Problem!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLooD_ME
    BLooD_ME's avatar
    Erkek

Arkadaşlar durum şu: Bilgisayara format attım ve yeniden kurdum.. Java yüklüyorum ama çalışmıyo..Chat kanallarını ve radyoları açmıyo mesela.. Bir sürü java denedim ama ı ıh olmuyo.. Kaçak, kelebek gibi scriptleri de açmıyo.. Bu arada ben üniversitedeyim .. Acaba üniversitenin lan ayarlarından mı dersiniz??

SİZCE NE OLABİLİR ..

eĞeR tARiHteN dErS aLıNsAyDı ; taRiH tEkErRüR eTmEzDi...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer228
    omer228's avatar
    Erkek
    Arkadaşım ünüversitenin adslsi özel kurum olduğu için milli eğitim bakanlıgına bağlı o yüzden kısıtlama yapmış olabilirler açılmaması doğaldır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Herşeyden önce başlığı yanlış yere açıyorsun...

Forumu gez, incele biraz... Bu konuda daha önce başlık açılmış mı? Cevap verilmiş mi?

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=11949 bunu oku.

Kulüp başkanı olmanın java ile ne alakası olduğunu anlayamadım. Başkan olunca daha mı yazık oluyor?

Yardım istemek, soru sormak, düşmek değildir ayrıca...

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Sun Java'yı indir oda olmuyorsa ne yapalım . Hip hop mu yapalım , ne zaman konu açtında cevap verilmedi

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Kardeş şimdilik aklıma tek genel cvp ;

Ulaknet, 2003 de oy birliği ile aldığı kararla bütün üniversiteler gataway-firewall konularak gereksiz içeriğin filtrelenmesini kararlaştırıldı.İlk başlarda msn,icq,kazaa gibi bütün portlar ve adult içeriklerin hepsi filtrelendi ama sonradan yavaş yavaş tolerans gösterilmeye başlandı.Ben bunu Ç.Ü. den örnek veriyorum.Diğer üniversiteler nasıl onu bilemem.Sende java dan ziyade firewall kurbanı olmuş olabilirsin.
    Ama aynı ağda başkaları dediklerini kullanıyorsa onu bilemem.Sorun sende demektir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

omer228 bunu yazdı:

Arkadaşım ünüversitenin adslsi özel kurum olduğu için milli eğitim bakanlıgına bağlı o yüzden kısıtlama yapmış olabilirler açılmaması doğaldır...

Helal olsun kardeşim, sende bilgi sahibi olmadan, sallama yoluyla fikir sahibi olmuşsun. Ne adsl'i ? Ne MEB'i ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer228
    omer228's avatar
    Erkek
    cukurova bunu yazdı:

omer228 bunu yazdı:

Helal olsun kardeşim, sende bilgi sahibi olmadan, sallama yoluyla fikir sahibi olmuşsun. Ne adsl'i ? Ne MEB'i ?

arkadaşım önene gelen sallıyor zaten birsey bilen yokki gelin beni hackleyin diyorum kimsede tık yok

madem benim söylediğim sallama madem ben birsey bilmiyorum gelinde o zaman heckleyin var mı bi tane hacker???İnşallah bi tane cengaver çıkar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wildhuman
    wildhuman's avatar
    Erkek

slm  ben 9 yaşındayım  yazdığım solucan dünyanın her yerinde bir köşelerde

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLooD_ME
    BLooD_ME's avatar
    Erkek

Criminal kardeşim burda yeni olduğumu söylememe gerek yok anlamışsındır zaten.. Alt başlıklarda yardım bulamadığım için genele yazdım.. Başkan olduğumu söylememin nedeni ise şu: üniversitenin bilgisayarına neden format atıp da java yüklediğimin bi açıklaması olarak.. (bu adam deli mi?üniversitenin bilgisayarından sanane..gibi düşünceler için)    yoksa başka bi sebebi yok.. Yardımların için sağol..

eĞeR tARiHteN dErS aLıNsAyDı ; taRiH tEkErRüR eTmEzDi...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

omer228; iyide ben hackerim falan demedim ki şimdiye kadar ve hiç işim olmaz, ben sadece yazılımcıyım.
    Arkadaş bir soru sormuş bende bildiğim kadarı ile cvp yazdım, sallamadım.Şimdi o kadar yazdığım yazılımlar ve projeler beni adam yerine koymuyor da, seni hackleyince mi adam oluyorum.
    Komik olma :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer228
    omer228's avatar
    Erkek
    cukurova kardeş ben birsey diyorsam doğrudur.Okullarda nete sınırlı giriş var.Bu milli eğitim bakanlığının yaptığı bir genelgede var.Sen de madem bilmiyorsun susta rezil olma .Bişey biliyorsan konuş örnek alsınlar bilmiyorsan sus da adam sansınlar
Toplam Hit: 3886 Toplam Mesaj: 13