folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Puta Tapanları Gözetleyip Hapsedelim Artık Yeter.

Puta Tapanları Gözetleyip Hapsedelim Artık Yeter.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Treasure
    Treasure's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    "Tevbe 9/5. Hürmetli aylar çıkınca, puta tapanları bulduğunuz yerde oldurun; onları yakalayıp hapsedin; her gözetleme yerinde onları bekleyin. Eğer tevbe eder, namaz kılar ve zekat verirlerse yollarını serbest bırakın. Doğrusu Allah bağışlar ve merhamet eder."

Evet sevgili müslüman kardeşlerim aramızda Puta tapanı gördüğü yerde öldürmüş yahut gözetleme kulesinde puta tapan beklemiş ve gördüğü anda öldürmüş bir müridimiz varmı?

Başta sn.başbakana bakanlara en ufak kamu çalışanlarına kadar.lütfen artık maçlarda küfürleşme olmasın.saha kenarlarına fasulye fidanları ekilsinki insanlar sakinleşsin.artık kulağı kopanlar coplananlar görmek istemiyoruz.yeterki takımlar artık ceza almasın başkanlar alamasın.hoplayıveren çekirge ile zıplayıveren çekirge arasındaki tek benzerlik,ikisin de veriyor olmasıdır.Yani iş gücüne paralel olarak verimlilikte de artış gözlenir.Bu sebepten kuşlar uçar ve otlar yeşildir.Alım gücü yüksek bir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Fesubhanallah Yarebbim Sen Ne demeye çalışıyorsun yahu.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

sadece hangi mürid oldğnu merak ediyorum bunu banlamayan zihniyetide bi türlü anlamıyom yazık lan lanet olsun.

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    connectus_erectus
    connectus_erectus's avatar
    Erkek
    Allah hidayete erdirsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi

insan oldurmek gunah olabilir

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    konu güzel insanın aklına şüphe düşürüyo din üzerine bilgisi olan arkadaşlar cevaplasın kuran bu güne hitap etmiyomu yoksa sorusundan kurtarsın bizi bu arada madalyana layık konular bekliyoruz senden
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    haca sen bizi resimle taciz etseydin daha iidi ya

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Dinde zorlama yoktur.

Dini kabul etmeyeni zorlama vardir sadece=) Heralde öldüre öldüre kalmadi bu puta tapanlardan ben hiç görmüyorum.

Ama görsem cenabi hakk istiyor diye katil olup mapusa mi duşem? öldürmezsem günaha girermiyim?

Tapmayın lan puta başımı belaya sokmayın

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    günümüzde de puta tapanlar wardır elbet bu cezaları da haketmektedirler ama laiklik war :F hatta rivayet şudur gün gelecek gaysure'ler artacak :|   

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

"O haram aylar çıktığı zaman, müşrikleri nerede bulursanız öldürün" (et-Tevbe, 9/5).

Wayyy anasınıııııııı O_o

Kuran-ı Kerim Bunu Yazıyosa Hıncal Uluç Neler Neler Yazar ashdınkdasdasdoıas

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    Bu adam başka bir nickle giriyordur mutlaka..Hatta bence bu exca ipnesi amk.. Banlayın gitsin vallahi ya bıktırdı bizi

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
Toplam Hit: 14689 Toplam Mesaj: 131