folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Rat-Trojan-Keylogger-Virüsleri Antilerden Kaçırma-Kullanma İle İlgili Sorularınızı Alıyorum

Rat-Trojan-Keylogger-Virüsleri Antilerden Kaçırma-Kullanma İle İlgili Sorularınızı Alıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    s.a arkadaşlar birçok kişi sıkıntı yaşıyor ratlar keyloggerlar ile ilgili crypter kullanımı port açmak falan. öncelikle port açmada yardımcı olamicam çoğu modemin nasıl açıldığı resimli veya yazıyla anlatımı var google amcaya danışın. portun açık olduğundan eminseniz başka sorunlarla ilgili sorular istiyorum ratlarla ilgili. keylogger kuramadıysanız veya antilerden kaçıramadıysanız falan. bi crypterı buraya koyarsanız onuda antilerden elimden geldiğince kaçırıp geri koyabilirim. kesin garanti veremem ama bazı crypterlar bakarsın fud olur bazısı 1-2 antiden anca geçer onun asla garantisi olmaz. source verirseniz çok daha iyi olur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

hocam benim sorum başka olacak ama madem ilgileniyosun bu işlerle bilirsin. bu keyscrambler  programı ne kadar etkili keyloggerler için ? ne kadar güvenlik saglıyor pc ye ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    keyscrambler kendimde kullanıyorum. keyloggerların bazılarında işe yarayamayabiliyor. kendi bilgisayarımda test ettiğim 1-2 keyloggerda işe yaramadı ama genel bi güvenlik sağlar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

sağolasın benim içinde genel bir bilgi olmuş oldu. bi sorum daha olucak. yanlış bilmiyorsam eğer bilgisayarda güvenlik açısından kapatılması gereken bazı portlar oluyor sana şimdi bu portları tek tek yazar mısın faan demiycemde acaba bu portları anlatan ve nasıl kapatıldıgına dair bi döküman varsa onun linkini kopyalayabilir misin ?

edit : mesala ben torrent için ayrı bir port açmıştım ki her torrent kullanan bu portu açıyor. bu açmış oldugum port benim güvenliğim için sorun teşkil ediyor mu?

ayrıca konunu biraz saptırmış oldum kusura bakma.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    zeitgeist bunu yazdı:
    -----------------------------

sağolasın benim içinde genel bir bilgi olmuş oldu. bi sorum daha olucak. yanlış bilmiyorsam eğer bilgisayarda güvenlik açısından kapatılması gereken bazı portlar oluyor sana şimdi bu portları tek tek yazar mısın faan demiycemde acaba bu portları anlatan ve nasıl kapatıldıgına dair bi döküman varsa onun linkini kopyalayabilir misin ?

port açmadığın sürece kapatmana ihtiyaç olmaz. açık portlardanda bi poh olmaz :) eğer bilgisayarına virüs girerse zaten otomatik bağlanır port açmasına gerek kalmaz. açık portla sadece port scannerlarla dandik açıklar olur onlarda artık kullanılmıyo.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

zeitgeist bunu yazdı:

hocam benim sorum başka olacak ama madem ilgileniyosun bu işlerle bilirsin. bu keyscrambler  programı ne kadar etkili keyloggerler için ? ne kadar güvenlik saglıyor pc ye ?

-İşlemlerden kapatılabiliyor (Kapatınca tersi oluyor, Keyscrambler kullananın ekranı karışıyor :D, loglar gözüküyor )

-Keyscrambleri pasif etmek için modül dosyası görmüştüm bir ara

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı:

zeitgeist bunu yazdı:

-İşlemlerden kapatılabiliyor (Kapatınca tersi oluyor, Keyscrambler kullananın ekranı karışıyor :D, loglar gözüküyor )

-Keyscrambleri pasif etmek için modül dosyası görmüştüm bir ara

key scrambler kapattırılabilir farketmez o kolay i işlem visual basicten 2 satırlık kodla yapılabiliyor :) önemli olan kapatmadan logları alabilenler. onlardanda nadirde olsa öyle keyloglar var. genelde ratlar alabiliyo.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    uplayım yokmu sorusu olan :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    ben bi dosyanın içine keylogger koymak istiyorum nasıl yapıcam bunu ? klavyeden yazılan bütün yazıların bana gelmesini istiyiorum nasıl olcak ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

İyi güzel çalışan bir keylogger programı önerebilirmisiniz ?

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    PCoDeR bunu yazdı:
    ben bi dosyanın içine keylogger koymak istiyorum nasıl yapıcam bunu ? klavyeden yazılan bütün yazıların bana gelmesini istiyiorum nasıl olcak ?
    keylogger zaten yazıları size gönderir. bi dosyayla keyloggerınızı birleştirmek için binder kullanabilirsiniz.
    güvenli bi site olarak tavsiye ettiğim
    http://www.hidden-sabotage.com/crypters-binders-packers/
    ben burada moderatörüm konularda backdoor analizi falan yapıyorum. site gayet güvenlidir admin veya moderatör onayından geçmemiş hiçbir konu normal üyelere gözükmez kesin temiz olduğuna emin olunulan konular üyelere açılır. buradan fud bir binderla keylogger ile birleştirmek istediğiniz dosyanızı birleştirebilirsiniz.
Toplam Hit: 17381 Toplam Mesaj: 68