folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Profil Kopyalayarak Facebook Hesapları Hackleme...

Profil Kopyalayarak Facebook Hesapları Hackleme...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaş indirdiği dosyanın muazzam boyutundan etkilendi olsa gerek. bu kadar büyükse içinde herşey vardır mantığıyla şifreside vardır diye düşünmüş.... :))))

kutsal kasede bu dosyaların içinde olmasın :O)

Bu programla uğraşıcağınıza arkadaşlık teklifi gönderin kıza kabul edince gezin fotograflarını belki tanışırsınız ve fotosuna bakıp bakıp masturbasyon yapacağınıza belki kızın kendisini şey edersiniz gençler :)

-----------------------------

adam haklı hocular.. 

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yahu bu program urlsini girdiğiniz site veya sitelerin bir kopyasını html olarak çekiyor.Yıllardır kullanıyorum.Yalnız html yansı içerisinde şifre barındıracağından eminmisin hocam ? Veritabanından bilgi çekmiyor.Sadece gezindiğin sayfanın html olarak kopyasını alıyor... Bu nedenle o 8 gb dosya iniyor... php olrak inse boyutu çok büyük olmazdı...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sorulara genel bir cevap verelim;

- Videoyu internet kafede hazırladığım için ekran kartının durumunu bilmiyorum yazıların anlaşılmaz olmasının sebebi bu olabilir,

- Başarısızlığa uğrayan arkadaşlar öncelikle URL'yi eklerken http:// bölümünün kendiliğinden var olduğunu ve ekledikleri linki buna göre ayarlamaları gerektiğine dikkat ettikten sonra, linkini ekleyeceğiniz profilin uzantısının KULLANICI ADI ile kayıtlı olduğuna, indirdiğiniz dosyaların içerisinde txt uzantılı ve *****d****d**3********5**** gibi içeriğe sahip bir dosya olduğundan emin olmalılar. Çünkü ben o txt dosyasının içinde ki verileri düzenledikten sonra yukarıda ki örnekte *****d****d**3********5**** ifadesinden dd35 çıktı ve bunu şifre bölümünde denediğimde sayfayı açtım. Yalnız bunu beğen sayfalarında denedim, normal profillerde nasıl olduğu ile ilgile i malumata sahip değilim.

- Bu programı sadece Facebook için düşünmek büyük bir yanlış olur. Sadece beyin jimnastiği yapıp örnek teşkil etsin diye facebook örneği verdim. Bu programla incisözlük, eksisözlük, bank of brazil, yapı kredi gibi bir çok finans sitesinin, blogun, sözlüğün kopyalarını indirdim. Yapı kredi bankasının internet şubesinin birebir aynısı bir sayfam oldu :) Ne demek istediğim sanırım daha iyi anlaşılıyordur, arif olan anlar ;)

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek

videodaki hatayı bende de verdi :|

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

müzik çok hoş :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

zynga ıcın dıyorsan ajav emulatorle ıdleri zaten okuya bılıyordun profilin aynsını olusturabılıyordun ve kendıne mesaj atabılıyordun bu sayede hack oluyor du hack degılde öyle sananlar Var:P

Beleş wireless kahramanı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

hocam yasal olarak sonra başımız ağrıyabilir.

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

kedidir kedi:)

Beyler facebook şifresi vs bilmem de tüm postları okudum offline tarayıcı mantığında bir uygulama diye düşünüyorum ki arkadaşın yaptığı son açıklamada bunu gösteriyor..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek
    çizik

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Tanımadgm kısının kullanıcı adının ne oldugunu nereden ogrenebılırımkı

" indirdiğiniz dosyaların içerisinde txt uzantılı ve *****d****d**3********5**** gibi içeriğe sahip bir dosya olduğundan emin olmalılar. Çünkü ben o txt dosyasının içinde ki verileri düzenledikten sonra yukarıda ki örnekte *****d****d**3********5**** ifadesinden dd35 çıktı ve bunu şifre bölümünde denediğimde sayfayı açtım "

ve bu yazdgndanda hıcbırsey anlamadım hocam bende doyalar hep tmp uzantılı nedır bu bunu nasıl ayarlıycm

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 14263 Toplam Mesaj: 78