zorunda kalmıştır.

Üreticileri firma tarafından yapılan açıklamada :

"Reklamlarımızda Power Balance bilekliklerin sizi güçlendirdiğini, denge ve esnekliğinizi arttırdığını söyledik. Kabul ediyoruz ki, elimizde bunu gösteren hiçbir bilimsel kanıt bulunmamaktadır ve reklamlarımızla 1974 Ticaret Uygulama Kurallarını çiğnediğimizi kabul ediyoruz. Eğer bizim tarafımızdan kandırıldığınızı düşünüyorsanız, sizden özür dileyip, ücreti de geri ödemeyi kabul ederiz." denmiştir.

kaynak :   http://tr.wikipedia.org/wiki/Power_Balance

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

Bisses bunu yazdı:

hocam kendini kandırma arkadaşa inanmıyorsan oku lütfen wikide açıklandı reklam amaçlı olduğu olayın adamlar özür dilemişler alanlardan.

Vikipedi, özgür ansiklopedi
    Power Balance Bilek Bandı

Power Balance üreticileri tarafından "hologram teknolojisi" kullanıldığı iddia edilen ve sözde "vücudun dogal enerji alanını" düzenleyen bir üründür. Bir çok ünlü tarafından kullanılsa da kanıtlanmış hiçbir etkisi bulunamamıştır. Yapımcı şirket yanlış reklam yaptığına dair birçok eleştriri ile karşı karşıya kalmış, bunlar karşılığında da özür dilemek zorunda kalmıştır.

Üreticileri firma tarafından yapılan açıklamada :

"Reklamlarımızda Power Balance bilekliklerin sizi güçlendirdiğini, denge ve esnekliğinizi arttırdığını söyledik. Kabul ediyoruz ki, elimizde bunu gösteren hiçbir bilimsel kanıt bulunmamaktadır ve reklamlarımızla 1974 Ticaret Uygulama Kurallarını çiğnediğimizi kabul ediyoruz. Eğer bizim tarafımızdan kandırıldığınızı düşünüyorsanız, sizden özür dileyip, ücreti de geri ödemeyi kabul ederiz." denmiştir.

kaynak :   http://tr.wikipedia.org/wiki/Power_Balance

Hocam dediğine diyecek lafım yok yalandır değildir amma 

wikipedia adı üstünde özgür ansiklopedi, her kullanıcı ayar çekemiyormu zaten yazanlara ? ? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Gharzvog bunu yazdı:

Seastar bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

bende duymuştum ama saçma bencede bu kahwenin uyku açması gibi bişi tamamen psikolojik 

kahvenin uyku açması psikolojikmiymiş

artık seninki açılmaz :)

mışıl mışıl uyutr beni bu saatte

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 10569 Toplam Mesaj: 64