folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Remote Veya Freelance Çalışmak Ve İngilizce

Remote Veya Freelance Çalışmak Ve İngilizce

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

Cok uzun yazmissin sofi hepsini okumadm ama yeni mezun biri freelance calismaya hayatina baslamasi bana gore - bir durum.

Saglam birkac sirkette baslayip biraz kidem sonrasinda free isler kovalamak sana her anlamda garanti saglar.

Tutki giristigin isler patladi adam akilli birseyler kazanamadn ne olacak yasinda oldu 27-28 sonradan basvuracagn islerde tecruben olmamasi hep onune engel olarak cikacak

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    neverland bunu yazdı

Selam ben de kendi gördüklerimden ve yaşadıklarımdan sana bir kaç cümle aktarayım. Belki faydası olur.

1) Websitesi, mobil uygulaması vs. yaparak zengin olamazsın. Yani ben şirket açayım (ajans gibi) müşterilerin isteklerini yapiyim. Websitelerini, mobil uygulamalarını yapıp iş başı para aliyim kısmı. 

Bu fikir seni zengin etmeyecektir.

2) Ha

nasıl olamaz, gayet te olur . adam toptal diyo , toptalde saati 100 dolardan aşağı çalışan adam yoktur.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    neverland bunu yazdı

Selam ben de kendi gördüklerimden ve yaşadıklarımdan sana bir kaç cümle aktarayım. Belki faydası olur.

1) Websitesi, mobil uygulaması vs. yaparak zengin olamazsın. Yani ben şirket açayım (ajans gibi) müşterilerin isteklerini yapiyim. Websitelerini, mobil uygulamalarını yapıp iş başı para aliyim kısmı. 

Bu fikir seni zengin etmeyecektir.

2) Ha

nasıl olamaz, gayet te olur . adam toptal diyo , toptalde saati 100 dolardan aşağı çalışan adam yoktur.

Hocam ikimizin zenginlik anlayisi cok farkli bosver :)

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

Mutlaka piyasayı tanı hocam sadece yazılım değil business vs konularında kendini geliştir ama her ne yaparsan yap asla pes etme Türkiye’de iş yapmak hevesini kırabilir ama bir ürünün olursa çok iyi kazanırsın 

işte öyle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    RhiFaT bunu yazdı

Mutlaka piyasayı tanı hocam sadece yazılım değil business vs konularında kendini geliştir ama her ne yaparsan yap asla pes etme Türkiye’de iş yapmak hevesini kırabilir ama bir ürünün olursa çok iyi kazanırsın 

Sağolasın hocam

Aynı zamanda up olsun hala isim arıyorum upwork freelancer tarzı

iyibu! yeniden..