Rapidshare Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    yaw hacılar hocalar işim düştü size ya bana yarın için acil rapid prem lazım paylaşacak biri varsa çok sevinirim 40part tek tek indirmekle olmuyo deliriyo insan yardımlarınızı bekliyom ...

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    CryptLoad programıyla flashget gibi indirebilirsin şimdiden indirmeye başla senin bağlantı hızına göre yarın elinde olur..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek
    Hocam rapid premium denen olay yalan.Cryptload denen program var.İndir onu.Sırayla tek tek linklerini indirsin...

Pragmatism&Realism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

ataturkcu1 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hocam rapid premium denen olay yalan.Cryptload denen program var.İndir onu.Sırayla tek tek linklerini indirsin...
    -----------------------------

yalan derken?? 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek
    Yani beleş rapid premium bulmak zor.Çeşitli programlar var ama onlar da yaramıyor...

Pragmatism&Realism
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek

Öncelikle ben de önceleri senin gibi düşünüyordum. Sömürgeci bir zihniyet ile, para vermemek adına başkalarından dilenciliğin sanalitesini uygulayıp RapidShare hesap ve şifre alma gibi...

Şunu düşünmek lâzım, bu RapidShare hesapları, "Hotmail, Yahoo!, Mynet" gibi hesaplar değil; kolayca üye olunup, alınıp verilsin. Burada ciddi bir RapidShare Premium hesaptan bahsediyoruz ki hesapların çoğu kullanıcısına özel ve ücretli hesaplardır.

Seni hiç tanımayan ve bir post'una aldanıp üyeliğini veren kişi zaten ya o hesaptan anlamıyordur ya da zekasında ciddi sorunlar vardır.

Üstelik sana şifresini bir şekilde veren bir kişinin hesap bilgilerini değiştirmeyeceğine dair garantör bir tavırla yaklaşsan bile kimse aldanmayacaktır.

Kısacası; bence bu işten umudunu kes.. Aylık 18 YTL kadar bir para verip, güzelce bir hesap alıver kendine. Üstelik bunun için kredi kartı vb. kriterler ile uğraşmak zorunda değilsin. Banka ya da PTT havalesi ile işlemini kolayca görebilirsin.

RapidShare'ın Türkiye resmi *reseller(bayiî)'leri var; bir şekilde MSN Messenger ile iletişim kurduğun kişiden tüm bilgileri, Türkçe ve güvenilir bir şekilde edinebilirsin

Daha sonra, 1 aylık hesabını uzatmak için; özel olarak bilgisayarından net'e upload(yükleme) ettiğin link'lere karşılık RapidShare sana belli bir puan verir. Ki bu puan 10.000 oldu mu -öyleydi gâliba- bu puanları çevirip, hesabını uzatma işleminde kullabilirsin. Bu yöntemle RapidShare'a para vermeyen bir sürü kişi tanıyorum.

Üstelik premium üye olduğun zaman, otomatik olarak indirme, kaldığın yerden devam etme, en hızlı sunuculardan faylalanma gibi sayısız özelliklerden faydalanabilirsin. Ben mantıklı düşündüm; normalde bir DVD filme yaklaşık 2 YTL kadar bir para veriyordum. Aylık yaklaşık 250 YTL kadar bir parayı bu DVD filmlere veriyordum. Üstelik filmin kalitesinden emîn olamayabiliyorsun çoğu zaman, süprizlerle karşılanmaman içten bile değil. Çoğu film seri kopyalama ile çoğaltıldığı için veri kayıpları, afişlerde kayma, konu kirliliği gibi onlarca dezavantajı var. Ama ben premium hesabımı kullanarak istediğim film, müzik, oyun benzeri multimedya içerikler link'lerini FlashGet programına otomatik olarak kopyalayıp işlerime bakıyorum. Programda arka planda link'leri direkt bir sunucudan çeker gibi, 430 KB/S gibi hızlarda inanılmaz çabuk indiriyor. Daha sonra inen film, program ya da müziklerimi hızlı bir şekilde erişebiliyor, beğenmediğim film olduğu zaman CD kirliliği ile uğraşmak yerine, onu bilgisayarımdan dijital bir şekilde silip tüm dertlerden kurtuluyor; ayrıca gayri nizami bir şekilde, karizmatik olarak da çevreci bir insan profili de çizebiliyorum.

Tabiî bir de işin ucunda, bilinçli bir sinema sever olmak var. En kıytırık net forum'larında bile bir filmin IMDB puanı, konusu, ekran görüntüleri mevcut. Ama bu iş; reel korsan satıcılarında böyle dönmüyor. Kısacası bir filmin konusunu merak edebilirsin ve bu konuyu arka kapakta kötü film kapağından dolayı da göremeyebilirsin.. Bir sürü ihtimal ve huzur kaçırıcı olasılık...

Yani, sözün özü: 

"- 100 lira..
    - 50 lira..
    - Ağam onlarin yövmiye neden 100 lirada benimki 50 lira?
    - Onlar sendikalı..
    - E bende Harranliyam?" Kibar Feyzo/Kemal Sunal 

*http://www.rapidmatik.com

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek
    nereden indirebiliz o programı?

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek

Vereceğin ayda 17 lira indireceğin paha biçilemez

gaipten görüntüler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    forumda kimse tanımıyor bile seni. 38 kere login olmuşsun 3-4 mesaj atmışsn ve rapid premium istiyorsun. kolay gelsin, umarım bulabilirsin ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    Tbt de öle kolpa adam çıkacağını zannetmem . tbtli bazı tanıdıklardan istedim verdiler ... tabi referansın olmalı birazda

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    programı imzamda bulabilirsiniz :) silinmediyse eğer :)
Toplam Hit: 4511 Toplam Mesaj: 15