Replika Airpods Önerisi Olan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Kulak zarına 2cm mesafeye batarya koyacaksın, Allah korusun bi durum çıkmasın, mümkün mertebe markalı seç derim

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

çin malı kulaklıklar sıkıntılı, bataryada bi sorun olsa kulağı kaybetme riski mevcut.

en azından bilindik markalar alınabilir, xiaomi, qcy gibi.

ben qcy t1 pro aldım. ses kalitesi gayet güzel. kulaklıklar 2-3 saat kullanım sağlıyormuş (henüz test etmedim), kutusu da kulaklıkları 10 defa şarj edebiliyormuş.

günde 1 saat kullanılsa 1 ay çıkartır gibi.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    By_HC bunu yazdı

:) hocam nesiyle uğraşıcaklar 50-55 tl nin :)

Haklısın hocam çok uğraştırmaz da maksat para ziyan olmasın :D:D ben de zamanında araştırmıştım şimdi iyi ki AirPods almışım diyorum.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

İkinci el temiz kullanılmış 5 aylık airpods 2 600 lira, serviste geçen sene sıfırıyla değişitirilip garantisi bitmiş ve çok az kullanılmış beats solo 2 wireless 500 liraya satıyorum. İlgilenen mesaj atabilir.

hocam o parayı ıssıra ıssıra, üstüne su içe içe yerim yine 2.600 TL vermem, ne ettin.

edit : özür dilerim. Airpods 2 600 liraymış, ben sandım 2.600 pardon

Mylitta tarafından 10/Ara/19 15:16 tarihinde düzenlenmiştir

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    turkz bunu yazdı

Airpodsu kesinlikle öneririm çok iyi ama Apple airpodsun bile çok sorunu var. Amazon 799₺ kampanyasından almıştım bir kaç gün güzel çalıştı sonra hiç bir şey yokken sağ kulaklık çalmamaya başladı zorlu Apple'dan 2 gün sonraya randevu alıp gittim 2 kulaklığı da değiştirip yeni verdiler. Tavsiyem orjinalini alın sorun olursa çözümü kolay. Üzerinde darbe yok ve çalışmıyorsa değiştiriyorlar. Çakma markalar uğraştırır.

Bir kaç dolara mal ettiği ürünü 100 küsur dolara satıyor. Bir zahmet tamire uğraşmayıp sıfırıyla değişsin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

https://tr.aliexpress.com/i/4000129736264.html

bir incele hocam

edit: inceleme

https://www.youtube.com/watch?v=40cQWPChszk

dcpromo tarafından 10/Ara/19 15:24 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Markasız ürüne bu kadar para verip birde üstüne gümrük vergisi vereceğime Xiaomi alırım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Bende trendyoldan sipariş verdim o kadar bekledim halen kargoya bile verilmemiş tedarik aşamasında umarım çakma çıkmaz 

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Black Friday zamanı honor flypods lite aldım 30€ ya. iki hafta oldu alalı tv seyrederken takarim diye aldım ama senkron sorunu var. Görüntü sesten önce geliyor milisaniyelik. Yine de tadını çok çıkaramıyorum. Geri iade edip paraya kıyıp AirPods alacağım sanırım. 

https://www.hepsiburada.com/honor-flypods-lite-siyah-honor-turkiye-garantili-pm-HB00000OGILR

Toplam Hit: 6084 Toplam Mesaj: 55
kablosuz kulaklık