folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder PS4 Almayı Düşünüyorum. Fikirlerinize İhtiyacım Var.

PS4 Almayı Düşünüyorum. Fikirlerinize İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Ps4 alacağım o kesin. :) Tabi hayırlısıyla...

Ps4 kırılır mı? Hangi sürüm gerekir bu iş için? (Yani yanlış anlaşılmasın orjinal oyun oynayacağım ama bazı oyunlara para vermeden ilk önce bir deneyim yaşayıp sonra orjinal oyun almayı daha çok seviyorum. (PC deneyimi))
    500 GB mı 1 TB mı? (Bunun yanında şu an baktım sitelere işler baya karışık yanında oyun veren ilanlar falan var kafa gitti. AC serisi Pes vs çok oyun oynarım.)
    Sanırım 2. kolu vermiyorlar.
    Kablosuz mause ve klavye olanakları var mı? (Battefield tarzı oyunlar kolda sıkıntı bence)
    Ve nereden almalıyım sizce?

Ek soru: (Yeni geldi aklıma) Örnek verecek olursak AC:Unity için Türkçe yama çıktı. Ben bu Türkçe yamayı PS4'de oynayabilecek miyim? (Gta5 vs. her türlü "*.exe"li Türkçe yaması olan bütün oyunlar için soruyorum.)

adamhakli tarafından 17/Oca/16 22:17 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek

Hocam ps4 alıcaksın o kadar para vereceksin sonra da kırdırıcaksın. Yapma bence. Kırdırınca çöp oluyor makine. Ps4 alabiliyorsan yanında org oyun veren kampanya yapan yerler var. Oralardan al sonra da oyun değişim merkezleri var kafana göre değiştirirsin sürekli. Paran olunca da gider alırsın vs. Mesela battlefield 3-4 online oynamanı şiddetle öneririm. Ps de alabileceğin en iyi zevki alırsın. Aksi taktirde biliyorsun kırılınca online oynanamıyor.

Edit; Bilgisayarda oynadığın her silah ve savaş oyunu ps de çok daha iyi oynanır. Battlefield dı ps de bi oyna ilk başlarda hiç oynayamayacaksın sonradan elin alışıcak o kolu o kadar ince detaylarla kullanacaksın ki o kadar rahat gelecek ve zevk alacaksın ki bi daha pc de oyun oynamicaksın. Oynayamicaksın da. Çok küt ve kaba gelecek.Özellikle battlefield'ı. Bayılacağına eminim.

Edit2; Uzun zamandır oynamıyorum berabe de oynayabiliriz, hesap yoksa pre hesap da veririm.

Apolitik tarafından 17/Oca/16 20:33 tarihinde düzenlenmiştir

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@Apolitik

Hocam işte dediğim gibi güzel fikirlerine ihtiyacım var. Benimle paylaştığın için teşekkür ederim. :)
    Tamam PS4 kırdırılmayacak. EyvALLAH ;)
    Ama online oyun deneyimim de yok pek :(

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

@Apolitik

Hocam işte dediğim gibi güzel fikirlerine ihtiyacım var. Benimle paylaştığın için teşekkür ederim. :)
    Tamam PS4 kırdırılmayacak. EyvALLAH ;)
    Ama online oyun deneyimim de yok pek :(

Hocam sen alıcaksan eşşek değiliz yardımcı oluruz :) İstediğin herşeyi sorabilirsin, online oyun oynama da da yardımcı olurum. Aldıktan sonra da aklına bişi takılır vesayre sor yine.

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

1- Ps4 ü kıramazsın, daha jailbreak çıkmadı. Ne zaman çıkacağı, çıkarsa hangi firmware cihazlara çıkacağı da belli değil.

Şu anda sadece bazı küçük gelişmeler var:

http://wololo.net/category/ps4/

2- 500gb ya da 1tb olarak soruyorsan benim tercihim 1tb olanı olur. Neden dersen psn den oyun alırsan onu direk hdd ye indireceksin. Keza oyun updateleri, dlc paketleri vs. de hdd ye indirirlir. Ne kadar alan o kadar oyun/update/dlc

3- Kablosuz klavye ve mouse takabilirsin sıkıntı olmaz. Yalnız böyle oyun oynayacaksan, oynayacağın oyunun klavye ve mouse desteklemesi lazım yoksa oynayamazsın.

Nereden alman gerektiği konusunda ise garantim olsun dersen sony eurasia garantisi ile satan heryerden alabilirsin.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Hocam ps ye o kadar para vericeğine steamdan oyun al daha iyi. Yada üstüne kat biraz sağlam sistem yap yada git sağlam bir telefon al. Hayatta alacağım son şeylerden biri. pc > ps

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    NewwarrioR bunu yazdı

Hocam ps ye o kadar para vericeğine steamdan oyun al daha iyi. Yada üstüne kat biraz sağlam sistem yap yada git sağlam bir telefon al. Hayatta alacağım son şeylerden biri. pc > ps

Hocam ps4 te klavye fare oyunlarda kullanılmıyor diye biliyorum? 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı
    NewwarrioR bunu yazdı

Hocam ps4 te klavye fare oyunlarda kullanılmıyor diye biliyorum? 

Hocam pc de de joystick kullanıyor :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@Apolitik - Büyük adamsın. Teşekkür ederim :)
    @torpedo_XL - Verdiğiniz cevaplar için çok çok sağolun. Teşekkür ederim. :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@NewwarrioR - Hocam niye öyle dedin ki şimdi :(

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

@NewwarrioR - Hocam niye öyle dedin ki şimdi :(

Şahsi fikirlerim tabiki saygım sonsuz hocam sonuçta eylenmek için çalışıyoruz. 

Toplam Hit: 2694 Toplam Mesaj: 31
oyun ps4 sony playsatation 4 gamer