folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Psikopat Bişekilde İntikam Almak İstiyorum...Fikirlerinizi Bekliyorum..

Psikopat Bişekilde İntikam Almak İstiyorum...Fikirlerinizi Bekliyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

DEVSIRME hocam güzel anlatmışsın hoş anlatmışsın ama:) ben müdür yardımcısını çekmek istiyorum,bide öldürme amacım yok...Şimdi yalnız çocukta çatılacak bişey olsa ayarı verir dalarız o kolayda çocuk uçmuş bizle tek kelime konuşmuyo,sınıfta başını sıradan kaldırmıyo,sınavlarda dahi yanına kız oturursa kalkıyo(niyeyse bişey olmuyo)...Yalnız ben dayandım dayandım artık dayanamam daha fazla...

Hemşo'm sende çok güzel demişsin de bende okul içinde sinir anında bişey olmasından korkuyorum,bide aşırı bi nefret var,Antepliyik,sinirliyik:)

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Sen Yinede Boşver. Ama eğer Bu Olay Sende Dayanılmaz Bir Karın Ağrısına Sebep Oluyorsa ve Gerçekten Bu Onun Bunun Çocuğu Satılmışlara Birşeyler Yapmak İstiyorsan Fazla Olayı Dallandırıp Budaklandırma.

Takip Et Bu md.Yrd.cısnı doğru Yerde ve Doğru Zamanda İndir. Ama Unutma Doğru Yer ve Zamanda. Ve Bunu ve Benzeri Şeyleri Yapacağını veya Yapabileceğini Sakın Sezdirme. Sezdirmeki Başın Ağrımasın.

Öldürmekten Öte;

1) Gözlerini Morartsan ve Kaşının Birini Yarsan Yeterli.

2) Burnunu Kır ve Yine Gözlerini Morart ( Kaş'a Karışma )

3) Dişlerini Dök Yine Gözleri Morart

4) Her Halukarda Gözleri Morart. ( Bu Mükemmel Zevkli Oluyor. )

( Bende Dövmüştüm Diyarbakırlı Bir Bölücüyü [ Neyse Siyaset Yassak Yine Ban Yemeyelim ] )

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

DEVSIRME bunu yazdı:
    -----------------------------
    ama herşey bir anda alehine dönüşebilir ayrıntılara dikkat et yer ve zaman hakkında bilgi vermediğin için 4. boyutlu düşünemedim .

hoca ne yapıyorsun sen.adamı direk gaza getiriyorsun. nakamura2 Ya sev ya terket nickli arkadasın ilk dedigini yap bence.anlıyorum seni.hassasiyet seviyen yüksek.unutma ki o okulda veya sınıfta bu tür düşünceler içerisine sadece sen girmiyorsun.adamı iyi bi benzettin diyelim.hatta kusursuz bir şekilde ortadan kaldırdın.bitti mi peki? Hayır.

sırtlan sürülerini yok etmek istiyorsan sabredeceksin.salla gitsin boyyle serefsizleri.sen derslerine iyi çalış.kendini güçlü hissedeceksin notların yükseldikçe.Hata yapma!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek

kardeşim o zaman en güzel yol hastahanelik yapmak susuzluktan ...

sen bir gün mutlaka nöbetçi oalcaksın çayına importal adlı ilaçtan koy. kokusuz ve renksiz sadece hafif bi şeker tadı var. müdür yardımcısı çay isteyince şeker yerine bu ilaçtan koyarsın kimse bişi anlmaz. 10ml bile aşırı kabız olmuş bir insanı rahatlatmaya yetiyor. sen normal bi insanı 20 ml ile aşırı su kaybından hasanelik eder bir gün rapor veridiri 2 adet serum verdirtirsin :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    spyrex bunu yazdı:

DEVSIRME bunu yazdı:
    ama herşey bir anda alehine dönüşebilir ayrıntılara dikkat et yer ve zaman hakkında bilgi vermediğin için 4. boyutlu düşünemedim .

hoca ne yapıyorsun sen.adamı direk gaza getiriyorsun. nakamura2 Ya sev ya terket nickli arkadasın ilk dedigini yap bence.anlıyorum seni.hassasiyet seviyen yüksek.unutma ki o okulda veya sınıfta bu tür düşünceler içerisine sadece sen girmiyorsun.adamı iyi bi benzettin diyelim.hatta kusursuz bir şekilde ortadan kaldırdın.bitti mi peki? Hayır.

sırtlan sürülerini yok etmek istiyorsan sabredeceksin.salla gitsin boyyle serefsizleri.sen derslerine iyi çalış.kendini güçlü hissedeceksin notların yükseldikçe.Hata yapma!

o zaman hatasız çözümler buluruz

yapmama konusuna gelince ben öneri veriyom ve çocuk istiklal marşı şeyini deyince benimde tepem arttı !!!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    DEVSIRME bunu yazdı:

kardeşim o zaman en güzel yol hastahanelik yapmak susuzluktan ...

sen bir gün mutlaka nöbetçi oalcaksın çayına importal adlı ilaçtan koy. kokusuz ve renksiz sadece hafif bi şeker tadı var. müdür yardımcısı çay isteyince şeker yerine bu ilaçtan koyarsın kimse bişi anlmaz. 10ml bile aşırı kabız olmuş bir insanı rahatlatmaya yetiyor. sen normal bi insanı 20 ml ile aşırı su kaybından hasanelik eder bir gün rapor veridiri 2 adet serum verdirtirsin :D

Aslında bu çok güzel olabilir,daha zararlı maddelerde çakabilirim ama nöbetçi olamıyorum lise sonları nöbetçi yapmıyolar,nçbetçiyi ayarlama olayına da asla yanaşmam,şahit bırakmayı hiç bi konuda sevmem..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    herşeyi devletten bekleme bi parti düzenleyin öğretmenlerede ayırın. o öğretmeninkine atın :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

DEVSIRME bunu yazdı:
    herşeyi devletten bekleme bi parti düzenleyin öğretmenlerede ayırın. o öğretmeninkine atın :D

Hocam ne partisi ya:D Ben okuldaki cemaatci adama parti dersem recm  eder beni:P

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    filiz
    filiz's avatar
    Dişi

cantasina uyusturucu at sonra ihbar et :)

ilk defa banlandim :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

hoja mal mısın 1 senen kalmış şunun şurasında hem intikam soğuk yenir okulu bitir

sonra düşünürüz 

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
Toplam Hit: 7876 Toplam Mesaj: 24