folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Radikal Gazetesinin Sitesinde Provakator Yorumlar !

Radikal Gazetesinin Sitesinde Provakator Yorumlar !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Arkadaslar radikal gazetesini sitesine takılıyorum.

Adamlar bu polisleri taşlayan piçleri resmen haklı buluyor ulan nasıl bir iş bu böle artık terörist resmen çıkıp yandaşını savunuyor.

Alın linki

http://www.radikal.com.tr/Default.aspx?aType=Detay&ArticleID=906422&Date=02.11.2008&CategoryID=77

Yorumları oku diyin bütün yorumları okuyun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    guzel yurdumun guzel ınsanları hıc gerek yok bunlara . yine agzımı acmayayım. ama bunları bole yetıstırıolar ıste turk dusmanı gıbı mk.

Hayat Bizi 61 kenara...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bende bunun konusunu açmayı düşünüyodum. çocukları haklı çıkaracaklar nerdeyse. ben o yaşdayken herşeyin farkındaydım bunlar mı farkında olmyıyacak. 
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Osuruktan konu acmissiniz. Dusunmeden mal gibi atliyorsunuz. Baslikta cok guzel "Çocukların ortak noktası gelecekten beklentilerinin olmaması"

Size gore kurt ve dogulu olan her insan potansiyel terorist. Ve orosbu cocugu Amerika'da sizin oyle dusunmenizi istiyor.

Provakator yorumlar degil onlar. Turkiyenin gercekleri.

Her Alman nazidir , her zenci hiphopcudur , Her Rus kadin fahisedir demek gibi bir sey bu.

Dogu da ki sartlar ile batidaki sartlar ayni degil. Ozellikle olaganustu hal ilan edilmis bolgelerde. Aciklamalara bakin.

Hukumetler onlara ne verdiki onlardan ne bekliyoruz ??? Yazik o cocuklara.

Egitim verilmez ise yarin tas degil daga cikar bomba savurur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    bizim ünideki sınıftada bi tane pkklı oldugunu düşündügüm eleman var... napsam dövsem mi öldürsem mi bilmiyorum.. alakasız oldu biraz ama pardon :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

akbankın yeni reklamını izleyin o reklam doğu bölgeleri için çözümü gösteriyor. yıkanmış beyinleri temizlemek gerek.

ayrıca o sokakta yürüyen vatandaşta niye müdahale etmiyor ?birisi çıkıp bağırsa ya çocukları kullanmayın diye.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:
    -----------------------------
    bizim ünideki sınıftada bi tane pkklı oldugunu düşündügüm eleman var... napsam dövsem mi öldürsem mi bilmiyorum.. alakasız oldu biraz ama pardon :)

aha bir manyak daha. :) Abicim sen yargimisin ? Git ihbar et gerekeni yapsinlar ))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    iç savaşı bekleyelim en iyisi

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek
    necroshine bunu yazdı:

Osuruktan konu acmissiniz. Dusunmeden mal gibi atliyorsunuz. Baslikta cok guzel "Çocukların ortak noktası gelecekten beklentilerinin olmaması"

Size gore kurt ve dogulu olan her insan potansiyel terorist. Ve orosbu cocugu Amerika'da sizin oyle dusunmenizi istiyor.

Provakator yorumlar degil onlar. Turkiyenin gercekleri.

Her Alman nazidir , her zenci hiphopcudur , Her Rus kadin fahisedir demek gibi bir sey bu.

Dogu da ki sartlar ile batidaki sartlar ayni degil. Ozellikle olaganustu hal ilan edilmis bolgelerde. Aciklamalara bakin.

Hukumetler onlara ne verdiki onlardan ne bekliyoruz ??? Yazik o cocuklara.

Egitim verilmez ise yarin tas degil daga cikar bomba savurur.

İşte bu zihniyet yüzünden bu sonuçlar var sizin gibi sevgi pıtırcıkları yüzünden.

bırakın bu işleri. fakirlik / işsizlik bu ülkenin temel sorunu. sanki iç anadoluda yada ege bölgesinde yada karadenizde  elektrik, yol v.s olmayan köyler yok. peki bu adamlar neden isyan etmiyor. ne yapsınlar kundaktaki bebeğe kurşun sıkıp Mustafa Kemal ATATÜRK'ün kurduğu laik TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ parçalamaya / bölmeyemi çalışsınlar.

kim ne derse desin bugün sokaklarda benim polisime taş atan garibanın arabasını yakan esnafın camlarını kıranların bütün akrabaları bu memleketten kovulmalıdır. ama yeşil kart bile ellerinden alınmıyor bedava kömür veriliyor.

geçenlerde tvde izledim sanırım ordu idi adamlarda yol yok yola patates ekip protesto ediyorlardı. bir arkadaşım anlattı sanırım manisa idi bir aile kömür alacak parası olmadığı için ahırda hayvanlarla birlikte yatıp onların ısılarından yararlanıyor demişti.

kürtleri aşağılayan falan yok onları aşağılayanlar zaten kendisini üst düzey gören zengin piçleri o adamlar için zaten kendi seviyesinde olmayan herkez aşağılık.türk,kürt,laz v.s farketmez.

velhasıl kelam bence yapılacak şey basit. eylemmi yapıyorlar bir manga asker bunları tarıcak ama leşler toplanmıcak. leşleri almaya gelenlerde ülkeden kovulacak. hadi bakalım birdaha yapsınlar ondan sonra!

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    Ben zaman gazetesinde bile dağa cıkan kişilerin inanclı vede haklı oldugu yazan yazıyı okudum... Böyle sacma olayları yazıyorlar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

_Dert_ bunu yazdı:
    Ben zaman gazetesinde bile dağa cıkan kişilerin inanclı vede haklı oldugu yazan yazıyı okudum... Böyle sacma olayları yazıyorlar.
    zaten adamların gizlice pompalamaya çalıştıklarıda bu. geçenlerde aktütünde şehitler verdik. tvlerde pkk ya kin kusan programlar olacağına,  suçlu devlet suçlu bizleriz programları izledik. ulan devlete kurşun sıkan itlerin hiçmi günahı yok.

bir şekilde milli duygularımız yavaş yavaş törpülenmeye çalışılıyor...

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
Toplam Hit: 3805 Toplam Mesaj: 34