Rock Album

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crematory
    crematory's avatar
    Erkek
    cran_s in dedigi gibi biraz hafif muzikle basla ne biliim anathema ,amorphis,iron maiden ,my dying bride,judas priest,

daha sonra açılırsın işte trash metal felan die

children of bodom ,moonspell,murderdolls,crematory,cradle of filth,slipknot,sepultura,the singery,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    illa bişey isteyince bi götlük yapan çıkıcak amk uğraşanlar var adam olun accık ibnalar Dökümanlar için saolasanız beyler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crematory
    crematory's avatar
    Erkek
    edit
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    act_a_fool
    act_a_fool's avatar
    Erkek
    usta harbi metalciyi buldun sana tavsiyelerim kornn linkin park ramstein metallica evanescence system of o down

hayat geçiyor gidiyor ben geçmiyorum ewde saatlere hiç bakmıyorum gce bile perddelerimi açmıyorum döner gelirsin die beklemiyorum hiçbir baharı iastemiyorum artık gülleri sewmiyorum http://www.mp3mekan.com/download.php?id=922
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    cre eyw hoca saolasan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    9 yıl oldu bu müzikleri dinleyeli.yukarıdaki cranberries nickli arkadaşa katılıyorum.ortaokulda cranberries,metallica ile başladık.ama bu biraz insasın içinde olacak o dönemler kral tvde barbaros hayrettin paşa,emrah,mahsun gibi bktan şeyler dönerken arada sırada çıkan sert parçalardaki gitar sololarına hayran kalırdım.burak kut'un bir klibinde vardı mesela,yine aynı şekilde barış mançonun japonya konserinde.off cafede de metallica , unforgiven çalıyor.heeyt bea çok duygulandım şimdi her ne kadar the truth thrasher olsakda metallica'nın üstüne tanımam.sende metallicayla başla.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    ben ilk the offspring ile başlamıştım sonra metallica'dan "enter sandman" parçasını dinleyince doğruı yolu bulduğmu anladım en iisi metallica bence sende metallica ile başla

hayatta yenilmiş olan kazıkların toplamına "tecrübe" denir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Antikky iyi espiri yapmış :)

Not: Burada link veren herkes yazısını editleyip linki kaldırsın yoksa iki gün sonra ban yiyecekler.
    Demedi demeyin!

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    My Dying Bride, Within Temptation, Paradise Lost, Lake of Tears, Lacuna Coil, ve hafif kaççak ama ders çalışırken çok iyi oluyo Blackmore's Night'ı başlamak için şiddetle tavsiye ederim.

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
Toplam Hit: 4293 Toplam Mesaj: 48