folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder R10 Üyelik Alımı Aktif

R10 Üyelik Alımı Aktif

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Tel no sorun değil

Tc felanda ama 

Selfi sıkıntı :)

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

kayıt olurken ssl yok sitede , ssl yi açsınlar üye oluruz , genelde wmaracını kullanıyorum ama r10 da da bir üyelik olmuş olur .

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

çapını da kumpasla ölçüp gösterecek miymişiz?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

siktirsin ocları. 

herşey tamam birde bunların istediği şekilde domainli mail adresi alacam.

ulan 10 tane web sitem var tek gmail ile yönetiyorum hepsini bide özel domain mi açayim görmemişler gibi.

fuck you r10.

bunların götünü kaldıranların da aqk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Her istediğini verdim şifrede özel karakter istiyor, nasıl yani şifremin şeklinede onlar mı karar verecek, iyiki ekmek yenecek bir platform yapmışlar, bir domalmamız eksik kalmış.. Şifre kısmını geçemedim yahu sinirden deliye döndüm şu anda.. Özel karakter de nedir bilen söylermi bana, özel karakterin dibini getirdim sistem benimle eğlenirmi..?

Olmuyorum anasını satiyim üye müye olmuyorum.. Of..

ShockMan tarafından 11/Haz/18 00:45 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

çok iyi ya :D

2009'da orada bi paypal döviz ihtiyacım olduğunda adam parayı gönderip dispute açmıştı bi daha da ulaşamadım. o günden sonra kullanmadım. sonra bir ara gireyim dedim üyeliğimi kapatmışlar şüpheli hesap diye.

para verseler üye olmam bi daha. dolandırılan benim ama şüpheli hesap diye kapatılan hesapta benim. mail vs zaten dönüş olmuyor hiç.

Paypal karşı taraf dispute açınca senden ne sattığını ve sattığın şeyin faturasını soruyor hocam. Bunları ibraz etmen gerekli. 

biliyordum fakat alım satım yok ben adama tr de cepbank üzerinden TL gönderdim o da bana dolar gönderdi. yani paypala sunabileceğim birşey yoktu. kaldı ki adam zaten o paypal hesabından da parayı çekip uçmuş. tek şansım güvenemediğim için 60-70 dolar civarı birşey istemiştim tek seferde yüksek meblağ istememiştim.

imza.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şartlar çok ağır değil abartmayın. Kimlik vs de zaten ad soyad gözüksün diyor. Selfie olayı da dolandırıcılara karşı kendi çaplarında güvenlik önlemi olur. 

Bi kaç sene önce yine bayramda açılmıştı. Sonra sıkıntı oldu tüm hesapları iptal ettiler. 

Zorla üye yapmıyorlar. İşine gelen olsun işine gelmeyen boş yorum yapmasın bence. 

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek
    kadircankaya bunu yazdı

Arkadaşlar şartlar çok ağır değil abartmayın. Kimlik vs de zaten ad soyad gözüksün diyor. Selfie olayı da dolandırıcılara karşı kendi çaplarında güvenlik önlemi olur. 

Bi kaç sene önce yine bayramda açılmıştı. Sonra sıkıntı oldu tüm hesapları iptal ettiler. 

Zorla üye yapmıyorlar. İşine gelen olsun işine gelmeyen boş yorum yapmasın bence. 

Hocam boş yorum değil adamlar yorum yapıyor burası bir forum hani biliyosundur , ama bizler böle konuları tartışıp fikir beyan ediyoruz. İsteyen olur olmaz o ayrı, şartları adamlar belirlemiş, genel kitlede bende dahil olmak üzere beğenmemişiz.

Şimdi ben sen diğerleri bir şeyi beğenmediğimizde konuşmuyormuyuz  o zaman da boş muhabbetmi oluyor yani ?  

Kelimeler Kanatır !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Forum mantığı öleli çok oluyor. Bakmayın burada biz bizeyiz ama, burasıda öldü artık.

Konu dışı:
    Deme öyle, deme öyle. vv/)

Sen ve daha birçokları var ama, özellikle tırt (yada polit.) sebeplerden Sürekli Uzaklaştırmalar olmasa, Biraz daha az Yıkıcı eleştirel olunabilse, bölgesel-küresel ekonomik gündem zorlamasa, Aşırı Kurallı Gidilmese, İyi gibi.

mesela , halen @Kernel_Panic in klavye konusu ve @KaptaN in WireShark konusu Yanıt almadı. Bunların yorum alması lazım dı . gören olmadı herhalde `` ,)

Konu içi:
    @kernel_panic : gold üyelik ^^D)
    @Kaan , ^^D )

birde biz @LazMania61 e birşey demedik ki, R10 kayıt mekanizması can sıkıcı detaylar istiyor, anlamında ŞeyEttik.

RitmFarbRacourci tarafından 11/Haz/18 01:55 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    kadircankaya bunu yazdı

Senin yaptığın boş yorum sen neden kasılıyorsun hocam herkes fikrini dile getiriyor özgür bir platform burası neden hep böyle saçma bir mualif çıkıyor konulara anlamıyorum bu insanlar yorum yapıyor ki bizde artılarını eksilerini görüyoruz olayların 

-
Toplam Hit: 6832 Toplam Mesaj: 46
r10 üyelik davetiye r10 davetiye r10 üyelik