Rap Müzikle İlgilenipte Söyleyen Warmı????????????

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    vala rapci mc filan deilimde güzel yazarım.. dalgasına dissleştiğim bi kaç velet var kayıtlarım filan var :D .. hatta yeni bi diss çakma çalışmalarım var ... zevkli oluyo bu işler yav .. düzgün bi stüdyo olsa güzel şeyler çıkarıcamda napalım anca vegas, fl studio bi mikrofon bitanede azeri rapci abimin yardımlarıyla öyle gidioz işte :D ...

:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    AntiOksidan küserim ama hea!:D sago özentisi görüorm orda:Pp
    tamam tamam hem ilgilenip hemde soylüyenler yazsın ben bişi yazmıcam bida..

NesTo | same shit diffirent asshole
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    VaLLa ben yazıyorum ama söyleme işine girmedim daha..
    Ufakta olsa home studio lazım ya..

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    MCyargic +9 Bos isler müzik farkli olay dinlersin kendini buldugun noktalar vardir .Bir sure breakdance sarmistim kendimi askerden önce manita hesabina partylerde showlar ama ne geregi var vucudunun heryeri mosmor oluncaya kadar yerleri paspasliyosun gerek yok :))

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek
    bende writer ım kendi çapımda bende bööle estikçe freestyle filan yapıom ama da hiç bi kayıt yapmadım ama yapan tonla arkadaşım var.Yakında bende bi albüm için bi arkadaşla feat yapçaz.ööle bi çalışmam var bugüne kadar tek.

Bu imza çok eskidi artık...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shizzle
    shizzle's avatar
    Erkek
    valla home studiosu olan bnm heralde tek (oda ses yalıtımı yatakla yapıorz aq) sözleri hem türkçe hem yabancı yazıorm genellkle flowlarm sağlamdr ank.da da bi kaç freestyleada katldım genelde ark arasında yapılan yaklaşk 20 ye yakın demomda var ama artk kayt yapmayı bırktm sadc yakn ark.lar için beraber feat. atıp onlar için yabancı yazıyrm istyn olrsa stüdyodur yada tanşmak isteyn arklarla barzani var ark onn home studio var isteyene beat de yapar sağlmdır ama ne biliim zmn ilrledikçe bırakıyosun çünkü yine seni dinleyen senden başkası olmuyo profesyonel olarak bi albüm çıkarmak çok zor Türkiyed

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    prokto ilk parcanla albume girme yazık olur.. azıcık solemede falan ne bilim demolar yapda ondan sonra koy istersen.??

NesTo | same shit diffirent asshole
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    lem ceza hastasıyız biz o hızlı parçaları dinleye dinleye ezberliyorz.
    nts"de tam rap grubu grup rap yapıyorz tabi eskide kaldı,özledim lem o günleri söylüycez rap daha:(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    doğruya doğru bu işler manyakların işi yazıp söylemek fln:D bana zamanında buı işe girmeden önce kafayı yiyo insan hep yazmak istiosun fln dediler inanmadım fazla ama şimdi yolda yürürken fln hep bişiler soylemek, yazmak isteği gelio a.q kafayı yiyecem en sonunda bni bu işe iten kişilerin teaaaaaaaa a.q

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek
    sipidik hoca albüm benim deil zaten arkadaş çıkarcak benimde o albümde bi parçada 10-20 sanieliq biişeyim olcak yani.başka bişi deil.Albüm çıksın upload ederim tahribata özel.(gerçi kaç kişi dinner bu albümü bilmem ama) genede ben bi upload ederim isteyen dinner.

Bu imza çok eskidi artık...
Toplam Hit: 2624 Toplam Mesaj: 22