folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlamaya Giriş
linefolder Programcılık Unutkanlığa Sebep Mi

Programcılık Unutkanlığa Sebep Mi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

bence direk bilgisayardan kaynaklı ben programdan falan anlamam ama hatrı sayılır saat oturuyorum pc başında ve aynı sorun bendede var

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

antivir-US bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben unutkanlıktan doktora gittiğimde bana ilk ne iş yaptığımı sordu,elektronikçiyim dedim bişey demedi.Bileydim açaydım gollarımı niye sordun diyeydim.

Hiç aklıma gelmedi ama demek ki meslekle de ilgisi var.

Etrafta gördüğün her yazıyı reklamı okuyo musun,et yiyo musun diye sordu.

Anlaşılan fazla bilgi unutkanlığa yol açıyor.Bi hocamız da derste çok yoğun bir bilgi bombardımanında yaşadığımızı,artık inasanların unutkanlaştığını söylemişti

o geçici bir beyin bulantısıdır.Asıl bilgi hafızayı ve beyni güçlendirir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Bende düşünüyordum bunadım mı diye bu meret cidden hafızayı yitirmeye sebep oluyor bu konuda yanlız olmadığımı anladım :))) bide bende şey olayı var böyle sensörlü peçeteler  varya wc lerde onu görünce dokunmadan yapamıom :)) bu nedenle pc ye biraz ara vermek gerekecek gibi gibi şifre sorunu bende de var hocam şimdi sen ceviz üzüm filan yazmısın da onun etkileri malum :D asılında hastalığı tetikliyor denmiş sende onları yiyin faydası olur demişin matematik işlemi gibi oldu onu yeyince onu yapmazsan millete zıplarsın :D 

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

şifre vs unutkanlığı sorunum yokta. başka konularda bende çok unutkan olmaya başladım.

isim hafızam çok kuvvetliydi bir kaç yıla kadar. 5 yaşındaki arkadaşlarımın adlarını bile bilirdim. ama son zamanlarda en yakın arkadaşlarımın bile isimlerini hatırlamakta zorlanıyorum. işin ibneliği facebook olsun bi yer olsun okuyorum sonra tekrar unutuyorum. sadece isim değil, başka konulardada unutkanlıklar var bendede. ama çok şükür şifreler md5 li sağlam :D

son zamanlarda benimde aklımdaydı bu konu ama kodlama ile ilgili olduğunu bilmiyordum. birde geçen bi matematik kitabına bakayım dedim matematik bilgim erimiş resmen.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

DE5TROY3R bunu yazdı:

Doğrudur, tarayıcının her köşesine notlar düşmeye başladım onu yap bunu yap :D

aynen valla hocam :D

-
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Senin bu konuyu açtığını bundan 5 sene sonra bile hatırlayacağım asiminnesli

:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

antivir-US bunu yazdı:

BarisYigit bunu yazdı:

uzun süredir bu sorunu yaşıyorum..

artık hani normal şeyleri geçtim gündelik hayatı kodları bile unutur oldum..

şifre filan hak getire sürekli bi yerlerde yazılı tutuyorum..

finallerden sonra kesin olarak doktora gitmek istiyorum hangi bölüme gittiniz siz ? 

hangi bölüm bakıyor bu olaya ?

müdür ben nörolojiye gittim,gittiğinde de ilk olarak kan tahlili iste ve B12 seviyene baktır eğer normalse başka sebebi vardır.

Unutkanlık sebeplerinden biri de mide asitinde bile yaşayabilen helikobakterpilori isimli bir bakteri.

Bu bakteri B12 emilimini engelliyor, bende bu meret çıktı helipak diye 100 küsür liralık antibiyotik kullandım reflüye felan iyi geldi, peki unutkanlık geçtimi? geçmedi mına koyim...

tam kesin cozum diye umitlenmistim ki gece gece bastim kahkahayi.

saka maka bende de unutkanlik var 3 yildir.

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı:

BarisYigit bunu yazdı:

uzun süredir bu sorunu yaşıyorum..

artık hani normal şeyleri geçtim gündelik hayatı kodları bile unutur oldum..

şifre filan hak getire sürekli bi yerlerde yazılı tutuyorum..

finallerden sonra kesin olarak doktora gitmek istiyorum hangi bölüme gittiniz siz ? 

hangi bölüm bakıyor bu olaya ?

müdür ben nörolojiye gittim,gittiğinde de ilk olarak kan tahlili iste ve B12 seviyene baktır eğer normalse başka sebebi vardır.

Unutkanlık sebeplerinden biri de mide asitinde bile yaşayabilen helikobakterpilori isimli bir bakteri.

Bu bakteri B12 emilimini engelliyor, bende bu meret çıktı helipak diye 100 küsür liralık antibiyotik kullandım reflüye felan iyi geldi, peki unutkanlık geçtimi? geçmedi mına koyim...

hocam başka nelere sebep oluyor bu mide asiti biliyor musun?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_lord44
    by_lord44's avatar
    Erkek

ersn bunu yazdı:

Unutkanlık yaşayan müritler sık mastürbasyon yapıyorsanız ondanda kaynaklanabilir. : )

müritler mastürbasyon yapmayı bırakın.. belki unutkanlıgınız gecer  :D ....  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

wasd bunu yazdı:

Senin bu konuyu açtığını bundan 5 sene sonra bile hatırlayacağım asiminnesli

edit: yeni anladım :D

I am Jack's inflamed sense of rejection
Toplam Hit: 6953 Toplam Mesaj: 58