folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Profil Kopyalayarak Facebook Hesapları Hackleme...

Profil Kopyalayarak Facebook Hesapları Hackleme...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dos_Attach bunu yazdı:
    -----------------------------

"http://" i kaldırın linki eklerken.

iyide sonuç ne arkadaş kuyuya :) taş atı herkez peşinden şifre olsaydı alına bilinseydi gayet gösterirdi ayrıca :) bu porg :D hack için muhteşem birşey ben gayet bir iki siteye gomdum sayesinde hehehe

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:

Dos_Attach bunu yazdı:

"http://" i kaldırın linki eklerken.

iyide sonuç ne arkadaş kuyuya :) taş atı herkez peşinden şifre olsaydı alına bilinseydi gayet gösterirdi ayrıca :) bu porg :D hack için muhteşem birşey ben gayet bir iki siteye gomdum sayesinde hehehe

o hatayı alanlar için dedim ben. programı bu amaç için kullanmadığımdan ilgilenmedim oluruyla olmazıyla.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

hiç bakmadım daha

sadece arkadaşların 8 gb falan indiriyo demelerinden yola çıkarak diyorum ki

bu şifre falan bulmuyor

sadece bi şekilde "download profile" olayına ulaşmayı beceriyor.

normalde ingilizce facebook kullancılarında aktif olan "download profile"; profilinizde ilk açtığınız günden beri ne var ne yok hepsini barındıran link.

sanırım bunu indiriyorsunuz.

indiren biri yazsın :)

Yapay zeka, zeka değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek

bi zamanlar topic başlığı "msn şifre kırma hackleme" falan yazıcında bu kadar hit alıyodu şimdi facebook oldu :) abi bu şekilde şifreyi bulma hayallerini sizcede ütopik değilmi ?

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

hocam bu belirtilen adresteki tüm bağlantıları, dosyaları arşivleyen basit bir program değil mi? teleport 'la neredeyse aynı işlevi görüyor .

araştırırsanız şifresini bulursunuz demişsin en sonundada :)

sunucudaki yansımayı html olarak arşivleyen bir program nasıl karşı taraftaki bilgisayarın cookie 'sini veya yetkisi olmadığı halde database bağlantısı yapıp sql 'dan şifreyi alsın komiksin .

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    Program sadece başlangıç linki içeriğinden başlayarak, link içeriğindeki tüm linkleri, onun bağlı olduğu linkleri, resimleri, videoları, ıvırı zıvırı çekebilir. Kullanıcının yapmış olduğu gizlilik ayarları, kullanıcıyla arkadaş olmanız, kullanıcının sahip olduğu arkadaşlar ve onların da içerikleri dahil, feyse login durumunuz da çekilen sayfaların içeriğini değiştirir. Program sadece html yansımalarını çeker. Web sitesini offline olarak gezmek için kullanılır bu tür programlar daha çok. Boşa zaman kaybediorsunuz :) şifre de alamazsınız bu şekilde. Kullanıcının profiline girin sayfaları, arkadaşları gezin daha pratik :) 

:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek

ByMusty bunu yazdı:

sarkının tam adı nedir ? 

benny benassi - love is gonna save us

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

arkadaş indirdiği dosyanın muazzam boyutundan etkilendi olsa gerek. bu kadar büyükse içinde herşey vardır mantığıyla şifreside vardır diye düşünmüş.... :))))

kutsal kasede bu dosyaların içinde olmasın :O)

Bu programla uğraşıcağınıza arkadaşlık teklifi gönderin kıza kabul edince gezin fotograflarını belki tanışırsınız ve fotosuna bakıp bakıp masturbasyon yapacağınıza belki kızın kendisini şey edersiniz gençler :)

"bea"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

arkadaş indirdiği dosyanın muazzam boyutundan etkilendi olsa gerek. bu kadar büyükse içinde herşey vardır mantığıyla şifreside vardır diye düşünmüş.... :))))

kutsal kasede bu dosyaların içinde olmasın :O)

Bu programla uğraşıcağınıza arkadaşlık teklifi gönderin kıza kabul edince gezin fotograflarını belki tanışırsınız ve fotosuna bakıp bakıp masturbasyon yapacağınıza belki kızın kendisini şey edersiniz gençler :)

hahaha ---------------------------

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

çiz

Toplam Hit: 14264 Toplam Mesaj: 78