folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder R10 Üyelik Alımı Aktif

R10 Üyelik Alımı Aktif

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

R10'a davetiyesiz olarak yıllardır üyelik kabul etmiyoruz. Biz hem dışarıda kalan ve yıllardır Foruma üye olamayan insanları Bayram'da sevindirmek hemde forum içerisinde daha genç arkadaşlarımızın aktif olabilmesi adına, yoğun talep üzerine 25 Haziran 2018 Tarihine kadar üyeliği davetiyesiz olarak aktif etmiş bulunuyoruz.

Şuanda R10'a davetiyesiz olarak herkes 3 faktörlü güvenlik önlemi uygulamalarının ardından üye olabilir.

Şartlar nedir?

1. Üyelik formunu doldurduktan sonra belirteceğiniz cep telefonuna gelen onay kodu ile doğrulama yapmak

2. Bir elinizde Bir kağıda en üste R10.net yazıp altına üye olmak istediğiniz tarih yazılı olmalı diğer elinizde kimlik belgeniz, pasaport yada ehliyet olabilir. Yüzünüzün gözükeceği şekilde çektiğiniz Özçekim görüntüsünü upload etmek.

3. Moderatörler tarafından verilecek Manuel onaylama.

1. ve 2. şıkları sorunsuz yerine getiren herkesin üyelik talebi onaylanacaktır.

SMS doğrulamasını tamamlamayan üyelikler R10.net üzerindeki sayfalara üyeliği üzerinden hiçbir şekilde erişim sağlayamayacaklardır.

http://uyelik.r10.net/register.php

R10'a üye olmak isteyen tanıdıklarınıza bilgi verebilirsiniz.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

selfili dogrulama felan istiyor amk vaz geçtim bu nedir aga herşeyimiz heryerde 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

kafası hariç resminide istiyorlarmıymış . 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

vermisken kredi karti sifreleri, banka hesap cuzdanlari ne varsa verelim daha kolay olur isleri 

Si vis pacem para bellum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

selfili dogrulama felan istiyor amk vaz geçtim bu nedir aga herşeyimiz heryerde 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İstemeyenler daha sonra acil lazım diye konu açmayın ama :) bulun bi çakallığını halledin işten:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

Mavi balina oyununun son seviyesi herhalde :D . Hacı ayıptır sorması kimlik vs ne yapacan. Ya da nasıl anlayacaksın benim ben olduğumu gider bir elemanın kimliğini ister açık hattanda bir numara alırım. Fotoya da kendimi koymam. Ilginç istek olmuş. Umarım üye olanlar çıkar. Çünkü bir aralar baya bir degerliydi r10.

İts My Life. NOW or NEVER
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı

Mavi balina oyununun son seviyesi herhalde :D . Hacı ayıptır sorması kimlik vs ne yapacan. Ya da nasıl anlayacaksın benim ben olduğumu gider bir elemanın kimliğini ister açık hattanda bir numara alırım. Fotoya da kendimi koymam. Ilginç istek olmuş. Umarım üye olanlar çıkar. Çünkü bir aralar baya bir degerliydi r10.

ticari işlem yapılıyor sıtede kefıllı uyelık alınmasının sebebı de  dolandırıcı dolmasın dıye.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

Götümüzüde çekip koyalım oldu olucak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

Götümüzüde çekip koyalım oldu olucak

gold uyeliklerde gecerli o

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Eski mailimi umuttum geri alamıyorum bir türlü bir yolu var mı? Fii tarihinden kalma bi domian mail kullanıyordum çünkü.

zeybekustasi tarafından 10/Haz/18 19:14 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 6869 Toplam Mesaj: 46
r10 üyelik davetiye r10 davetiye r10 üyelik