folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder PS4 Almayı Düşünüyorum. Fikirlerinize İhtiyacım Var.

PS4 Almayı Düşünüyorum. Fikirlerinize İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

@PanxeR 'in vermiş olduğu video, konsolun o kendine has havasına olan özlemi özetler niteliktedir. Bir pc'yi direkt olarak konsola çevirme hareketidir bu yani klavye-mouse alıp aynısının yapmanın hiçbir anlamı yok bence. :) Oldu olacak oyun kolları da bağlayın tam olsun değil mi? :) Ama o küçücük kutuyu TV'nin altına koymayın, böyle yan tarafa bir kasa koyun orda oynayın. Tabi ki klavye ve mouse kullanıyorsanız bir de düz zemin lazım -masa gibi. Ayrıca kol alırsanız bilemem. :)

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

valla bu devirde konsol alınmaz oyunları çok pahalı pc oyunları ile arada iki kat fark var ayrıca konsolların geriye uyumluluğu yok ama pc de öyle değil dos oyunlarını bile oynayabiliyorsun.

konsol çok rahat evet ama pc nin olanaklarına yaklaşamaz.

işte öyle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

@PanxeR 'in vermiş olduğu video, konsolun o kendine has havasına olan özlemi özetler niteliktedir. Bir pc'yi direkt olarak konsola çevirme hareketidir bu yani klavye-mouse alıp aynısının yapmanın hiçbir anlamı yok bence. :) Oldu olacak oyun kolları da bağlayın tam olsun değil mi? :) Ama o küçücük kutuyu TV'nin altına koymayın, böyle yan tarafa bir kasa koyun orda oynayın. Tabi ki klavye ve mouse kullanıyorsanız bir de düz zemin lazım -masa gibi. Ayrıca kol alırsanız bilemem. :)

hocam kuzende 5 tane farklı kol var buna logitech in o en pahalı kolu da dahil inan bana eve arkadaş geldiğinde torrentten mortal kombat x indirip hep beraber oynayip misafirlar gidince farcry e beleş devam etmenin özgürlüğü konsolda yok + olarak pc deki multimedya deneyimi bir yandan filmleri indir istediğin formatta izle vs. yine konsollarda yok

konsol bence zengin işidir aga her ay 150 tl verip oyun alacak babayiğit ben tanımıom.  playstation bağımlısı 1 arkadaşım var ondaki tüm oyunlar pes + tüm assasin creed serisi o kadar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@PanxeR , @Caliber , @RhiFat - Tebrik ederim, beyin nihayet yandı. Başardınız. :))

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek

1500 tlye 500 gb ps4+ 2. kol + istediğin 1 oyun +hdmı + kulaklık + 2. alacagın oyunda %25 indirim yapabilirim kardeş ürün sıfır kullanılmamış ve ithalatçı firma garantilidir toplamda 72 ürün satışı yaptım tek bir sorun yok. saygılar.

..::GVN::..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hocam sorularını teker teker yanıtlayayım dilim döndüğünce.

Ps4 kırılmaz. Yani şimdilik kırılmıyor. Kırdığını, kernel seviyesine indiğini iddia eden tek kişi var şu aralar. Yeni çıkan oyunlar için demolar yayınlanıyor. Dilersen onları indirip oyunları almadan oyunlar hakkında ön izlenim, fikir sahibi olabilirsin.

500GB ya da 1TB versiyon tamamen kişisel tercihine kalmış bir şey. Eğer oyunları kutulu almayı planlıyorsan 500GB hayli hayli yeter. Ancak dijital almayı planlıyorsan 10-15 oyundan sonra 500GB yeterli gelmeyebilir ve yeni oyun indirebilmek için eski oyunlardan birkaçını silmen gerekebilir. Tabii dijital hakkına sahip olduğun için dilediğin zaman tekrardan indirebilirsin bu oyunları.

2.Kol kutu içeriğinde çıkmıyor. Eğer özel bir bundle yoksa yanında da hediye etmiyorlar. Bu yüzden iki kişilik yerel oyunlar oynamayı planlıyorsan ekstra kol alman gerekecek.

Fiyat avantajı varsa yanında oyun veren ilanları değerlendirmeni tavsiye ederim.

Bunlara ek olarak PS4'te online oyun oynayabilmek ve her ay verilen 2 ücretsiz oyun hediyesini alabilmek için senelik 120 Tl ya da aylık 20 Tl üyelik ücreti ödemen gerekir. Oyun alırken donanımhaber gibi sitelerden primary, secondary hesaplar satın alabilirsin. Bunlar normal oyun fiyatlarına oranla %50 civarı fark oluşturur.

İlk etapta aklıma gelenler bunlar oldu.

1049 tarafından 17/Oca/16 23:50 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    NewwarrioR bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı
    NewwarrioR bunu yazdı

Hocam ps ye o kadar para vericeğine steamdan oyun al daha iyi. Yada üstüne kat biraz sağlam sistem yap yada git sağlam bir telefon al. Hayatta alacağım son şeylerden biri. pc > ps

Hocam ps4 te klavye fare oyunlarda kullanılmıyor diye biliyorum? 

Hocam pc de de joystick kullanıyor :)

hocam ben torpedoya alıntı yaptım sandım torpedo klavye fare kullanılıyor yazmış ona şaşırdım sana alıntı yapmışım yanlışlıkla 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

fps oyun oynanmıyor hacı, pes fifa falan takılırsın. onun dışında başka bi numarası yok.

bi oyun aliyim desen, çuvalla para döküyon. 10 yıl önceki oyunlara anca paran yetiyor.

pc de mouse var hacı başta, fps oynayabiliyorsun. yeni oyun çıkınca biraz bekliyon, torrente düşüyo.

zaten jb yapacakmışsın, pc de torrent den çekiyon işte. 

ille de konsol yapcam diyosan bağla tvye logitech' in 600 liralık direksiyonundan al ya da 20 liraya git bi kol al. ps4  aklına bile gelmez :D

ama pc pahalı para lazım.

1300 liran varsa yapamazsın, ps4 alıcan gidip 1 tane de oyun alabilecen o paraya. 3-5 oynucan sonra sıkılcaksın. salla ps4 ü para biriktir pc topla

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@1049 - Teşekkür ederim hocam ilgilendiğiniz için, yardımcı oldu bilgilendirmeniz.. :)

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@ozgunlu - Hocam öyle diyorsun haklısın da, haksız sayılmazsın ama şimdi adam gibi bir GTA5 ya da AC oynamak için de aşağıdaki notebook gerekir.(Taşınabilirlik önemli benim için) Bunun fiyatları 9000-13000 TL arası değişiyor. E bu da haliyle herkesin ulaşılabilirliğini kısıtlıyor. Gönül ister ki ne PS4'üi şu notebooktan olsun bende.

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gt72s-dominatorpro-core-i7-6700hq-26ghz-16gb-128-ssd-1tb-173-gtx980m-w10.html

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10876

adamhakli tarafından 18/Oca/16 12:56 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 2693 Toplam Mesaj: 31
oyun ps4 sony playsatation 4 gamer