folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder PTT HESABI VE BANKA HESABI İÇERDE / Tahribat T-Shirt.Almak İsteyenler İsimlerini Yazdırsınlar

PTT HESABI VE BANKA HESABI İÇERDE / Tahribat T-Shirt.Almak İsteyenler İsimlerini Yazdırsınlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    sorci tişört bastırmayı paintde böcek çizmek zannettiğinden size o vaatleri werdi o penguen 300*200 formatındna fazla büyürse pixellere ayrılır bunu paraları aldıkdan sora bana sordu adam... kafasına görme çizmiş millet bişeyler neyse bundan sornaki daha profesyonel bişey olur acemiliğine geldi sorcinin :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Egzantirik olmus bise olmaz kimse cakmaz o tersligi .. guzel olmus t-shirt bise olmaz.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    abu güsel yaa daha nolsun amq.tez elden gelse de giysek bare:D

ut veniant omnes!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlmorA
    AlmorA's avatar
    Erkek
    daha önceden bu konuya cevap yazıp hortlatmıştım ama sanırım geri alma filan olmuş. Sorci usta çarşamba gelecek demiştin. kaç çarşambadan beri gelen giden yok. bi bilgilendir yaw

mat2yi 25 tane yapmadan HUKUK FAKÜLTESİ"ni KAZANAMAZSIN. Çalıııış.. mat1"i full yapsan nolacak git türev integral çöz. mına godumun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    abi jezreel söyledi istanbuldan kargoyla yollanacak adamlar bütün fuar boyunca tişörtünüzü taşıdı bi tşk edin a.q. :))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enturkteymen
    enturkteymen's avatar
    Erkek
    bizde amuda kalkarak yururuz olur biter arkadaslar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizmatrixxx
    karizmatrixxx's avatar
    Erkek
    abi bizim t-shirtler hala geliyo ya harbiden çarşambaya elimizde olur dendi ama ben cu c.tesi çanakkaleye okula gidicem gitmeden olaşırsa iyi olurya bi bilgilendirirsen bizi iyi olur sorci kardeş

<header> ===> </header>
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlmorA
    AlmorA's avatar
    Erkek
    valla devamlı bu konuya yazmaktan banlanmazsam iyidir. Benim tişört hala yok. Yetkililer duyuyormu? sorciii gassaray bordo maçına da gitmişsin ne güzel ama artık yollayın şu tişörtü (:

mat2yi 25 tane yapmadan HUKUK FAKÜLTESİ"ni KAZANAMAZSIN. Çalıııış.. mat1"i full yapsan nolacak git türev integral çöz. mına godumun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    parasında aklı kalan varsa söyliim.
    sorcerer kendi telefonunu sattı açığı kapatmak için.giren ona girdi.holy ben karşılim parayı dedi arabada, onu bile kabul etmedi.
    büyük delikanlılık örneği gösterdi.
    şunu bilin ki sorciden yanlış hareket gelmez.çok sağlam bi kardeşimiz

... sorcerer & musket ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    abi yeni geldim daha ben merak etmeyin t-shirtlerinizi yollucam

yarın yüzde doksan dokuz yolluyorum abi başıma bişey gelmezse biraz hasta gibiyimde..

malum :D maçtan sonra gavur eziyeti çektik

üzerimizde t-shirtle maça gittik maçta forma aldık spymaster sağolsun formayı giydik maçtan sonra beni merteller midir mertlermidir nedir o otogara bıraktı sabah 6da bincektim..

bütün firmaları gezdim gece 3de bursa arabası buldum ona bindim.. bursaya vardım 6 da ondan sonra kütahyaya araba sordum 8de gel belki boş yer buluruz dediler

8e kadar buz gibi dışarda kaldık..8 de gittim oraya adam dedi boş yerimiz yok 10 dakine ayarlıyak dedi 10 a bilet aldım kaldı 2 saat :D deli gibi karnım acıkmış paraları oraya verdikten sonra cepte 1 milyon para kalmış m.k :D garlarda çok pahalı bişey alamadık dışardan 1 simit :D ondan sonra eve varınca acısını fena çıkardım

yatıyodum evde :D

dediğim gibi yarın yollucam yarın olmassa yarından sonra garanti.
    ama yarın halletmeye çalışcam
    anlayışınız için sağolun

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
Toplam Hit: 99274 Toplam Mesaj: 405